PDA

View Full Version : برگشت ناپذیر بودن متغیر

wolf_majid
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 11:07 صبح
می خواستم برای فرم ورود کاربرم محدودیت تعداد خطا ایجاد کنم به صورتی که بعد از 5 بار اخطار از طرف برنامه اجازه ورود نداشته باشه . حتی با دوباره اجرا کردن پروژه

این کلاسیه که نوشتم اما پس از اجرای مجدد پروژه مقدارش صفر میشه

static class _classNumberOfError
{
private static byte numberOFErrors;
public static byte numberoferrors
{
set;
get;
}
}

کسی روشی می دونه که تا قبل از ریستارت سیستم مقدار متغیر بر نگرده

M.YasPro
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 11:13 صبح
سلام
ثبت در رجیستری ، فایل ، xml ، app.config و ....

wolf_majid
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 11:47 صبح
نه اصلا سخت نیست .
منظورم یکی از اینها بود نه همه اینا.

آخه مشکل اینه که این روش ها حتی بعد از اجرای دوباره سیستم (رستارت یا روشن شدن ) مقدار قبلی رو در خودشون نگه می دارند ولی من می خوام اون موقع مقدار صفر بشه

فقط تا قبل از رستارت مقدار قبلی را داشته باشم

AliRezaPro
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 12:14 عصر
می خواستم برای فرم ورود کاربرم محدودیت تعداد خطا ایجاد کنم به صورتی که بعد از 5 بار اخطار از طرف برنامه اجازه ورود نداشته باشه . حتی با دوباره اجرا کردن پروژه
این پروژه رو ببینید.برای محدودیت اشتبا هات ورودی و کلا نوشت کنترل برای لاگین ایده بگیرید .برای اینکه پروژه 2باره باز نشه یک مقدار رو جایی ثبت کنید مثل پیشنهادات دوستان و قبل از لود، اون رو چک کنید

wolf_majid
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 12:52 عصر
این پروژه رو ببینید.برای محدودیت اشتبا هات ورودی و کلا نوشت کنترل برای لاگین ایده بگیرید .برای اینکه پروژه 2باره باز نشه یک مقدار رو جایی ثبت کنید مثل پیشنهادات دوستان و قبل از لود، اون رو چک کنید

این پروژه هم با دوباره اجرا شدنش اجازه ورود به کاربر میده
مشکل من این نیست که چند نمونه از برنامه اجرا بشه ( البته فعلا" :افسرده: ) . مشکل اینه که تا زمانی که توی این ویندوز هستیم و کاربر محدودیت خطاش تموم شده برنامه اجازه اتصال نده

AliRezaPro
سه شنبه 28 اردیبهشت 1389, 14:38 عصر
این پروژه هم با دوباره اجرا شدنش اجازه ورود به کاربر میده
مشکل من این نیست که چند نمونه از برنامه اجرا بشه ( البته فعلا" :افسرده: ) . مشکل اینه که تا زمانی که توی این ویندوز هستیم و کاربر محدودیت خطاش تموم شده برنامه اجازه اتصال نده
با دیدن این پروژه متوجه خواهید شد که کاربر شناسه ی کاربری رو چند بازر به غلط وارد کرده است.تا اینجای کار درست.اون مقدار اگر از حد مجاز (مثلا 3بار)پیشرفت کرد مقدار اون رو مثلا در دیتابیس یا هر جایی ذخیره کنید و بعد از هر بار لود برنامه اون مقدار رو چک کنید.درست؟
مشکل بعدی شما این که بعد از ریست شدن اون مقدر دوباره 0 بشه ، باید یک رویدادی اجرا بشه تا اون پروسه فعال بشه.به نظرم یکیش اینکه یک پردازش فعال در پروسس داشته باشی که راه جالبی به نظر نمیرسه. محدودیتی که من به نظرم رسید ، تاریخ هست.یعنی بعد از 3 بار غلط در اشتباه تارخ رو بگیرید و نزارید کاربر تا مثلا نیم ساعت بتوه لاگین کنه.اما باز هم کمی مسخره شاید به نظر میرسه.