PDA

View Full Version : مشکل دایرکتوری مجازی در وب سرویس

H_Ghaffarian
دوشنبه 09 خرداد 1384, 16:55 عصر
سلام.
من یک وب سرویس برای کار با بانک اطلاعاتی وب سایتم طارحی کرده ام. حالا که قصد ارسال سایت به وب سرور را دارم با مشکل مواجه شده ام. من بر روی سیستم خودم یک دایرکتوری مجازی جهت کار با وب سرویس ایجاد کرده ام. اما بر روی وب سرور تنها یک Sub Domain دارم. چگونه می توان این مشکل را حل کرد. موضوع اینست که WS.SiteName.com نام Sub Domain است قابل تخصیص به عنوان نام یک دایرکتوری مجازی نمی باشد. نام دایرکتوری مجازی هم MyWS است. :sad2:

H_Ghaffarian
یک شنبه 15 خرداد 1384, 06:57 صبح
سلام.
می بیـنم علی رقم اینکه این بخش نام وب سرویس رو داره و مطالبی هم در مورد وب سرویس در اون اومده اما کسی پیدا نشده که مشکل من رو حل کنه. بنابراین پیشنهاد می کنم نام وب سرویس رو از روی این بخش بردارید.
مشکل من اینکه مسـیر فایل وب سرویس بعد از کامپایل مسیر فیزیکی هارد منه. من تمام مسـیر های مربوط به دایرکتوری مجازی رو به SubDomain خودم تغییر دادم. اما این یکی رو چکار کنم. بعلاوه من هنوز بدلیل همین مشکل وب سرویسم رو روی سرور قرار ندادم؛ بنابراین در صورت Build پروژه به مشکل آدرس بر می خورم.
مایکروسافت در این مورد گفته که باید فایل asmx. پروژه را به همراه زیر دایرکتوری bin به subdomain کپی کرد و البته قسمتهای اختیاری دیگری مثل وب کانفیگ و چندتا فایل دیگه روهم در صورت نیاز، کپی کنیم. در اینجا همون مشکل قدیمی یعنی مسیر بروز می کنه و بعلاوه برای فایل dll وب سرویس ، وب سرویس باید کامپایل بشه.
جدا از اون وب کانفیگ من هم به دلیل کار بروی سرور محلی به صورت ویندوزی تعیین اعتبار رو انجام می ده.
زمانیکه من قصد داشتم فایل ها رو در یک دایرکتوری مجازی جدید و حتی یک سایت بر روی سرور محلی مشاهده کنم در این مورد هم به مشکل برخوردم.بدون وب کانفیگ هیچ چیز نمایش داده نمی شد و با وب کانفیگ شاهد خطاهای سطح دسترسی هستم که نتونستم از ژس اون بر بیام

H_Ghaffarian
چهارشنبه 18 خرداد 1384, 12:57 عصر
سلام
بابت راهنایی های فراوان ممنون. :mad: تمام آدرس ها رو تغییر دادم و پروژه رو Build کردم و به سرور فرستادم ولی وب سرویس بطور مستقیم جواب نمی داد. البته در برنامه تحت ویندوز با تعریف مجدد ارجاع همه چیز درست کار کرد و برنامه جواب داد. :cry: