PDA

View Full Version : صفحات Error 404 زیبا

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 11:12 صبح
سلام.واقعا خلاقانه کار کردند.
خودتون ملاحظه بفرمائید.
404 Error (http://www.ittutorial.ir/?p=699)

HamedNet_ir
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 11:33 صبح
واقعا قشنگ بود!
کاش آدرس سایت ها رو هم مینوشت.

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 11:47 صبح
سلام.
اینم یک سری دیگه با لینک
New 404 Error (http://www.ittutorial.ir/?p=3055&utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+ittutorial%2FttBE+%28ITTutori al%29)

Microname
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 11:58 صبح
اکثرشان معلوم هست که مال کجا هستند! مال شرکتهای معروف هستند.
در تصاویر رد پای سایت هم میتوانید پیدا کنید

salehbagheri
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 13:37 عصر
صفحه 404 سايت تراوين هم اين متن رو نوشته بود:

« ما 404 بار گشتيم ولي هيچي پيدا نكرديم. دوباره تلاش كنيد. »

حمید محمودی
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 13:49 عصر
میشه خیلی راحت یه دونه سفارشی شو ساخت و ازش توی سایت استفاده کرد. ولی در هر حال خیلی از وبمسترها به این موارد توجه ندارن...

kamyyyyy
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 14:19 عصر
ممنون از به اشتراک گذاری این صفحه

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 14:59 عصر
مهم اینه که توی یکی از اینا یک سایت ایرانی یافت نمیشه. و فقط از وقتی که بخش چت راه افتاده دنبال این هستیم یک کاری کنیم یک شبه میلیاردر بشیم.
ولی یک مقداری از این ابتکارات ساده در سایتهای هیچ ایرانی شخصا ندیدم.

salehbagheri
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 19:52 عصر
ولی یک مقداری از این ابتکارات ساده در سایتهای هیچ ایرانی شخصا ندیدم.

اين مورد دلايل گوناگوني داره كه چندتاشو ذكر ميكنم:

تنها بودن طراح وب سايت
توجه بيشتر طراح به كدنويسي
عدم تفكر در رابطه با خلاقيت
عدم داشتن وقت كافي

اين موارد باعث ميشه كه طراح به موارد ديگري غير از خواسته هاي مشتري فكر نكنه، اغلب مشتريها هم اين موضوعاتي كه گفتيد براشون مهم نيست يا اصلا در موردش چيزي نميدونن ... در ضمن اينقدر با طراح سر قيمتش چونه ميزنن و كلنجار ميرن كه خود طراح (اگه خسيس باشه) عمداً از بخشهايي از سايت ميزنه ... چه برسه به اينكه بخواد فقط رو صفحه 404 اينقدر كار كنه ! (100 درصد مشتريهاي بنده اصلا نميدونن سايت چگونه كار ميكنه فقط اسمشو شنيدن و ... حالا توقع داري اين افراد عزيز بدونن 404 چيه؟)

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 20:18 عصر
اين مورد دلايل گوناگوني داره كه چندتاشو ذكر ميكنم:

تنها بودن طراح وب سايت
توجه بيشتر طراح به كدنويسي
عدم تفكر در رابطه با خلاقيت
عدم داشتن وقت كافي

اين موارد باعث ميشه كه طراح به موارد ديگري غير از خواسته هاي مشتري فكر نكنه، اغلب مشتريها هم اين موضوعاتي كه گفتيد براشون مهم نيست يا اصلا در موردش چيزي نميدونن ... در ضمن اينقدر با طراح سر قيمتش چونه ميزنن و كلنجار ميرن كه خود طراح (اگه خسيس باشه) عمداً از بخشهايي از سايت ميزنه ... چه برسه به اينكه بخواد فقط رو صفحه 404 اينقدر كار كنه ! (100 درصد مشتريهاي بنده اصلا نميدونن سايت چگونه كار ميكنه فقط اسمشو شنيدن و ... حالا توقع داري اين افراد عزيز بدونن 404 چيه؟)
اینم موردی هست که بیش از هرابتکاری جای تامل داره.بله حق با شماست:تشویق:

shirin_sh1024
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 12:53 عصر
صفحه 404 سايت تراوين هم اين متن رو نوشته بود:

« ما 404 بار گشتيم ولي هيچي پيدا نكرديم. دوباره تلاش كنيد. »

یکی از جالب ترین صفحه های ارروری که من دیدم صفحه همین تراوینه. عکسش رو میزارم حیفه نبینید :لبخندساده:
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=49367&d=1274431994

Sajjad.Aghapour
شنبه 01 خرداد 1389, 02:30 صبح
این صفحات رو تقریبا یک سال پیش دیده بودم و فکر کنم تو این سایت (http://www.smashingmagazine.com/) بود که دیدمشون(یکی از سایت های خیلی خوبی که تاحالا دیدم).البته خودم هم برای طراحی 404 سایت خودم از "جودی بابا لنگ دراز" استفاده کردم.....

مهم نیست که مشتری میدونه یا نه.مهم اینه که طراحی خوب باشه....
من طراحان زیادی رودیدم که از typography زیاد استفاده میکنن.نمیشه گفت چون مشتری نمیدونه چیه پس استفاده نشه....

salehbagheri
شنبه 01 خرداد 1389, 11:05 صبح
مهم نیست که مشتری میدونه یا نه.مهم اینه که طراحی خوب باشه....
من طراحان زیادی رودیدم که از typography زیاد استفاده میکنن.نمیشه گفت چون مشتری نمیدونه چیه پس استفاده نشه....

منظور من اين نبود كه طراحي بده، به دلايلي كه قبلاً گفتم توجه كنيد.
مشتري درسته نميدونه اينها چيه ولي اگه با طراح خوب كنار بياد، 404 كه هيچي 405 و 406 رو هم براش طراحي ميكنم. ولي وقتي ...