PDA

View Full Version : سی دی های آموزشی ایز ایران برای آموش دلفی

o0o_hib_o0o
سه شنبه 10 خرداد 1384, 21:14 عصر
آیا سی دی های آموزشی ایز ایران برای آموش دلفی خوب هستن؟ :گیج:

Touska
سه شنبه 10 خرداد 1384, 21:21 عصر
به نظر من سی دی های مضخرفی دارد.

موفق باشید :flower:

Delphi Skyline
سه شنبه 10 خرداد 1384, 21:36 عصر
به نظر من سی دی های مضخرفی دارد.

موفق باشید
یه چیزی بگم :
برای شروع : کتاب
متوسط : کتاب و اینترنت و ای بوووووووک
پیشرفته : جستجو در اینترنت

o0o_hib_o0o
سه شنبه 10 خرداد 1384, 21:36 عصر
ببینید یه سری سی دی آموزشی هم گروه مانا داده که در سایت www.manasoftshop.com می تونین ببینی آیا این سی دی ها هم به درد نمی خورن :گیج:

javidtaheri
چهارشنبه 11 خرداد 1384, 18:10 عصر
فقط کتاب آقای جعفر نژاد قمی (دلفی مرجع کامل) البته برای شروع
بقیه هم در ابینترنت و استفاده از تجربه برنامه نویسان این سایت

Delphi_Developer
پنج شنبه 12 خرداد 1384, 02:10 صبح
برای شروع اگه آدم بتونه از Help خود برنامه استفاده کنه از همه کتاب - E-Book - Sample - و ... بهتره .

البته فقط برای شروع > چون Help ها تخصصی توضیح نمیدن .
من خودم که تا حالا معمولا هر مشکلی رو که داشتم از Help خود دلفی مقدمشو خوندم بعد دیگه خودم تو اینترنت دنبالش گشتم تا رسیدم به تخصصیش .

زیاد حرف زدم :kaf:
موفق باشی

Ali_Hashemi
پنج شنبه 12 خرداد 1384, 08:38 صبح
سلام

آقا در مورد معرفی کتاب
من هر کتابی که در مورد دلفی دیدم یا شنیدم اونو بررسی کردم.
با تجربه ای که من بدست آوردم و همچنین بهترین کتابی که من به شاگردام پیشنهاد میکنم
یک کتابه با این مشخصات : (یه مدت خیلی کمیاب شد(شاید تقصر من بوده) ولی فکر کنم الان گیر بیاد چون دیدمش یه جایی)

یک کتاب سفید رنگ - با ضخامت زیاد(نسبتآ) - روش نوشته : مورد تایید فنی و حرفه ای
اسم کتاب : آموزش دلفی 5 - مولف : کنت ریزدولف

یه وقت مثل این بچه های امروزی فکرنکنی ها ! فکر نکنی که باید بری حتما دلفی 8 یا دلفی 2005 رو
کتابشو بگیری.فکر نکنی آموزش دلفی 5 به درد نمیخوره! چون :

این کتاب اصول برنامه نویسی با دلفی رو بسیار خوب تشریح کرده و اصول برنامه نویسی دلفی هیچ ربطی به
ورژن (نگارش) دلفی نداره. مهمترین کار اینه که با اصول کار آشنا بشید بقیه اش تو هر دلفی جواب میده.
خیلی هم کتاب کاملی هست. در تمام زمینه ها هم به خوبی خواننده رو روشن میکنه.(حتی شب ها :D )

بهترین کتابی که من برای شروع دلفی دیدم همین کتابیه که گفتم. حتی اگر دست دومش هم گیرت بیاد خوبه.

کتاب آقای جعفر نژاد رو اصلا پیشنهاد نمیکنم- چون اولا کامل نیست به هیچ وجه- همه جای کتاب توضیحاتشو
رها کرده پیچونده رفته. و از یک دستورات واقعا بدون لزوم استفاده کرده توی مثال هاش.
و نکته بعدی اینکه : اصلا اسم کتاب دروغه به نظر من چون دلفی چیزی نیست که بشه ادعا کرد یک کتاب مرجع کامل دلفی باشه ! خود بورلند هم نمیتونه همچین کتابی رو به چاپ برسونه "مرجع کامل دلفی" چون یه کامیون کتاب میشه !

ashki
پنج شنبه 12 خرداد 1384, 12:04 عصر
سلام من یه مدت دنبال یک مجموعه کامل برای دلفی بودم تا یک شب تو گوگل به سایت پویش رسیدم
یه سری مجموعه داشت دیدم برای دلفی هم داره بعد از خریداری به خیلی از سوالاتم پاسخ داد
CD خیلی کاملی هست مخصوصا که هم راهنمای فارسی داره هم انگلیسی برای هر سورس
حالا نمی دونم درست هست لینک بدم یا نه یک دفعه خلاف مقررات نباشه
و چون جنبه آموزش هست فکر نکنم اشکالی داشته باشه
www.poyeshsoft.com

babak_delphi
دوشنبه 16 خرداد 1384, 00:59 صبح
این کتاب سفیده واقعا عالیه

البته واسه شروع