PDA

View Full Version : نمایش نتیجه جستجو در گراید ویو به صورتیکه...

samaram
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 23:01 عصر
میخوام یه جستجو در بانکم انجام بدم و :
1- سه تا از ستون های رکوردهایی که فیلد tel اونها برابر با مقدار textbox هست رو در یک گرایدویو بیارم
2-قرار دادن دکمه های ویرایش و حذف در هر سطر.
هر کدوم از این دو بخش رو به تنهایی میتونم بنویسم اما با هم نمیدونم چطور!

sky_in_iran
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 08:07 صبح
سلام دوست عزيز
متوجه مشكلت نشدم ميشه بيشتر توضيح بدي ؟؟؟؟ پيغام خطا ميده يا چيزه ديگري ؟ براي سهولت كار و بهتر شدن كمك اساتيد و دوستان كدي كه نوشتي و بزار

samaram
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 18:38 عصر
سلام دوست عزيز
متوجه مشكلت نشدم ميشه بيشتر توضيح بدي ؟؟؟؟ پيغام خطا ميده يا چيزه ديگري ؟ براي سهولت كار و بهتر شدن كمك اساتيد و دوستان كدي كه نوشتي و بزار
منظورم کده. یعنی نمیدونم چطور کد بنویسم که هر دوشو شامل شه. آخه برای هر حالت یه جور کد مینویسم که بعد نمیتونم تلفیقش کنم تا دوتاشو در بر بگیره

sky_in_iran
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 11:42 صبح
دوست عزيز نميشه آخه كد select , delete , edit باهم يكي كرد !!!! اينا هركدوم دنياي جدايه خودشون و دارن شما اول داري به صورت ويزاردي كار مي كني يا كد نويسي ؟ شما دكمه هاي delete , edit در خود گريد اضافه كردي (هموني كه خودش پيش فرض داره) يا اينكه از TemplateField استفاده كردي ؟ اگه امكان داره برنامت و بزار شايد من اشتباه دارم متوجه ميشم برداشت من اينه كه شما ميخواي اينارو يكي كني كه خوب نميشه يا اگه ميشه من تا به حال نديدم !! هركدوم كد جدايي دارند و در كنارهم بدون هيچ مشكلي داخل يك گريد ميتونن كار كنن . بازم ميگم من هنوز دقيقا متوجه نشدم مشكل چيه اگه امكان داره كدتو بزار
موفق باشي

samaram
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 15:12 عصر
نه. من نميخوام تركيبشون كنم كه! ببينيد من ميخوام يه ديتا گريد ويو داشته باشم به اين صورت كه :
در بالاي صفحه ازم يه مثلا شماره دانشجويي بگيره. بعد تو بانك سرچ كنه و مثلا ليست درس ها و نمرات اين دانشجو رو در يك گرايد ويو نمايش بده. تو هر كدوم از سطرها هم يه دكمه ي ويرايش و يه حذف باشه.
من هر كدوم از اين بخش ها رو يه جوري بلدم. يكي با كدنويسي و يكي با استفاده از ويزاردها. اما نميتونم دو تاشو با هم بنويسم

sky_in_iran
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 13:26 عصر
دوست عزيز نمي دونم منظورت و درست فهميدم يا نه اين مثال ببين انشا الله كارت و را بندازه بانكشم تو فولدر db هست بردار به sql اضافه كن و در ديتاستش آدرس sql خودت و بده

samaram
یک شنبه 30 خرداد 1389, 20:31 عصر
دوست عزيز نمي دونم منظورت و درست فهميدم يا نه اين مثال ببين انشا الله كارت و را بندازه بانكشم تو فولدر db هست بردار به sql اضافه كن و در ديتاستش آدرس sql خودت و بده
آره. این دقیقا چیزیه که میخوام. فقط شرمنده من مبتدی ام. دو تا سوال. اول اینکه این فایل بانک رو چطور به sql اضافه کنم؟ دوم اینکه چطور در دیتاست آدرس sql خودمو بدم؟
اصلا میشه مراحل برنامه رو توضیح بدین؟ آخه من این نحوه ی تعریف دیتاست و دیتا تیبل آداپتور شما رو بلد نیستم.:خجالت: