PDA

View Full Version : ادغام کردن دو فایل اجرایی

sadegi
پنج شنبه 12 خرداد 1384, 09:43 صبح
با عرض سلام
چطور میتونم برنامه ای بنویسم که بعد از نصب , فایل اجرایی خودش رو به یه فایل اجرایی دیگه که اسمش و مسیرس معلومه بوده اضافه کنه و با اون ادغام بشه؟
و هر وقت اون برنامه اجرا شد برنامه ما هم اجرا بشه
:flower: :flower: :flower:

mohsengrisly
پنج شنبه 12 خرداد 1384, 12:23 عصر
سلام
فکر کنم دیگه این یکی برای شیطونی باشه ها :mrgreen:
ببخشید من همیشه راحت ترین راه را می گما یقینا همیشه راه های بهتری هم هست

یه برنامه بذار که چک کنه به محض اینکه برنامه اجرا شد و اومد توی حافظه برنامه شما هم اجرا بشه

اما اشکال این برنامه اینه که همیشه باید توی حافظه باشه و به راحتی قابل شناسایی و توقف است حتی اگر مخفی هم باشه

راه راحت دوم مسیر فایل اول رو عوض کن اما یه برنامه با همان نام و ایکون اونجا بذار که هم فایل خودتو اجرا کنه هم فایل تغیر مسیر یافته را :موفق:

sadegi
شنبه 14 خرداد 1384, 12:59 عصر
دوست عزیز ممنون
راه حل دوم خیلی جلب بود
:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

mohsengrisly
شنبه 14 خرداد 1384, 19:21 عصر
قابل شما رو نداره
مطمئن هستم نکات بهتری هم به ذهن خودتان رسیده است :موفق:

Fagat_tanhaie
شنبه 14 خرداد 1384, 22:24 عصر
فایل اجرایی مقصد رو به صورت باینری آخر فایل خودت ذخیره کن و فایل رو پاک کن.و فایل خودت رو بجاش بذار.
بعد از اجرا اطلاعات فایل رو از اخر فایل exe ی خودت بخون و یه فایل جدید بساز و اجراش کن. :sunglass:

Payam Moradi
شنبه 14 خرداد 1384, 22:43 عصر
فایل اجرایی مقصد رو به صورت باینری آخر فایل خودت ذخیره کن و فایل رو پاک کن.و فایل خودت رو بجاش بذار.
بعد از اجرا اطلاعات فایل رو از اخر فایل exe ی خودت بخون و یه فایل جدید بساز و اجراش کن. :sunglass:

میتونی برنامه دوم رو در ریسورس برنامه اول قرار بدی و هنگام اجرای برنامه اول برنامه دوم رو در مسیر دلخواه از اول بکشی بیرون و پس از استفاده فایل دوم رو پاک کنی :sunglass:

Fagat_tanhaie
شنبه 14 خرداد 1384, 23:38 عصر
فکر کنم منظور دوستمون نوشتن برنامه هایی مثل ویروس های کامپیوتری بود و در اینصورتچ
فایل مشخص نیست که در ریسورس قرار بگیرد :موفق:

بابک زواری
یک شنبه 15 خرداد 1384, 00:51 صبح
اصولی ترین راه چسباندن واقعی دو فایل اجرائی به هم هست که در این صورت با به انتها رسیدن برنامه اول کنترل به سیستم عامل برگشته و برنامه دوم اجرا نمیشود اما به بکار بردن راههایی میتونید در جایی که این کنترل به سیستم عمل برمیگردد عامل بازگشت رو که اینتراپت 21 باشه با دستور NOP اسمبلی جایگزین کنید تا کنترل به برنامه دوم برسه و اون اجرا بشه (البته این راهی بود که من برای برنامه های تحت DOS این کارو میکردم )

Morteza Manafpour
دوشنبه 16 خرداد 1384, 02:55 صبح
این برنامه رو من خودم نوشتم البته بابتش هزینه کرده بودند ولی برای دوستان قابلی نداره
اگه نیاز به توضیحات اضافی داشتین در خدمت هستیم
::نوشتن::

hadi2345
دوشنبه 16 خرداد 1384, 07:13 صبح
آقا مرتضی ممنون . :flower:
باز هم از این کارا بکن . :wink:

sadegi
دوشنبه 16 خرداد 1384, 12:01 عصر
دوست عزیز جناب آقای Morteza Manafpour واقعا ممنون
همچنین از بقیه دوستان
دوست عزیز آقای Payam Moradi اگه یه نمونه کار بزارید خیلی ممنون میشم
:flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

sadegi
سه شنبه 17 خرداد 1384, 10:07 صبح
جناب آقای Morteza Manafpour میشه یکم در مورد برنامتون توضیح بدین
چون بعد از اجرا و دادن مسیر دو فایل اجرایی , یه فایل اجرایی درست میشه که هنگام اجرا دو تا فایل اجرایی تولیدمیشه که یکی اجرا نمیشه
:گیج: :گیج: :گیج:

Morteza Manafpour
پنج شنبه 26 خرداد 1384, 13:36 عصر
برنامه کارش درسته شاید شما یه جای کارتون اشتباهه
البته فایلهای اجرایی که به برنامه می دین باید به تنهایی قابلیت اجرا شدن داشته باشن مثل ماشین حساب ویندوز و یا بازیهای ویندوز