PDA

View Full Version : سوال: ComboBox محتوي اسامي كشورها و استان ها

abdorreza
شنبه 01 خرداد 1389, 01:56 صبح
سلام . كمبو باكسي پيدا ميشه كه حاوي اسامي كشورها باشه ؟ و يك كمبو باكس ديگر كه بر اساس كشوري كه در كمبو باكس اول انتخاب ميشه اسامي استان هاي آن كشور را بدهد؟

ممنون

abdorreza
شنبه 01 خرداد 1389, 02:01 صبح
مثلا اينو در مورد اسامي كشورها پيدا كردم !

<asp:DropDownList id="Country" runat="server">
<asp:ListItem Value="" Selected=true>Select Country</asp:ListItem>
<asp:ListItem Value="AF">Afghanistan</asp:ListItem>
<asp:ListItem Value="AL">Albania</asp:ListItem>
<asp:ListItem Value="DZ">Algeria</asp:ListItem>
<asp:ListItem Value="AS">American Samoa</asp:ListItem>
<asp:ListItem Value="AD">Andorra</asp:ListItem>
.
.
.
</asp:DropDownList>

alireza_s_84
شنبه 01 خرداد 1389, 02:55 صبح
سلام . كمبو باكسي پيدا ميشه كه حاوي اسامي كشورها باشه ؟ و يك كمبو باكس ديگر كه بر اساس كشوري كه در كمبو باكس اول انتخاب ميشه اسامي استان هاي آن كشور را بدهد؟
ممنون
حالا دونه دونه اسم همین کشورها رو توی ویکی پدیا جستجو کن اسم استانهاش رو بهت میده خیلی هم نیاز داشته باشه همونجا اسم شهرهای هر استان رو میتونی پیدا کنی.

abdorreza
شنبه 01 خرداد 1389, 19:52 عصر
فايل WORD حاوي اسامي كشورها و استانهاي (ايالات) مربوط به هر كشور را اينجا ميزارم . شايد بعضي از دوستان مثل من نياز پيدا كردند.

alireza_s_84
شنبه 01 خرداد 1389, 23:35 عصر
فايل WORD حاوي اسامي كشورها و استانهاي (ايالات) مربوط به هر كشور را اينجا ميزارم . شايد بعضي از دوستان مثل من نياز پيدا كردند.
به این میگن یه کاربر خوب :تشویق::تشویق::تشویق: کاشکی همه مثل تو فرهنگ داشتن و وقتی پاسخ میگرفتن نتیجه رو میذاشتن تو سایت.
موفق باشی

Mostafa_Dindar
یک شنبه 02 خرداد 1389, 00:13 صبح
ديتابيس همراه با كد :

GeoDataSource™ World Major Cities 2010 enables a web developer to easily implement drop down lists of countries, states and cities. Most major cities in the world are included in this package so it is comprehensive enough for most purposes.

Sample codes written in ASP, .NET and PHP are provided in the package to generate city names drop down list by countries and states. The sample codes enable a developer to rapidly deploy and utilize this package. Developer can apply this data for other purposes such as data validation, auto form filling and etcs.

http://www.geodatasource.com/world-major-cities.html

همچنين :

http://www.geodatasource.com/cities-free.html

abdorreza
یک شنبه 02 خرداد 1389, 03:17 صبح
به این میگن یه کاربر خوب :تشویق::تشویق::تشویق: کاشکی همه مثل تو فرهنگ داشتن و وقتی پاسخ میگرفتن نتیجه رو میذاشتن تو سایت.
موفق باشی

بالاخره همونطور كه من لازم داشتم ممكنه بقيه ي دوستان هم احتياج پيدا كنند. اينم يه كار كوچولويي بود كه از دست من بر اومد !

ممنون