PDA

View Full Version : پول بهتره يا شهرت ؟؟؟

Netsky
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 14:00 عصر
سلام دوستان عزيز .
به نظر شما پول بهتره يا شهرت ؟؟؟
دليل انتخابتون رو هم بگيد لطفا .

LORD AELX
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 14:08 عصر
انتخاب سختیه، ولی به نظر من شهرت یه چیز دیگه است. :لبخندساده:
البته کاملا بستگی به فرد و روحیاتش داره، ولی لذتی که تو شهرت نهفته است، تو ثروت گم شده... چه فایده پولدار باشی ولی کسی نشناستت؟؟!! معمولا پپولدارها سعی می کنن مشهور بشن... پس حتما بهتره دیگه!! :لبخند:

Netsky
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 14:33 عصر
آره . درسته . به نظر منم شهرت خيلي حالش بيشتره . ولي خدا كنه شهرت به آدمي برسه كه جنبه ش رو داشته باشه .

Nima NT
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 15:33 عصر
به نظر من اینا هر جفتشون همدیگه رو طلب میکنن ، شما پولدار میشی و بعدش دوست داری به شهرت برسی و یا زمانی که به شهرت رسیدی و دوست داری از این شهرت استفاده بکنی و پولدار بشی !
در کل یه جورایی حلقه بینهایته !

ایمان اختیاری
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 15:37 عصر
من اصلا از شهرت خوشم نمی یاد .. آدم یه جورایی دست و پاش برای هر کاری که دوست داره اناجم بده بسته می شه ... ولی وقتی پولدار باشی می تونی خیلی از آرزوهای خودت و بقیه رو ( بدون نیاز به شهرت) برآورده کنی ...
بهتر فیلم true confessions of a hollywood sralet رو ببینی

battak
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 15:46 عصر
من اصلا از شهرت خوشم نمی یاد .. آدم یه جورایی دست و پاش برای هر کاری که دوست داره انجام بده بسته می شه ... ولی وقتی پولدار باشی می تونی خیلی از آرزوهای خودت و بقیه رو ( بدون نیاز به شهرت) برآورده کنی ...

منم موافقم

LORD AELX
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 17:00 عصر
من اصلا از شهرت خوشم نمی یاد .. آدم یه جورایی دست و پاش برای هر کاری که دوست داره اناجم بده بسته می شه ... ولی وقتی پولدار باشی می تونی خیلی از آرزوهای خودت و بقیه رو ( بدون نیاز به شهرت) برآورده کنی ...
بهتر فیلم true confessions of a hollywood sralet رو ببینی

شهرت داریم تا شهرت، اگه شما ستاره هالیود باشید خیلی وضع فرق می کنه تا اینکه یه مدل باشید. در مورد اول همه نه الزاما به خاطر شخص خودتون بلکه فقط و فقط به خاطر اینکه ستاره هستید، دور و برتون جمع می شوند ولی در مورد یه مدل که از طریق اینترنت و با بلاگ شخصی اش شهرت جهانی پیدا کرده، دوستان واقعی تر و بیشتری که فقط و فقط به خاطر خودش میخوانش پیدا می کنه.... این همون چیزیه که من دوست دارم.... :چشمک:

ایمان اختیاری
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 17:21 عصر
شهرت داریم تا شهرت، اگه شما ستاره هالیود باشید خیلی وضع فرق می کنه تا اینکه یه مدل باشید. در مورد اول همه نه الزاما به خاطر شخص خودتون بلکه فقط و فقط به خاطر اینکه ستاره هستید، دور و برتون جمع می شوند ولی در مورد یه مدل که از طریق اینترنت و با بلاگ شخصی اش شهرت جهانی پیدا کرده، دوستان واقعی تر و بیشتری که فقط و فقط به خاطر خودش میخوانش پیدا می کنه.... این همون چیزیه که من دوست دارم.... :چشمک:

نمی دونم شاید .. ولی دو تا موضوع هست ...
وقتی که مشهور باشی خب نمی تونی بری وسط پارک بستنی لیس بزنی ... پرستیژ کاریت می یاد پایین ... ولی اگه یه آدم معمولی باشی می تونی خیلی کارا انجام بدی ..
البته بازم بستگی داره ...
شهرت چه خوب و په بد باعث می شه یه عده آدم دور و برت پیدا بشن که فقط بخوان سوءاستفاده کنن ... شاید چیزی هم به اونا بماسه و حتی بدتر از شهرت شما در جهت منافع خودشون استفاده کنن .. اینا رو خودم تجربه کردم که دارم می گم ... نمی دونم شایدم به خاطر کارایی که کردم بیشتر دوست دارم توی سایه باشم تا توی آفتاب ... اون جوری اشراف بیشتری داری تا اینکه بیشتر روت اشراف داشته باشن و خب یه قدم جلوتری ... دوست واقعی هم حتی اگه یه دونه باشه کافیه ولی وقتی گیر آدم ناتو بیفتی و مشهور باشی نمی تونی اون جور که دلت می خواد و لایقشه باهاش برخورد کنی ( منظورم اینه که لهش کنی:شیطان: )

ایمان اختیاری
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 17:23 عصر
فقط و فقط به خاطر خودش میخوانش پیدا می کنه
اینو جالب گفتی .. ولی کم آدم پیدا می شه که آدمو فقط و فقط به خاطر خودش بخوان ... چه وقتی که مشهور باشه چه وقتی که پولدار باشه چه وقتی که هیچکدوم رو نداشته باشه

LORD AELX
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 17:31 عصر
نمی دونم شاید .. ولی دو تا موضوع هست ...
وقتی که مشهور باشی خب نمی تونی بری وسط پارک بستنی لیس بزنی ... پرستیژ کاریت می یاد پایین ... ولی اگه یه آدم معمولی باشی می تونی خیلی کارا انجام بدی ..
البته بازم بستگی داره ...
شهرت چه خوب و په بد باعث می شه یه عده آدم دور و برت پیدا بشن که فقط بخوان سوءاستفاده کنن ... شاید چیزی هم به اونا بماسه و حتی بدتر از شهرت شما در جهت منافع خودشون استفاده کنن .. اینا رو خودم تجربه کردم که دارم می گم ... نمی دونم شایدم به خاطر کارایی که کردم بیشتر دوست دارم توی سایه باشم تا توی آفتاب ... اون جوری اشراف بیشتری داری تا اینکه بیشتر روت اشراف داشته باشن و خب یه قدم جلوتری ... دوست واقعی هم حتی اگه یه دونه باشه کافیه ولی وقتی گیر آدم ناتو بیفتی و مشهور باشی نمی تونی اون جور که دلت می خواد و لایقشه باهاش برخورد کنی ( منظورم اینه که لهش کنی:شیطان: )

خوب شما هم نباید به هر کسی زیاد رو بدهید... من خودم حدود سه چهار سال مدل بودم، میدونم دقیقا چه حسی داره.... :چشمک: :کف:

اینو جالب گفتی .. ولی کم آدم پیدا می شه که آدمو فقط و فقط به خاطر خودش بخوان ... چه وقتی که مشهور باشه چه وقتی که پولدار باشه چه وقتی که هیچکدوم رو نداشته باشه

نه، هستند افرادی که اینطور باشند، حداقل تو آمریکا.... :لبخندساده: البته باید اضافه کنم که اکثرا به خاطر احساسات و نیازهای درونی شان چنین رفتارهایی را بروز می دهند ولی آنچه مسلم است اینست که حتی خودشان هم نمیدانند که چرا چنین کارهایی می کنند... :چشمک:

Netsky
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 18:16 عصر
وقتی که مشهور باشی خب نمی تونی بری وسط پارک بستنی لیس بزنی
آقا بستني ليس زدن وسط پارك كه مشكلي نداره . وقتي هم آدم مشهور ميشه ميتونه خيلي متواضع و خاكي رفتار كنه . شما يه جور ميگي كه خدايي نكرده انگار آدم ميخاد م*ش*ر*و*ب وسط پارك بخوره .
به نظر من پرستيژ كاري يه جور مسئله ايه كه اگه يه خورده كمتر بهش توجه بشه و در اذهان گنده نشه آدم رو راحت ميزاره و به قول شما ميتوني بري توي پارك بستني ليس بزني . :لبخند::چشمک:

LORD AELX
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 18:23 عصر
آقا بستني ليس زدن وسط پارك كه مشكلي نداره . وقتي هم آدم مشهور ميشه ميتونه خيلي متواضع و خاكي رفتار كنه . شما يه جور ميگي كه خدايي نكرده انگار آدم ميخاد م*ش*ر*و*ب وسط پارك بخوره .
به نظر من پرستيژ كاري يه جور مسئله ايه كه اگه يه خورده كمتر بهش توجه بشه و در اذهان گنده نشه آدم رو راحت ميزاره و به قول شما ميتوني بري توي پارك بستني ليس بزني . :لبخند::چشمک:

البته بستنی رو تو پارک های ایران لیس نزن.... هیچ تضمینی در مورد عواقب این کار وجود نداره!! :لبخند:

Netsky
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 19:00 عصر
البته بستنی رو تو پارک های ایران لیس نزن.... هیچ تضمینی در مورد عواقب این کار وجودنداره!!
اي كلك :چشمک: :قهقهه: . تو آمريكا چي ؟ تضميني وجود داره ؟ :چشمک:

LORD AELX
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 19:21 عصر
اي كلك :چشمک: :قهقهه: . تو آمريكا چي ؟ تضميني وجود داره ؟ :چشمک:

تضمین؟! :متفکر: پلیس ش-و-ر-ت طرف رو پرچم میکنه اگه چنین اتفاق هایی بیفته.... اینجا (البته الآن اونجا :لبخند:) بهش میگن "تعرض به حریم شخصی" که از جریمه نقدی چند هزار دلاری گرفته تا زندان براش میبُرن!!! :لبخندساده:

meryjooni
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 21:51 عصر
مسلمن اگه پول داشته باشی ، همه میبیننت ! ماشینت خونت تیپت ... جذبشون میکنه . پس خود به خود مشهور میشی !

LORD AELX
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 06:34 صبح
مسلمن اگه پول داشته باشی ، همه میبیننت ! ماشینت خونت تیپت ... جذبشون میکنه . پس خود به خود مشهور میشی !

البته معمولا کسی مشهور میشه که خوش تیپه... همین! :لبخندساده: این احساس واقعا و به طرز جالبی بین مردم دنیا وجود داره...

mmd2009
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 07:32 صبح
به نظر من اینا با هم زیادی فرقی ندارن چون با داشتن هر کدومشنون میتونی اون یکی رو بگیری البته باید اینکاره باشی نه اونکاره

ولی در شرایط بحرانی پول بهتره :D

ایمان اختیاری
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 08:22 صبح
آقا یه سوال .. مثلا یه آدم مشهور رو توی دهنت تصور کن که رفته وسط پارک ملت توی یه روز شلوغ داره بستنی لیس می زنه .. .ببین یه ساعت بعد تیتر روزنامه ها چیا که نمی نویسن .. این می تونه کلی روی اینده اش تاثیر منفی داشته باشه ...
حالا توی شهرستان - اگه کوچیک هم باشه که واویلا - چقدر برات حرف در می یارن
نمی دونم شاید به خاطر فرهنگ ما باشه .. برای مثال من نمی تونم صد نفر ثروتمند ایرانی ( داخل ایران باشه ) رو نام ببرم ...

ali_kolahdoozan
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 10:13 صبح
آرامش و علم را کلا ترجیح میدهم

Open-Source
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 10:17 صبح
هیچ کدوم.
فقط عزت.
و بقول بهرام: نباشه منت.

Netsky
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 15:11 عصر
آرامش و علم را کلا ترجیح میدهم
آقا شعار خوبي دادي ..... :لبخند:
خدا وكيلي به تو بگن يه دستگاهي اختراع شده تو رو تبديل ميكنه به كريس رونالدو با اون همه شهرت و ثروت . ميگي نه ؟؟؟

اوبالیت به بو
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 15:16 عصر
مشخص هست. پول

می خوام هیچکس من رو نشناسه ولی پول رو داشته باشم. پول که داشته باشی شهرت هم خودش میاد اصلا غیر ممکن هست که مشهور نباشی.

ولی همه شما رو بشناسن ولی پول نداشته باشی. چه فایده داره بین فقرا مشهور باشی؟؟
اگر آدمی باشی که موقیعت اجتماعی خوبی داشته باشی و همه دوست داشته باشن (که البته بحث تایپیک نیست) ارزش داره تا پول داشته باشی.

FastCode
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 17:13 عصر
خدا وكيلي به تو بگن يه دستگاهي اختراع شده تو رو تبديل ميكنه به كريس رونالدو با اون همه شهرت و ثروت . ميگي نه ؟؟؟

ازش متنفرم.
پس میگم نه.

Netsky
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 17:32 عصر
ازش متنفرم.
پس میگم نه.
دوست عزيز منم نگفتم فقط كريس رونالدو كه . آقا اصلا كريس نه ، مسي ، بوفون ، كاسياس هر كي كه خودت دوست داري . از باب شهرت و ثروتش ميگم . دوست نداشتي ؟؟؟

saied_hacker
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 17:47 عصر
من که کلا از هردوش بدم می اد ( البته ادم یه 50~70 ملیون دلاری داشته باشه بد نیست :قهقهه:)
فقط ارامش ، زندگی راحت بدون ترافیک ،بدون دروغ،بدون دود،بدون اتوبوس های سلوغ،.....

حالا فکرشو بکن ادم توی این شهر هم زندگی کنه...:چشمک:
http://bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=8063

FastCode
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 18:02 عصر
دوست عزيز منم نگفتم فقط كريس رونالدو كه . آقا اصلا كريس نه ، مسي ، بوفون ، كاسياس هر كي كه خودت دوست داري . از باب شهرت و ثروتش ميگم . دوست نداشتي ؟؟؟
منم نگفتم فقط کریس رونالدو.
من از فوتبال متنفرم.:قهقهه:
ولی پول چیز خوبیه فقط در صورتی که با زحمت به دست بیاد و صاحبش ارزشش رو بدونه و اون رو دور نریزه.
فقط خواهشاً از حرفهای من این جمله رو برداشت نکنید:
اصفهانی ها زحمتکشن.
الیته هستن ولی منظورم من اون نیست.

mf_007
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 19:54 عصر
فقط پول
پول داشته باش خیلی چیزهای دیگه هم داری البته نه همه چیز

LORD AELX
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 20:01 عصر
من که کلا از هردوش بدم می اد ( البته ادم یه 50~70 ملیون دلاری داشته باشه بد نیست :قهقهه:)
فقط ارامش ، زندگی راحت بدون ترافیک ،بدون دروغ،بدون دود،بدون اتوبوس های سلوغ،.....

حالا فکرشو بکن ادم توی این شهر هم زندگی کنه...:چشمک:
http://bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=8063

البته "مرفه بی درد" بودن هم اصلا خوب نیست. ولی شهرت و اینکه همه دوستت داشته باشن هر چقدر هم زیاد، بهتره...

مرتضی پیروزی
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 23:32 عصر
پول بهتره يا شهرت ؟؟؟
هر دوتاش خوبه، به شرطی که آدم جنبه شو داشته باشه.........

اوبالیت به بو
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 12:08 عصر
آدم محدودیت تو هیچ کاری نداره. اینقدر کار کن تا مولتی مولتی میلیاردر بشی یا مشهور بشی.

باید از زندگیت لذت ببری.