PDA

View Full Version : اگر کاربر خواست یه سری فایل کپی بشه

saed2006
شنبه 01 خرداد 1389, 13:46 عصر
من میخوام فایل نصبی که با instal shield میسازم این امکان رو به کاربر بده که اگر تیکی رو فعال کرد یه ادرس رو از کابر گرفته و یه سری فایل رو توی اون ادرس ذخیره کنه

saed2006
سه شنبه 04 خرداد 1389, 08:15 صبح
کسی نیست بدونه؟

saed2006
سه شنبه 04 خرداد 1389, 13:33 عصر
یکی به من بگه سوال مشکل داره؟
عنوانش مشکل داره؟
این بخش مشکل داره؟
برنامه نویس اینجا نمیاد؟
سایت داره خاموش میشه؟
مشکل چیه که بعذ از گذشت روزها من هنوز پاسخ نگرفتم؟

mehdi.mousavi
سه شنبه 04 خرداد 1389, 23:11 عصر
من میخوام فایل نصبی که با instal shield میسازم این امکان رو به کاربر بده که اگر تیکی رو فعال کرد یه ادرس رو از کابر گرفته و یه سری فایل رو توی اون ادرس ذخیره کنه

سلام.
InstallShield امکانی داره به اسم InstallScript که به شما اجازه نوشتن Script، ساخت Dialog و ... رو میده. باید با InstallScript آشنا باشید تا بتونید اینکاری که توضیح دادید رو انجام بدید. من سالهاست که با InstallScript کار نکرده ام و الان حضور ذهن ندارم که بخوام دقیق راهنمایی کنم. توی Help اش جستجو کنید، مثال و ... هم براش وجود داره.

موفق باشید.

WOLF21
جمعه 07 خرداد 1389, 11:43 صبح
سلام این کا را باید این جوری انجام بدید
در installscript در قسمت script این را بنویس.

AskTextرا بنویس و در پشت همین کلمه F1 را بزن و در همین موضوع کمک بهت میکنه .یه کدی میدی که من بلد نیستم که یه ادرس میدی وفایلی که میخواهی در همون ادرس نوشته شده بره هم مگذاری.از دوستان میخواهم که اگر چیزی در این مورد میدونند دوستمون را راهنمایی کنند.

WOLF21
جمعه 07 خرداد 1389, 11:52 صبح
شما میتونید یه کار دیگه انجام بدید که در اخر نصب یه کد بنویسید که وقتی برنامه نصب تمام شد فایل گذاشته شده به ادرس که قبلا داده شده کپی شود.که به عبارت زیر است.

AfterMoveData

OnEnd

CopyFile(فایل مورد نظر,ادرس مورد نظر)مثال

CopyFile(SRDIR ^ "Crack\\Evil.exe"^"*.*",TARGETDIR یا INSTALLDIR^"*.*");