PDA

View Full Version : سوال: انتقال sql2005 از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر

midonam
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 18:49 عصر
با سلام اگه میشه چگونگی انتقال یک پایگاه داده که با sql2005 ساخته شده را به یک کامپیوتر دیگر انتقال دهیم که در روی آن سیستم هم اجرا شود منظورم اینست که اگه بخوام پایگاه داده ای را که خودم ساختم را از روی کامپیوتر خودم روی یک کامپیوتر دیگر اجرا کنم انتقال آن به چه صورت است با تشکر خیلی ممنون

AminSobati
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 21:32 عصر
سلام دوست عزیزم،
بعد از اینکه در سرور مقصد، SQL Server رو نصب کردین، بهتره با Backup/Restore دیتابیس رو منتقل کنین

mehdi.khani
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 11:59 صبح
با سلام خدمت دوستان گرام
برای انتقال یک پایگاه داده از یک کامپیوتر به یک کامپیوتر دیگه ابتدا به شاخه ای که پایگاه داده شما اونجا قرار داره میری (که معمولا c:\program files \Microsoft SQL Server ) رفته سپس فایل دیتا بیس در پوشه ی MSSQL.1 یا MSSQL.2 میباشد را کپی کرده(هم فایل mdf و هم ldf) سپس این فایل ها رو به کامپیوتر مقصد برده و در آدرس بالا
(C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.1 ) کپی کرده سپس با sql server کانکت شده و روی گزینه ی (پوشه ی) Database در پنجره ی سمت چپ راست کلیک کرده و سپس کزینه ی attach را انخاب کرده سپس ادرس فایل mdf پایگاه داده ی خودتون رو که در آدرس بالا کپی کردید به اون add کنید حالا دیگه پایگاه داده ی شما به یک کامپیوتر دیگه انتقال یافته و شما اونو می تونید در پایگاه داده های Sql server مشاهده کنید و هر تغییری که می خواهید روی اون انجام بدید.