PDA

View Full Version : نرم افزار کنترل هزینه ها و کارکرد اینترنت نسخه 2

AliReza Vafakhah
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 14:47 عصر
سلام دوستان

دیدم چون تاپیک قبلی کمی قدیمی شده گفتم بد نیست اینجا هم یه تاپیکی بزنم با اجازه مدیران

نرم افزار کنترل هزینه ها و کارکرد اینترنت را می توانید در تایپک زیر دانلود کنید.

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=183868

نسخه جدید قابلیت کنترل خطوط ADSL را نیاز دارا است و اطلاعات اتصالات اینترنت را در یک فایل DataBase ذخیره می کند و خیلی امکانات دیگر .

با تشکر

salehbagheri
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 19:57 عصر
پيام HotFile :
File Not Found !

پيام RapidBaz :
تنها كاربران ايراني قادر به دانلود هستند ...

(نمي فهمم يعني چي؟ بايد عضو بشيم؟)

AliReza Vafakhah
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 22:35 عصر
پيام HotFile :
File Not Found !

پيام RapidBaz :
تنها كاربران ايراني قادر به دانلود هستند ...

(نمي فهمم يعني چي؟ بايد عضو بشيم؟)

دوست عزیز تو پست های 16 ، 17 و 18 لینک دانلود در 15 پارت قرار دارد (حجم کلی فایل اینستالر 7 مگابایت)

salehbagheri
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 00:26 صبح
آنتي ويروس من برنامه شما رو به عنوان يه فايل به شدت مخرب معرفي كرده كه قصد دسترسي به فايلهاي مهم سيستمي و دستكاري اونها رو داره ... :متعجب:

اين يعني چي؟ :متعجب:

AliReza Vafakhah
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 01:35 صبح
آنتي ويروس من برنامه شما رو به عنوان يه فايل به شدت مخرب معرفي كرده كه قصد دسترسي به فايلهاي مهم سيستمي و دستكاري اونها رو داره ... :متعجب:

اين يعني چي؟ :متعجب:

آیا شما با پیغام ... unable to write در هنگام کلیک روی کلید "ذخیره تنظیمات" رو به رو می شوید؟

نرم افزار من هیچ فایلی رو در سیستم کاربر تغییر نمیده اما یک فایل رو جهت امنیت ایجاد میکنه

فکر کنم خطا هم به همین دلیل باشه که در نسخه بعدی حتما درست میشه.

ولی باز هم با اطمینان عرض میکنم که نرم افزار فقط جهت کمک به دوستانه طراحی شده .

با تشکر

AliReza Vafakhah
شنبه 29 آبان 1389, 00:40 صبح
دوستان نسخه جدید در این تاپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=183868)آپدیت شد.

h.alizadeh
شنبه 29 آبان 1389, 09:51 صبح
خیلی ممنون که اینجا هم معرفی کردید من به این نیاز داشتم و خیلی وقت بود میخواستم یه همچین چیزی بسازم که زمانش رو نداشتم.:X
ممنون از لطفتون.

vcldeveloper
شنبه 29 آبان 1389, 15:48 عصر
این تالار محل معرفی نرم افزارهای خودتان نیست. برای معرفی نرم افزارهای نوشته شده توسط خودتان باید در تالار آگهی ها بخش معرفی نرم افزار تاپیک ایجاد کنید.

تاپیک قفل شد.