PDA

View Full Version : مشكل با INSTALL SHIELD

morteza_5025
سه شنبه 10 خرداد 1384, 17:43 عصر
سلام
من یک مشکل دارم یه برنامه بانک اطلاعاتی نوشتم که در رابطه با کارکردن با اینستالشیلد مشکل دارم و میخوام بعضی از برنامه های جانبی رو هنگام ساختن ستاب
به برنامم اضافه کنم . مثلا .آدرس الیاس و ساختار پارادوکس هر کس اطلاعاتی کاملی در رابطه با این موضوع داره هر چه سریعتر برام مایل کنه.میخوام دیتا بیسم
بدونه نصب دلفی کار کنه منتظرم.!

javad_hosseiny
سه شنبه 10 خرداد 1384, 19:26 عصر
من هم مشابه مشکل شما را در محیط ویژوال فاکس داشتم (به این صورت که پس از نصب تنظیمات خاصی را می خواستم انجام بدم و یا اینکه فایلهای خاصی را نصب کنم و...) و برنامه ای با دلفی مشابه اینستال شیلد برای خودم نوشتم خواستید لینک آن با سورس و توضیحات در بخش فروم فاکس پرو هست
http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=25862
و البته آقای علی کشاورز نیز لینک برنامه inosetup (نرم افزار با سورس ) که امکانات فوق العاده ای دارد را نیز معرفی کردند که لینک آن نیز به آدرس زیر است
http://www.jrsoftware.org/isinfo.php

morteza_5025
سه شنبه 10 خرداد 1384, 20:59 عصر
سلام :flower: منظورم این است که پروژه من کامل شده فقط می خوام بدونم که با install shield می تونم یه setup بسازم که دیگه برنامه ام را هر جا که نصب می کنم دلفی لازم نداشته باشه و خودش در هنگام setup سازی بیاد و BDE و الیاس database منو بشناسه و تشکر میکنم از آقا جواد به خاط لینک خوبشون نمیدونم مشکل من با این لینک ها حل میشه یا نه ؟

Touska
سه شنبه 10 خرداد 1384, 21:19 عصر
آره مشکلی نداره ولی من با InstallShield دلفی 7 نتونستم این کار رو بکنم.

ولی در InstallShield همراه دلفی 6 این کار به راحتی صورت می پذیرد.

موفق باشید :flower:

javad_hosseiny
چهارشنبه 11 خرداد 1384, 18:34 عصر
سورس برنامه که هست حداقل کار یه تسته (اگه به دردت خورد که خوب ما رو 2a کن اگه نخورد هم که به اندازه یه تست زمان گذاشتی) موفق باشی

javidtaheri
چهارشنبه 11 خرداد 1384, 18:36 عصر
همه اینکارها را در installShield میتوانید انجام بدین
حتی ک\ی کردن فایلهای لازم BDE
یکی یکی منوها را برو جلو خیلی راحته
اگه نتونستی یک کتای کوچک تو بازار هست میتونی مطالعه کنی
اسمش راهنمای Installshield باید باشه
حالا هر جا به مشکل خوردی میتونم کمکت کنم

ma_zaree33
چهارشنبه 15 مهر 1388, 12:38 عصر
با سلا م

من یک برنامه با دلفی ۷ نوشته ام که از پایگاه داده خود دلفی یعنی پارادوکس استفاده کرده ام . می خواهم فایل ستاپ برنامه ام را بسازم و نیازی به خود نرم افزار دلفی موقع اجرا نداشته باشد .میتونم از نرم افزار کنم InstallShield

اگر میتونم چگونه؟

لطفا هر چه سریع تر در این مورئ کمک کنید

misoft.ir
پنج شنبه 16 مهر 1388, 17:34 عصر
با سلا م

من یک برنامه با دلفی ۷ نوشته ام که از پایگاه داده خود دلفی یعنی پارادوکس استفاده کرده ام . می خواهم فایل ستاپ برنامه ام را بسازم و نیازی به خود نرم افزار دلفی موقع اجرا نداشته باشد .میتونم از نرم افزار کنم InstallShield
اگر میتونم چگونه؟
لطفا هر چه سریع تر در این مورئ کمک کنید

سلام
باید بعضی از فایل های داخل پوشه MergeModules را در قسمت مربوطه وارد کنی
کرک اینیستال شیلدم پریده و گرنه کاملتر توضیح میدادم
اگر مشکلی بود پیام بده .

hedayat
چهارشنبه 27 آبان 1388, 10:52 صبح
آقا يه سورال ديگه
من با ورزن 2009 اون كار مي كنم
مي خوام بدونم كجاي اون ميي شه آدرس مسير نصب رو دستي ست كرد مثلا من مي خوام برنامم هميشه در آدرس D:\Acct نصب بشه ؟؟؟
ممنون مي شم جواب بدين:متفکر::متفکر::متفکر:

rexiran
یک شنبه 09 اسفند 1388, 12:32 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز من در اضافه كردن فايلهاي يا فولدر برنامه در install shield مشكل دارم لطفا من را راهنمايي كنيد
با تشكر