PDA

View Full Version : بخش برنامه نویسی Pascal هم راه اندازی شود ...

Sucsses
جمعه 13 خرداد 1384, 15:43 عصر
سلام ، به این دلیل که ‌برای یادگیری دلفی نیاز به یادگیری پاسکال می باشد ، لطفاً آموزش کامل و بخش قابل ملاحظه ای هم برای این زبان برنامه نویسی راه اندازی شود.
چون که خیلی ها می گویند برای یادگیری دلفی باید پاسکال هم بلد باشی ، پس با این وصف و نظر به اینکه در سایت برنامه نویس من فکر می کنم به دلفی اهمیت زیادی داده شده ، بهتر نیست این بخش راه اندازی شود .
متشکرم .
به امید راه اندازی بخش پاسکال :oops: ::نوشتن::

M-Gheibi
جمعه 13 خرداد 1384, 19:18 عصر
سلام

آموزش کامل
دوست عزیز در اینجا تنها به سوالات و مشکلاتی که مطرح میشه پاسخ داده میشه. برای آموزش٬ بهتر هست زحمت خرید یک کتاب در این مورد رو بکشید.

ضمنا در صورتی که سوال خاصی در مورد زبان پاسکال دارید٬ در بخش دلفی مطرح کنید.

روز خوش

rootnt
پنج شنبه 10 آذر 1384, 16:17 عصر
سلام دوستان

دوست عزیز در اینجا تنها به سوالات و مشکلاتی که مطرح میشه پاسخ داده میشه. برای آموزش٬ بهتر هست زحمت خرید یک کتاب در این مورد رو بکشید
من دنبال یک کتاب هستم که باهاش پاسکال رو یاد بگیرم
شما میتونی بهترین کتاب برای آموزش پاسکال رو بهم معرفی کنی تا از بازار (انقلاب) بخرم؟
مرسی

M.kavyani
پنج شنبه 10 آذر 1384, 18:39 عصر
سلام دوستان

من دنبال یک کتاب هستم که باهاش پاسکال رو یاد بگیرم
شما میتونی بهترین کتاب برای آموزش پاسکال رو بهم معرفی کنی تا از بازار (انقلاب) بخرم؟
مرسی

کتاب Turbo pascal 7 اقای الیوت کافمن ترجمه قلزم و کتاب آقای جعفر نژاد قمی با همین نام

Babak-Aghili
پنج شنبه 10 آذر 1384, 19:56 عصر
کتاب Turbo pascal 7 اقای الیوت کافمن ترجمه قلزم و کتاب آقای جعفر نژاد قمی با همین نام

نه ! اون که تابلو هست !!

یک کتاب قدیمی بود .. جلد آبی .. عکس موسیو پاسکال هم روش بود ... فکر کنم اسم نویسنده اش هم ناوات بود . البته ترجمه آقای جابر هاشمی اصل بود که واقعا عالی ترجمه میکنه ...
کامل تر از اون ، چیزی ندیدم و کسی را هم ندیدم که سراغ داشته باشه ... برای Turbo Vision هم فصل داشت ...

البته Michael Tischer نویسنده انجیل PC Intern هم یک کتاب سیستمی برای پاسکال داره.. انگلیسی ... که شاید اطراف اهرام مصر و یا حفاریهای پاسارگاد بتونی پیداش کنی .. بهرحال مال System Programming با Pascal بود .. بنام Turbo Pascal Internals ...

کتاف مهرداد اسماعیلی - انتشارات مجتمع فنی تهران - اون ساده و آسون گفته ...