PDA

View Full Version : مشکل تجزیه وتحلیل

zahra ahmadi
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 16:52 عصر
من در تجزیه وتحلیل رزرو بلیط قطار مشکل دارم

mirmousavi.m
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 17:01 عصر
کدوم قسمتش؟
بیشتر توضیح بده لطفا
ولی به طور کلی فکر کن برای رزرو یه شماره به فرد رزرو شده داده میشه، در صورت آزاد شدن بیلیط طبق شماره‌بندی از کم به زیاد مسافر میتونه بیلیط بخره...

zahra ahmadi
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 20:16 عصر
استاد پروژه ما گفته سی صحفه باید تحلیل پروژه بدهید و در این تحلیل نباید نمودار باشد کمک کنید

mirmousavi.m
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 12:09 عصر
یعنی انتظار دارید کسی اینجا بیاد این سی صفحه رو براتون بنویسه؟ :لبخندساده:
اول اصلا به تعداد صفحه فکر نکن، بلکه به مفهوم بودنش فکر کن.
و دوم از اول تجزیه کن و بعد هر قسمت رو تحلیل کن و در نهایت هر قسمتی رو که نتونستی تحلیل کنی اینجا بگو...
اگه منتظر جواب درستی هستی پس سوال درستی هم بپرس :چشمک:

zahra ahmadi
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 14:00 عصر
این یک از تجزیه وتحلیلم است ببینید چه چیزهایی اضافه کنم

mirmousavi.m
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 20:34 عصر
متاسفانه خیلی وقتی نشد بخونمش ولی به نظرم تجزیه‌هاش خوبه ولی تحلیل‌های خیلی خوب نیست.
یه جاهایی باید خودتو جای کاربری قرار بدی که داره مثلا بلیط رزرو میکنه...
طوری بنویس که که هرکسی متوجه منظورت بشه (یعنی لازم نباشه مخاطب اطلاعات کامپیوتری داشته باشه)

)ثبت نام در سیستم رزرو اینترنتی بلیت رجا
شما برای رزرو اینترنتی بلیت باید در سایت ثبت نام کنید و نحوه ثبت نام اینگونه است که باید ابتدا یک فرم مربوط ثبت نام را پر کنید و فراموش نکنید که موارد ستاره دار حتما تکمیل شود نام کابری و کلمه عبور حتما انگلیسی و عدد باشد فعال سازی این ثبت نام بعد 24 ساعت می باشد لینک فعال سازی به پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد . و اطلاعات شما در پایگاه داده مربوطه ثبت می شود وشما از این پس قادر به خرید بلیت به صورت اینترنتی خواهید بود وقتی شما login می کنید شما احراز هویت می شوید یعنی مدیریت سایت چک می کند که شما عضو سایت هستید در صورت عضویت شما به عنوان کاربر عضو تایید شده می توانید عملیات خرید ̨ استرداد بلیت̨ نظرسنجی و 10 گزارش آخر خرید خود را مشاهده کنید.

این قسمت هم فکر میکنم اگه اینجوری بنویسی بهتره:
سیستم اینترنتی بلیت رجا

رزرو

...
...

ثبت‌نام

(توضیح کلی) فرم ثبت نام برای کاربر‌ها و ...
(موارد تشکیل دهنده) نام کاربری (تکراری نباشد) ، کلمه عبور (حداقل 6 کاراکتر) ، سن (عدد) ، وضعیت فعال شدن (به دو حالت فعال یا غیر فعال) ، ...
(دسترسی‌ها) هر کاربری به این صفحه دسترسی دارد، 24 ساعت بعد از ثبت نام توسط مدیر سایت کاربر فعال می‌شود...

خرید

...
...

...

...

خلاصه همینجوری دیگه...