PDA

View Full Version : سوال: نوشتن Voice chat

jaykob
یک شنبه 02 خرداد 1389, 22:11 عصر
سلام

دوستان من می خوام با معماری یک voice چت آشنا بشم در کل بتونم توی شبکه یک صدا رو انتقال بدم حالا محیط های خروجی مهم نیست چه ذخیره بشه و ...
مهم اینه که به درستی این صدا انتقال پیدا کنه .
ممنون می شم کامل توضیح بدید

:قلب:

jaykob
سه شنبه 04 خرداد 1389, 21:26 عصر
همچنان منتظر پاسخ شما هستم :)

دوستدار شما

armiin
سه شنبه 04 خرداد 1389, 22:51 عصر
فکر کنم جای این سئوال تو تالار net Remoting. باشه !
من برنامه ی چت معمولی درست کردم ، ولی تاحالا از Voice استفاده نکردم !
اگر خواستید میتونم برنامرو up کنم ولی فکر نکنم ازش چیزی متوجه بشید (در صورتی که تاحالا با Remoting کار نکرده باشید ) اگر هم بخوام توضیح بدم خیلی میشه !!!
تو فکرم بود با توضیح بذارمش تو تالار net Remoting. ولی الان اصلا وقتشو ندارم :ناراحت:
اگر تو شبکه داخلی کار میکنید و Firewall سر راهتون نیست میتونید از Socket Programming استفاده کنید که خیلی هم راحته ،اگر خواستید بگید تا یه نمونه بفرستم ! (ولی تو اینم از Voice استفاده نکردم )

jaykob
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 14:22 عصر
مرسی دوست عزیز اما من شدیدا دنبال نوشن انتقال صدا توی شبکه هستم که اصلا قانون کار چی هست و چجور باید پیاده بشه و چه کلاس هایی داره

هر کس اطلاعات داده ممنون می شم راهنمایی کنید

armiin
جمعه 07 خرداد 1389, 14:04 عصر
خب به هر حال همه چیز تبدیل به Byte میشه ، من یه نمونه برنامه ی Socket براتون up میکنم ، این برنامه ساده ترین حالت استفاده از Socket Programming هستش !
فکر نکنم تو فهمش به مشکل بخورید ، هر مشکلی بود همین جا مطرح کنید که جواب بدم ! (فقط ip هارو تنظیم کنید )
به نظر من تنها مشکل شما تبدیل فایل صوتیتون به Byte و برعکسش هست ، البته همون طور که گفتم Socket فقط به درد شبکه ی داخلی میخوره که Firewall سر راهتون نباشه :لبخندساده:

Open-Source
جمعه 07 خرداد 1389, 21:29 عصر
من عکس رو بصورت رشته ای از Byte ها میفرستادم (که برای متن هم باید همین کار رو کرد).
اگه شما بتونی متن رو بفرستی خوب فرستادن صدا هم کاری نداره.
اگه به مشکلی برخوردی من با سوکت کار کردم؛ در خدمت هستم.

jaykob
سه شنبه 11 خرداد 1389, 23:06 عصر
من عکس رو بصورت رشته ای از Byte ها میفرستادم (که برای متن هم باید همین کار رو کرد).
اگه شما بتونی متن رو بفرستی خوب فرستادن صدا هم کاری نداره.
اگه به مشکلی برخوردی من با سوکت کار کردم؛ در خدمت هستم.

آره ممنون می شم چون من با صدا مشکل دارم بتونم یک صدا رو انتقال بدم بعد روی موارد تکمیلیش با کمک شما دوستان کار می کنم پ

خیلی ممنون