PDA

View Full Version : import از فيلد oleobject

دانش پژو
دوشنبه 03 خرداد 1389, 11:27 صبح
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتيد محترم
چگونه مي توان از فيلد oleobject كه حاوي عكس مي باشد به ساير نرم افزارها (اكسل....) خروجي گرفت

دانش پژو
سه شنبه 11 خرداد 1389, 11:42 صبح
سلام
نمي دانم سوالم جواب ندارد يا اساتيد و مديران محترم فرصت نكرده اند اين تايپك را ببينند
شايد هم واضع نيست0 در صورت نياز فايل ضميمه كنم

مشتاق یادگیری
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 00:50 صبح
سلام
دوست عزیز عنوان تای÷یک با درخواست شما مغایر است می خواهید عکس صادر کنید یا دریافت کنید
البته فکر می کنم اگر از ارتباط استفاده کنید(عکس بیرون از اکسس باشد) هم حجم کمتری می گیرد و هم راحت تر از عکس در بقیه نرم افزارها استفاده می شود

دانش پژو
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 12:25 عصر
سلام
با تشكر درست مي فرماييد دوست عزيز و اگر توجه كرده باشيد عنوان داخل تايپيك صحيح مي باشد ولي عنوان خارج تايپيك به جاي import بايد export تايپ مي شد كه فكر مي كنم كاربر عادي اختيار اصلاح ندارد و مديران محترم بايد آن را تصحيح كنند0 اما ضمن تشكر از زحمات مديران محترم بخصوص جناب قرباني كه در اين مدت كه من با اين مجموعه آشنا شدم شاهد زحمات بي دريغ و فعال ايشان يك تنه بوده ام 0 اما يك گله دوستانه و درد دل خودماني با تاكيد بر احترامم به اين دوستان0
روزي كه تعداد مديران در قسمت اكسس زياد شد خيلي خوشحال شدم (و البته هستم) كه مشكلات احتمالي روان تر و زودتر حل خواهند شد چون دوستان انتخاب شده از كاربران فعال و با تجربه و داراي اطلاعات در زمينه هاي متفاوت مي باشند(همه چيز را همگان دانند) اما گويا مديران محترم فرصت نكرده اند اين تايپيك را بخوانند (چون حتما اشتباه مورد اشاره را متوجه مي شدند و نسبت به رفع آن اقدام مي كردند) و حداقل جواب اينكه اين سوال اشتباه است و يا جوابي ندارد را مي دادند0
در پايان ضمن تشكر مجدد از تمام دوستان و مديران محترم

دانش پژو
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 15:01 عصر
البته فکر می کنم اگر از ارتباط استفاده کنید(عکس بیرون از اکسس باشد) هم حجم کمتری می گیرد و هم راحت تر از عکس در بقیه نرم افزارها استفاده می شود

سلام بر تمام دوستان
با تشكر مجدد من در برنامه هايم معمولا از روشي كه نوشته ايد استفاده مي كنم اما در بعضي مواقع در صورت كوچك بودن ديتا بيس و نصب در كامپيوتر هاي مختلف ترجيح مي دهم از امكان داخلي خود اكسس استفاده كنم مثل برنامه مورد نظر 0
دوستان من هنوز جواب سوالم را نگرفته ام

مشتاق یادگیری
جمعه 04 تیر 1389, 10:07 صبح
سلام بر تمام دوستان
با تشكر مجدد من در برنامه هايم معمولا از روشي كه نوشته ايد استفاده مي كنم اما در بعضي مواقع در صورت كوچك بودن ديتا بيس و نصب در كامپيوتر هاي مختلف ترجيح مي دهم از امكان داخلي خود اكسس استفاده كنم مثل برنامه مورد نظر 0
دوستان من هنوز جواب سوالم را نگرفته ام

سلام
لطفا نمونه فایلتان بار بگذارید