PDA

View Full Version : چه اتفاقی برای خصوصیات افتاد ؟

مهران رسا
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 20:51 عصر
سلام . چند روز پیش داشتم روی یک برنامه در دلفی 2010 کار میکردم . همه چیز خوب پیش رفت . دکمه ها ، ادیت ها ، پنل ها و ... همگی سر جای خودشون بودن تا اینکه امروز وقتی پروژه رو باز کردم متوجه شدم که کل فرمی که 5 ساعت روی طراحیش وقت گذاشتم منهدم شده . تمامی کنترل های روی فرم خواص Top ، Left ، Width و Height رو از دست دادند (همگی صفر شدند) . فرم به اندازه پیش فرض در اومده و امکان زیاد کردن Height برخی کنترل ها مثل (Combo) وجود نداره . ضمناً بقیه Project هارو باز کردم هیچ مشکلی نداشتند .
در کل خراب شدن این برنامه زبان بسته زیاد مهم نیست . نهایتاً مجدداً Interface رو پیاده میکنم . اما چرا ؟ دلیلش چیه ؟ اگه مجدداً همچین اتفاقی بیفته !!

مهران رسا
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 22:18 عصر
قبلاً از پروژه یک فایل exe در جایی ذخیره کرده بودم . خواستم از اون برای طراحی مجدد ایده بگیرم که متوجه شدم اون فایل هم منهدم شده :قهقهه: . با پیگیری های به عمل آمده به این نتیجه رسیدم که ویندوز (Micro$oft Seven)مجدداً راه اندزای بشه . بعد از Restart ، در کمال تعحب متوجه شدم هم فایل های اجرایی به حالت معمولی برگشتند و هم پروژه دلفی مثل ساعت کار میکنه و اصلاً از دست رفتن خواص کنترل ها ، ریشه در مشکلی مجهول در ویندوز سون داشته . خدا بخیر کنه ...

اوبالیت به بو
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 22:21 عصر
برادر شما که همش تو کامپیوتر ما پلاسی تو کامپیوتر من فایل هات درست میشه تو کامپیوتر خودت می ترکه