PDA

View Full Version : تفاوت vsflexgrid 7.0 با vsflexgrid 8.0

hadi2345
دوشنبه 09 خرداد 1384, 13:31 عصر
با سلام .
اگر از دوستان کسی در این مورد اطلاعاتی داره ، لطف کنه و یه توضیحی بده .
چون من ورژن 8 شو دانلود کردم و مشکل رجیستر اونو هنوز دارم . ولی تفاوت این
دو ورژن رو نمیدونم در چه حده ..
قبلا از همه دوستان ممنونم .

niloufar
دوشنبه 09 خرداد 1384, 16:22 عصر
سلام
خیلی فرقی نداره. بیشتر چیزای به درد بخوری که معمولا لازمه تو 7 هم هست. البته یه چیزای خوبی هم مثل Import & Export From/To Excel هم اضافه کرده.

بابک زواری
دوشنبه 09 خرداد 1384, 20:15 عصر
معمولا در راهنمای برنامه یک قسمت هست به نام Whats news به اونجا مراجعه کنی ، اگر داشته باشه بهتر به جواب میرسی

hadi2345
دوشنبه 09 خرداد 1384, 20:31 عصر
از شماها واقعا ممنونم که منو راهنمایی کردید . آقای زواری مشکل من اینجاست که چون ورژن 7 شو اصلا ندیده بودم ، نمیدونستم که چه امکاناتی داره ... به هر حال لطف فرمودید .
موفق باشید .

hadi2345
دوشنبه 09 خرداد 1384, 20:32 عصر
از شماها واقعا ممنونم که منو راهنمایی کردید . آقای زواری مشکل من اینجاست که چون ورژن 7 شو اصلا ندیده بودم ، نمیدونستم که چه امکاناتی داره ... به هر حال لطف فرمودید .
موفق باشید .

niloufar
سه شنبه 10 خرداد 1384, 10:49 صبح
سلام

آقای زواری مشکل من اینجاست که چون ورژن 7 شو اصلا ندیده بودم ، نمیدونستم که چه امکاناتی داره
ببخشید آقا هادی ولی وقتی این جمله رو خوندم، کلی خندم گرفت :embr: یعنی چی که شما ورژن 7 هم اصلا ندیده اید و اونوقت دنبال این هستید که ببینید چه چیزای جدیدی تو ورژن 8 اضافه شده :embr:

بابک زواری
سه شنبه 10 خرداد 1384, 12:25 عصر
اصلا نیازی به ورژن قدیمی نیست در راهنمای ورژن جدید تغییرات رو نسبت به نسخه های قبل و شاید تا اولین نسخه نوشته میشه

hadi2345
سه شنبه 10 خرداد 1384, 18:48 عصر
وقتی این جمله رو خوندم، کلی خندم گرفت

آخه مشکل من اینجا بود که وقتی تو اینترنت دنبال ورژن 8 این کامپوننت بودم ، میدیدم که نسخه free ورژن 7 همه جا ریخته ، ولی وقتی دنبال ورژن 8 اون میرفتم میدیدم که همش پولیه و فقط نسخه demo اونو گذاشتن و register هم نمیشه ( با اینکه تو سایتهای کرک و ... کلی دنبال شماره سریالش گشتم ) .
به خاطر همین این سوال و مطرح کردم تا ببینم که اگه این دو ورژن زیاد با هم فرق ندارند ، همون ورژن 7 شو دانلود کنم . ( که همین کارم کردم ) .....
منو مجبور کردید این همه تایپ کنم . :sad2:
موفق باشید دوستان . :)

niloufar
چهارشنبه 11 خرداد 1384, 16:25 عصر
سلام
بازم میگم خیلی فرقی ندارند.

hadi2345
چهارشنبه 11 خرداد 1384, 16:41 عصر
مشکلم تقریبا در حال حل شدنه ، از همگی ممنونم .