PDA

View Full Version : تنظیمات plesk برای کنترل login

mojtabajafarzadeh
یک شنبه 02 خرداد 1389, 15:51 عصر
با عرض سلام
صفحه login یک سایت با استفاده از کنترل login در visual studio 2008 طراحی شده است.
تنظیمات از طریق asp.net configuration انجام گردیده و قبل از اینکه سایت آپلود شود سایت بدرستی کار می کند ولی به محض آپلود سایت , با مشکل login کردن مواجه می شویم.
علت چیست؟
با تشکر

Vahid_moghaddam
یک شنبه 02 خرداد 1389, 16:03 عصر
چه مشکلی؟ اگه خطا ایجاد می شه، پیغام خطا رو بذارید. اگه نمیشه مشکل رو بگید. login انجام نمی شه؟ نام کاربری و کلمه عبور مشکلی نداره؟ بعد از login کاربر وارد سایت نمی شه؟ چی پیش میاد؟

raziee
یک شنبه 02 خرداد 1389, 19:22 عصر
تنظیمات از طریق ASP.NET configuration انجام گردیده و قبل از اینکه سایت آپلود شود سایت بدرستی کار می کند ولی به محض آپلود سایت , با مشکل login کردن مواجه می شویم.

بانکتون رو درست تنظیم کردید؟
وب کانفیگ و کانکشن استرینگ رو ست کردید؟

mojtabajafarzadeh
یک شنبه 02 خرداد 1389, 23:21 عصر
با تشكر
بطور كل چه تنظيماتي در plesk براي اين حالت بايد انجام داد.(تغيير در webconfig؟)

من توانستم چيزي را از طريق سايت در database ايجاد شده در plesk ذخيره كنم .
( connection string را درست تنظيم كردم)

اما صفحه اي كه كنترل login در آن قرار دارد انگار كه database را شناسايي نمي كند

raziee
دوشنبه 03 خرداد 1389, 09:12 صبح
من توانستم چيزي را از طريق سايت در database ايجاد شده در plesk ذخيره كنم .
( connection string را درست تنظيم كردم)

اما صفحه اي كه كنترل login در آن قرار دارد انگار كه database را شناسايي نمي كند
بله.
به خاطر اینکه احتمالا شما دو دیتابیس دارید.
یکی که خودتون ایجاد کردید و دیگری خود دات نت برای استفاده از ممبر شیب.
سوال شما خیلی ربطی به plesk نداره.
شما دو راه دارید.
یکی اینکه اون یکی دیتابیس هم اضافه کنید(اگر plesk این اجازه رو میده که دوتا دیتابیس داشته باشید)
و راه بهتر اینکه به استفاده از aspnet_regsql جداول مربوط به membership رو به درون جدول خودتون بیارید و اون جدول که در واقع یکی شده از دو جدول هست رو بفرستید بالا.
در بعد هم دوباره تنظیمات وب کانفیگ رو باید درست کنید.

mojtabajafarzadeh
دوشنبه 03 خرداد 1389, 12:37 عصر
با تشکر مجدد

برای واضح تر شدن مشکل

من یک database داخل sqlserver 2005 به نام university ساختم.
پس از آن توانستم از طریق visual studio 2005 asp.net configuration به این database دسترسی داشته باشم و خود asp.net جدول های مربوط به security را به این database اضافه کرد. (قبل از آن از طریق aspnet_regsql این database را تنظیم کرده بودم ) صفحه ای برای login طراحی کرده و از کنترل login خود asp.net استفاده نمودم.قبل از اینکه سایت را آپلود کنم صفحه login بدرستی عمل میکند ولی پس از آپلود سایت عمل Login انجام نمی گیرد. (ضمنا در Plesk دیتابیسی تحت همین عنوان ساختم و از طریق اجرای اسکریپت مربوط به University در Plesk تنظیمات University به Plesk منتقل شد)
برای تست دیتابیس در plesk صفحه ای دیگر به سایت اضافه کردم که عمل درج در یک جدول student در همان database را انجام می داد .

در نهایت مشکل صفحه login میباشد.

لطفا اگر تنظیماتی هست بفرمایید.

با تشکر