PDA

View Full Version : اموزش استفاده از توابع API برای تشخیص فیلد مورد نظر

asopause
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 10:51 صبح
سلام به همه برو بچه های استاد این سایت

من یک برنامه ا ی رو در حال ساختم که می خوام پس از اینکه وارد سایت مورد نظرم شد روی فیلد یوزر انتخاب بشه یعنی منظورم تشخیص فیلد یوزر برای برنامم که بعد از انتخاب اون بتونم کار مورد نظرم رو انجام بدم هرچی در اینترنت هم گشتم چیزی پیدا نکردم ولی میدونم که با توابع api انجام میشه اینکار لطفا کمکم کنید
باتشکر

مهران رسا
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 11:39 صبح
اگر منظور استفاده از توابعی مثل Findwindow باشه ، به دلیل اینکه در مرورگر کل صفحه وب دارای یک Handle هست ، امکان دسترسی به Object ها وجود نداره .برای اینکار میتونید از JavaScript استفاده کنید .

asopause
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 12:05 عصر
بیبینید یک مثال براتون می زنم بهتر متوجه بشید
مثلا برنامه هایی وجود دارند که به صورت بات کار می کنند و فرد یوزر و پسوردشو به برنامه میده و اون هم وارد اون سایت میشه من هم تقریبا هم چین چیزیرو می خوام برای اینکه وارد اون سایت بشه برنامه ی من باید یوزر و پسورد بدم ولی چه جوری به برنامه بفهمونم اون داده های یوزر پسورد منو در کدام فیلد اون سایت به صورت اتوماتیک وارد کنه و لوگین کنه من شنیدم که از توابع api برای اینکار استفاده میشه !

asopause
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 19:28 عصر
یکی بهم کمک نمی کنه؟!
:ناراحت:

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 00:01 صبح
از کنترل WebBrowser استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر همین نام رو جستجو کنید.

asopause
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 11:49 صبح
از کنترل WebBrowser استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر همین نام رو جستجو کنید.

من جستجو کردم ولی درست متوجه نشدم می تونید همین جا برام بیشتر توضیح دهید

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 16:49 عصر
وقتی توی برنامه تون از ابزار WebBrowser استفاده کنید، میتوانید با استفاده از متود های آن، به آبجکت های درون صفحه آن دسترسی داشته باشید. مثل Textbox ها و button ها.

asopause
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 18:48 عصر
وقتی توی برنامه تون از ابزار WebBrowser استفاده کنید، میتوانید با استفاده از متود های آن، به آبجکت های درون صفحه آن دسترسی داشته باشید. مثل Textbox ها و button ها.

می تونم حرف شما در مورد صفحه سایتی که مال من نیست و به اون لینک داده شده تا مثلا از متدی که گفتین استفاده کنم می تونم به ابجکت های اون صفحه نیز دسترسی داشته باشم؟؟؟؟؟

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 20:22 عصر
اگر میتونید به اون صفحه از وب، از طریق همین مرورگری که الان استفاده می کنید دسترسی داشته باشید پس با WebBrowser هم میتونید.
http://barnamenevis.org/forum/tags.php?tag=WebBrowser
http://barnamenevis.org/forum/tags.php?tag=WebBrowser&page=2