PDA

View Full Version : سوال: زیر فورم ها

aviation
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 02:00 صبح
سلام دوستان عزيز
من يک بانک اطلاعاتي نوشتم که ميخوام اطلاعات همکاران رو در آن ذخيره کنم
البته همه قسمتها هست ولي وقتي ميخوام دوره ها و ماموريتها رو براي يک هر نفر به طور خاص دخيره کنم نميشه
اين فايل هست
http://uploading.com/files/a25b84dc/bank.rar/

اگه ميشه کمک کنيد

مهدی قربانی
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 02:41 صبح
سلام
در فایل شما روابط بین جداول صحیح برقرار نشده بود شما برای ثبت ماموری یا دوره برای پرسنل باید جدول پرسنل رو با جداول ماموریت و دوره ها بصورت یک به چند یا One To Meny مرتبط کنید تا قادر باشید برای هر فرد اقدام به ثبت ماموریتها و یا دوره های آموزشی در جداول مربوطه کنید برای این منظور ابتدا باید در جدوال ماموریت و دوره ها فیلدی مشترک با فیلد کلید موجود در جدول پرسنل داشته باشید که اینجا شما می تونید فیلد ID رو در جداول مامورت و دروه ایجاد کرده و از فلید مشابه در جدول پرسنل با اونها ارتباط یک به چند برقرار کنید در اینصورت قادر خواهید بود برای هر نفر در هر زمان اقدام به ثبت ماموریتها و دوره های مختلف کنید . ضمناً شما در جداول ماموریت و دوره بهتره که فیلدهای موجود رو کلیدی نکنید چون در اینصورت قادر به ثبت یک دوره یا یک ماموریت بیشتر از یک بار در جدول نخواهید بود . نمونه اصلاح شده رو بررسی کنید .

aviation
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 11:55 صبح
سلام ممنون از کمکتون
ولی من چند تا مشکل دارم

1- در فرم وقتی میخوایم رکورد جدید ( پرسنل جدید ) رو اضافه کنیم زیر فرم برای ثبت اطلاعات دوره های آموزشی و ماموریتهای این فرد جدید قابل تغییر نیست همچنین برای افراد قدیمی هم این مشکل هست و نمیتوان به مامورتها و دورهای افراد قدیمی چیزی اضافه کرد.

2- در قسمت عکس چه طور میششه عکس اضافه کرد؟

3- وقتی دکمه Close (><) بالای پنجره رو میزین بدون اینکه از شما Confirm بگیره اطلاعاتی که داخل فیلد ها زدی رو ثبت جدول میکنه. که فکر به نظر من باید حتما یک تایید از شما بگیره بعد این کار رو انجام بده .

aviation
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 00:32 صبح
دوستان کمک من نتونستم هنوز کار رو تحویل بدم

مهدی قربانی
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 01:18 صبح
سلام
Cleared For جناب Aviation ، در Tab های ماموریت و آموزش خصوصیت Allow Addition روی No تنظیم شده بود که طبیعتاً اجازه ثبت رکورد جدید رو به شما نمیداد و اما در مورد تصویر ، روی فیلد تصویر که از جنس OLE هست اگر راست کلیک کنید با انتخاب Insert Object وارد پنجره ای میشید در این پنجره شما با انتخاب گزینه Creat From File ( سمت چپ بالا ) تصویر مورد نظر رو البته با پسوند bmp از داخل دستگاه Browse کنید .