PDA

View Full Version : سوال: Farsi Support

Mohamad ghorbani
دوشنبه 03 خرداد 1389, 23:37 عصر
سلام بچه ها . . .
نمی دونم توی این قسمت از سایت جاش هست این سوال رو بپرسم یا نه . . .
با اجازه از مدیر بخش . . . رخصت !!!
برنامه ویژوال بیسیکی که ازش استفاده می کنم، از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنه.یعنی نمیتونم توش فارسی رو تایپ کنم.
باید چیکار کنم؟ :متفکر:
با تشکر :لبخند:

Pr0grammer
سه شنبه 04 خرداد 1389, 00:01 صبح
نمی دونم توی این قسمت از سایت جاش هست این سوال رو بپرسم یا نه . . .
با اجازه از مدیر بخش . . . رخصت !!!
مطرح کردن مباحث مربوط به ویژوال بیسیک که قوانین سایت رو نقض نکنند، مشکلی نداره...

برنامه ویژوال بیسیکی که ازش استفاده می کنم، از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنه.یعنی نمیتونم توش فارسی رو تایپ کنم.
باید چیکار کنم؟ :متفکر:
زبان فارسی و تنظیمات مربوطه، در سیستم ok شده؟ اگه حروف به صورت علامت سوال باشه، احتمالا مشکل از تنظیمات مربوط به زبان فارسی هستش...

REZADG
سه شنبه 04 خرداد 1389, 07:09 صبح
بابا سوالتون کمی مبهم هست یعنی چی می خوایی فارسی تایپ نشه یا فارسی تایپ نمی شه ؟

Mohamad ghorbani
سه شنبه 04 خرداد 1389, 11:46 صبح
مطرح کردن مباحث مربوط به ویژوال بیسیک که قوانین سایت رو نقض نکنند، مشکلی نداره...

زبان فارسی و تنظیمات مربوطه، در سیستم ok شده؟ اگه حروف به صورت علامت سوال باشه، احتمالا مشکل از تنظیمات مربوط به زبان فارسی هستش...
با سلام خدمت مدیر بخش . . . من منظوری نداشتم و خواستم کمی مزاح کنم. در هر صورت من از شما معذرت می خواهم.

اما سوال: نمی دونم چرا اینجوریه . این عکسی که گذاشتم رو ببینید.
در ضمن چندتا کامپیونت رو هم دانلود کردم، نمی تونم بیارمش تو برنامه. یعنی Error می ده.

M.T.P
سه شنبه 04 خرداد 1389, 12:09 عصر
از کنترل پنل گزینه Regional and language رو بزنید و به تب Advanced برید بعد اولین Combobox رو باز کنید و Farsi رو از داخلش انتخاب کنید.