PDA

View Full Version : نظر تون راجع به طراحی این سایت؟

gitiravan
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 11:10 صبح
با سلام . من یک طراح تازه وارد هستم که سایت زیر رو طراحی کردم . می خواستم از اساتید عزیز نظرشون را راجع به طراحی شکل ظاهری و کدهای این سایت بپرسم . ممنون

www.dtu-company.com

chaalesh
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 14:16 عصر
ایرادات :
1- بخش بالایی سایت ارتفاع زیادی دارد و این موضوع اصلا شایسته یک سایت خوب نیست : بدلیل
2- با فایرفاکس دیدمش : کمی ناسازگاری با FF داره
3- از فشرده سازی استفاده نکرده- برای html و تصاویر
4- بعضی از بخشهای سایت سرکاریند -یعنی اینکه کار نمی کنند
5- به نظر من رنگ نوشتاری بخش پایین به رنگ دیگری بود بهتر بود این ترکیب کمی چشم را اذیت می کنه البته بسیار کم

Keramatifar
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 16:22 عصر
دوست عزیز
در نگاه اول این موارد به نظرم رسید:

عدم استفاده از متاتگ
استفاده از Internal CSS
استفاده از table برای layout صفحه
عدم رعایت اصول روانشناسی رنگ ها در طراحی وب
عدم رعایت اصول Pattern Weight
عدم رعایت Image Optimization

اینطور که به نظر من رسید برای سایت از یک Template آماده استفاده شده که مشخصا طراحیش بر اساس روش Div Based بوده، ولی موقعی که خواستید Template رو به اصطلاح Customize کنید توی پیاده سازی روش Div Based به مشکل برخوردید و مجبور شدید بخش های مورد نیاز رو با استفاده از Table طراحی کنید ...
ولی در کل برای شروع بد نیست، امیدوارم با تلاش و مطالعه بیشتر در زمینه WebDesign بتونید کارهای بهتری ارائه بدید.
موفق باشید ...

Keramatifar
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 13:09 عصر
دوستان عزیز
من کاملا از هرگونه Technical Challenge حمایت میکنم چون باعث پیشرفت طرفین و حتی کسانیکه بحثشون رو دنبال می کنن میشه، ولی باید اینو در نظر داشته باشید که در یک فروم علمی نباید اجازه بدید که این قضیه جنبه علمی و سازندشو از دست بده و به سمت Off Topic و حتی توهین به همدیگه یا کاربران دیگه پیش بره ...

Keramatifar
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 17:13 عصر
دوستان
لطفا بحث و تبادل نظر در مورد Table و Div رو (البته با رعایت قوانین انجمن )در این تاپیک انجام بدید
http://barnamenevis.biz/forum/showthread.php?t=221842

alireza_s_84
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 21:58 عصر
با سلام . من یک طراح تازه وارد هستم که سایت زیر رو طراحی کردم . می خواستم از اساتید عزیز نظرشون را راجع به طراحی شکل ظاهری و کدهای این سایت بپرسم . ممنون
www.dtu-company.com
دوست عزیز این وب سایت شما خیلی وب سایت استانداردیه و هیچ مشکلی از هیچ لحاظی نداره :متفکر::متفکر::متفکر:
موفق باشید

eshpilen
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 22:26 عصر
ایرادات :
3- از فشرده سازی استفاده نکرده- برای html و تصاویر

سایتش که زود لود شد.
منظورت چیه؟ فشرده سازی خودکار سرور رو میگی؟

gitiravan
یک شنبه 02 خرداد 1389, 09:30 صبح

www.dtu-company.com (http://www.dtu-company.com)

از تمامی دوستان عزیز که با نظراتشون من رو راهنمایی کردند ممنونم.امیدوارم در نظرسنجی های بعدی بین علمای عزیز اختلاف ایجاد نشه.