PDA

View Full Version : sign out

setak
سه شنبه 10 خرداد 1384, 09:15 صبح
من در وب سایتم برای بعضی از صفحات login گذاشته ام اما می خواهم قسمتی برای log out داشته باشم دستورات زیر را در دکمه log out وارد می کنم :
FormsAuthentication.Signout
Response.Redirect("/login/login.aspx"
اما log out نمی شود یعنی من بدون اینکه صفحه login بیاید می توانم وارد صفحات شوم .به این نتیجه رسیدم که صفحه باید refresh شود تا دوباره برای ورود به صفحه , صفحه login بیاید چه دستوری برای refresh کردن یک صفحه وارد کنم .

Masuod
چهارشنبه 11 خرداد 1384, 19:27 عصر
من هم یه جایی این سوال رو داشتم اگر بگردی تو همین سایت هست

چه دستوری برای refresh کردن یک صفحه وارد کنم

اما خب فک کنم باید redirect کنی به خود همون صفحه که باعث refresh میشه.

tayebeh
دوشنبه 13 تیر 1384, 11:43 صبح
دوست عزیز شما باید از session هم استفاده کنی . یعنی وقتی کاربر وارد شد یک session هم بهش اختصاص بدی و توی هر صفحه چک کنی که اگه کاربر session نداشت بهش پیغام بده و اونو به صفحه لاگین برگردونه . و موقع log out کردن هم session رو از بین ببر . اگه درست ازش استفاده کنی می بینی که دیگه کاربر نمی تونه بدون عبور از صفحه لاگین بقیه صفحاتتو ببینه . :oops:
باتشکر
بای

setak
چهارشنبه 15 تیر 1384, 13:34 عصر
میشه بیشتر توضیح بدهید

dalaho
چهارشنبه 15 تیر 1384, 13:42 عصر
برای refresh کردن

استفاده شود

<meta http-equiv="refresh" content="2;URL=edit.aspx">

shahroozj
چهارشنبه 15 تیر 1384, 14:56 عصر
session یک نوع متغیر است که به محض اینکه یک کاربر با نرم افزار شما کار می کند ایجاد می شود ها کاربر session مخصوص به خود را دارد .
زمانی که یک کاربر به سایت شما login میکند بهتر است که id اورا در session نگهداری کنید و در تمام صفحات تست کنید که ایا این session تنظیم شده یا نه
در زمان logout این session را خالی کنید .

نحوه مقدار دهی session :

Session("UserID") = YourID
که البته عبارت UserID دلبخواه می باشد و شما هر چیز دیگیری را می توانید قرار دهید و YourID مقدار ID کاربر login شده است
موفق باشید

setak
یک شنبه 02 مرداد 1384, 08:54 صبح
من از session استفاده کردم اما وقتی در صفحه login به session مقدار می دهم در صفحات دیگر که می خوام این session را چک کنم خالی است و مقدار ندارد . لطفا من را راهنمایی کنید .

setak
یک شنبه 02 مرداد 1384, 12:10 عصر
مرسی مشکلم حل شد