PDA

View Full Version : jquery on Content page

mithra
شنبه 01 خرداد 1389, 10:32 صبح
سلام
من يك صفحه دارم كه master page داره. هر كد jquery كه واسه كنترلهاي ا ين صفحه مي نويسم اجرا نمي شن. اگه كسي مي دونه چه جوري مي شه واسه يكه صفحه كه master page داره jquery نوشت راهنماييم كنه.

mehdi.mousavi
یک شنبه 02 خرداد 1389, 00:11 صبح
سلام
من يك صفحه دارم كه master page داره. هر كد jquery كه واسه كنترلهاي ا ين صفحه مي نويسم اجرا نمي شن. اگه كسي مي دونه چه جوري مي شه واسه يكه صفحه كه master page داره jquery نوشت راهنماييم كنه.

سلام.
Master Page چیه؟ یه مفهوم در ASP.NET که فقط سمت سرور معنا داره، و الا از دید Client ( ودر نتیجه jQuery) تفاوتی نخواهد کرد. لطفا کد مورد نظرتون رو اینجا قرار بدید تا به سوال شما پاسخ بدم (در حقیقت به Master Page بودن یا نبودن صفحه سمت سرور اهمیتی ندید، سمت Client کدهای HTML تولید شده رو مد نظر قرار بدید).

موفق باشید.

Blackk_lightt
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 09:20 صبح
سلام
یه راهنمایی شاید به دردت بخوره :
بعضی وقتا id هایی که برای کنترل ها انتخاب میکنی بعد از اجرا تغییر میکنند.
مشکل میتونه از این باشه

s.m.h.m
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 12:28 عصر
وقتی شما در content page آیدی یک کنترول رو می خوانید چون آیدی آن تغییر می کنه مشکل پیش میات

اگر کد شما این باشد شما دو راه دارید یا به وسیله کلاس اون کنترک رو بخونید(که کلاس می تونه شامل چند تا بشه)

<asp:Image CssClass="FirstLoder" ID="FirstLoder" alt="Loding..." ImageUrl="../Image/FirstLoader.gif" runat="server" />
1-

$('.FirstLoader').fadeOut(1000);
2-

$('#<%=FirstLoder.ClientID %>').fadeOut(1000);

mohitlog
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 21:53 عصر
با سلام

منم همین مشکلو داشتم

برای حل مشکل باید یک بار برنا مه تو اجرا کنی و سپس view source را انتخاب بکنیو مقدار ایدی

را که برای اون کنترل نیبت داده شده را به کدت خودت اضاف کن.

مثلا div در content page بصروت زیر در میاد
ctl00_ContentPlaceHolder1_div1
شما باید با این مقدار کار کنی

mehdi.mousavi
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 23:25 عصر
با سلام منم همین مشکلو داشتم برای حل مشکل باید یک بار برنا مه تو اجرا کنی و سپس view source را انتخاب بکنیو مقدار ایدی را که برای اون کنترل نیبت داده شده را به کدت خودت اضاف کن. مثلا div در content page بصروت زیر در میاد ctl00_ContentPlaceHolder1_div1 شما باید با این مقدار کار کنی

سلام.
این روش مطلقا درست نیست (بخصوص که کنترل این ID ها در .NET Framework 4.0 میتونه توسط برنامه نویس تغییر کنه). روشی که جناب s.m.h.m (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=104573) پیشنهاد دادن، روش رسمی انجام این کار هستش.

موفق باشید.