PDA

View Full Version : منظور از صادرات نرم افزار چیست و شامل چه نرم افزارهایی است؟

online68
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 09:08 صبح
می خواستم بدونم صادرات نرم افزار به چه صورته و شامل چه نوع نرم افزارهایی میشه؟ آیا شرکتی در ایران هست که نرم افزار صادر کنه؟ نرم افزار صادراتی باید چگونه باشه و ...

لطفا توضیحات مفصلی در این مورد بیان کنید . مرسی

saed2006
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 10:55 صبح
منظور از صادرات نرم افزار در صحبت های دولت مردان بیشتر صادارات نرم افزار های مولتی مدیا چند رسانه ای و قرانی میباشد جز این صادرات نرم افزار نداشته ایم و با این اوضاع نخواهیم داشت هر کی هم گفته صادرات داشته ایم "جز مواردی که گفتم" دروغ گفته است.

online68
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 08:52 صبح
می خوام بدونم اصلا نرم افزار صادراتی که خیلی از کشورها این کار رو انجام میدن شامل چه نرم افزارهایی هستش؟ مثلا هند که این همه صادرات داره چی میسازه منظور من فقط ایران نیست

online68
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 12:15 عصر
کسی نیست این تاپیک رو ادامه بده کسی نیست جواب بده

mahdi68
یک شنبه 09 خرداد 1389, 20:46 عصر
می خوام بدونم اصلا نرم افزار صادراتی که خیلی از کشورها این کار رو انجام میدن شامل چه نرم افزارهایی هستش؟ مثلا هند که این همه صادرات داره چی میسازه منظور من فقط ایران نیست
مثلا آنتی ویروس کوییک هیل محصول هندوستان هست که به کشور ما صادر میشه , اصلا این همه نرم افزاری که شما استفاده میکنید همشون محصولاتی هستند که صادر شدند(بماند که ما بصورت غیر قانونی استفاده میکنیم)

ali_najafi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 21:00 عصر
یه دسته از اون نرم افزار های صادراتی که گفته می شه اختصاصی هستند . مثلا نرم افزار هایی که برای پلیس آگاهی خودمون ساخته و وارد می شه

_lotus_
شنبه 19 تیر 1389, 09:19 صبح
با سلام
توليد قطعه را مي‌شه بخش مهمي از صادرات نرم‌افزار دانست:
مطلبي به نقل از كتاب "به سوي توليد بهتر نرم‌افزار":
"توليد قطعه‌ها مي‌تواند براي ما، چه به‌عنوان يك فرد و چه به‌عنوان يك شركت يا مؤسسه‌ي توليد نرم‌افزار، اهميت ويژه‌اي داشته باشد. چرا که ممكن است، به‌هر دليل، در شرايط توليد پروژه‌هاي بزرگ نتوانيم قرار بگيريم. ولي امكان قرار گرفتن ما در شرايط توليد قطعه‌ها بسيار زياد است. اگر اين مطلب را با كمبود نيروي متخصص توليد نرم‌افزار در دنيا و موضوع كار از راه دور تلفيق كنيم، به اهميت آن بيشتر توجه مي‌كنيم؛ چيزي‌كه مي‌تواند در كارآفريني و حتي در درآمد ارزي كشور بسيار مؤثر باشد."

http://sadighim.ir/SEbook/