PDA

View Full Version : نوع گزارش:

s@nb@l
شنبه 01 خرداد 1389, 19:43 عصر
با سلام

من يه برنامه ديدم كه اندازه فونت و اندازه و مكان كادر توي اون گزارش توسط كاربر نهايي تغيير مي كرد ،اگه با اين نوع گزارش گيري كار كردين، لطفا معرفي كنيد!؟

رها
شنبه 01 خرداد 1389, 19:48 عصر
سلام
تقریباً تمام ابزاهای گزارش گیری روالی به اسم runtime generate report یا ساخت گزارش درحال اجرای برنامه دارند واسه هرکسی هم یکی از این ابزارها برای این کار خوش دست تره واسه من fast report تو این زمینه عالی بود.

s@nb@l
شنبه 01 خرداد 1389, 20:03 عصر
سلام ممنونم رها جان
بله با فست ريپورت تو دلفي كار كردم ولي توي C#‎ كارنكردم آيا فست ريپورت توC#‎ كار مي كنه؟
توي كريستال ريپورت روال runtime generate report موجوده؟ لطفا راهنمايي كنيد.

mn_zandy63
یک شنبه 02 خرداد 1389, 01:01 صبح
سلام دوست من،
این لینک http://fast-report.com/en/ من کار نکردم اما ظواهر امر نشون میده که با C# مشکلی نداره.

اگه با این ابزار قبلا کار کردی که احتمالا در C# هم راحتتر باشی از همین استفاده کنی،
به جز FastReport ابزارهای دیگه ای مثل Stimul Report رو هم میتونی استفاده کنی، که آموزش هاش هم در سایت خودش هم در این سایت موجوده.

کریستال هم به سادگی امکان تغییر گزارش در زمان اجرا رو به کاربرت نمیده.
البته تغییراتی که ذکر کردی رو خودت می تونی در زمان اجرا با استفاده از کد اعمال کنی، اما خب ابزار های دیگه مثل Stimul به سادگی این امکان رو به کاربرت میدن.

موفق باشی

s@nb@l
یک شنبه 02 خرداد 1389, 09:49 صبح
سلام، ممنونم

گزارشي كه مي خوام چاپ كنم اطلاعاتي روي كاغذ قبلا چاپ شده مي خوام تو كادرهاي خالي چاپ كنم با كريستال ريپورت طراحي كردم ولي وقتي اندازه كاغذ يا فرم يه كمي تغيير بكنه درست چاپ نمي شه،
فست ريپورت هم اگه رجيستري نشه بعدا كار دستمون مي ده قبلا تو دلفي سرم اومده ؟ آيا رجيستري لينك http://fast-report.com/en/ رو دارين؟
موفق باشي

s@nb@l
سه شنبه 04 خرداد 1389, 09:38 صبح
سلام

فست ريپورت تو ‍#‍‍c نصب نشد اگه تونستين نصب كنين لطفا راهنماييم كنيد.
Stimul Report هم نسخه Trial، چه جوري رجيستريش كنم لطفا راهنماييم كنيد:افسرده::افسرده::گریه::گ یه:

s@nb@l
شنبه 08 خرداد 1389, 21:07 عصر
سلام
Stimul Report رجيستريشو پيدا كردم الان يه مشكلي دارم و اونم اينكه بعد از اين كه مثلا محل و اندازه فونت يك تكست باكس رو در موقع اجرا عوض ميكنم نمي شه براي گزارشهاي بعدي اينها رو نگه داره، اعمال كنه؟
لطفا راهنمايي كنيد

s@nb@l
شنبه 15 خرداد 1389, 18:31 عصر
سلام

:ناراحت::ناراحت:

موفق باشين