PDA

View Full Version : پابلیش کردن یه وب سایت تو یه وب سایت دیگه! لطفاً کمکم کنید سریع

mohsen_kh1364
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 15:15 عصر
سلام...
من یه سرور تستی دارم که وب سایتم رو روش پابلیش کردم.
حالا می خوام یه sub directory توش بسازم و داخلش یه پروژه ی دیگه ای رو
که نوشتم، پابلیش کنم.
چرا نمی شه؟ یعنی نمی تونه فایل های aspx رو نشون بده. html اگه بذارم تو اون پوشه
نشون می ده اما فایل های خود پروژه رو ارور می ده. ارور زیر :
احتمال داره چون هر کدوم از سایت ها یه فایل web.config دارن این ارور رو بده؟
لطفاً اگه امکان داره سریع راهنماییم کنین... اصلاً وقت ندارم.

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>
Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>

raziee
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 15:32 عصر
لطفاً اگه امکان داره سریع راهنماییم کنین... اصلاً وقت ندارم.
این حرفت که خیلی جالب بود.

حالا می خوام یه sub directory توش بسازم و داخلش یه پروژه ی دیگه ای رو
که نوشتم، پابلیش کنم.
مشکلی نباید باشه.
در حالت کلی شما میتونید پروژه های مختلفی رو تو sub domain های مختلف ایجاد کنید.

چرا نمی شه؟ یعنی نمی تونه فایل های aspx رو نشون بده. html اگه بذارم تو اون پوشه
نشون می ده اما فایل های خود پروژه رو ارور می ده. ارور زیر :
احتمال داره چون هر کدوم از سایت ها یه فایل web.config دارن این ارور رو بده؟
مطمئن بشید که برنامه خطایی نداشته باشه.

من یه سرور تستی دارم که وب سایتم رو روش پابلیش کردم.
منظورتون از سرور چیه؟ اگه vps دارید از خود vps صفحه رو درخواست کنید. اونوقت متن خطا رو بهتون نشون میده.

mohsen_kh1364
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 16:17 عصر
ببخشید که من یکم حول شدم ... چون یه دفه متوجه این مشکل شدم ... و حتماً باید تا امشب حلش کنم
به هر حال قصد جسارت نداشتم.
من تو یه شبکه یه کامپیوتر با ویندوز سرور و iis دارم و رو اون دارم پابلیش می کنم پروژه رو و از داخل شبکه سازمان بهش وصل می شن. حالا من یه ویرپوال دایرکتوری ساختم و یه آدرس بهش دادم ... اما هیچ فایل aspx ای رو روش باز نمی کنه و ارور فوق رو می ده ... برنامه رو مطمئن هستم خطایی نداره چون با پورت 8080 امتحانش کردم جواب میده (پروژه اصلیه پورتش 80 هستش) ... حالا می خوام اون 8080 ایه رو ببرم تو یه sub directory از پروژه اصلیه که پورتش 80 هستش... نمی شه .