PDA

View Full Version : سوال: عدم تعیین اعتبار سایت در سرور

HamyFreeDome
سه شنبه 04 خرداد 1389, 17:18 عصر
با سلام خدمت اساتید بزرگ و ارجمند
من سایتی را طراحی کرده ام و در سرور قرار داده ام که در این صفحه ی ورود کاربر یا نمایش اطلاعات کاربران عضو سرور خطا می دهد و این در حالی که من Name Space ها ی مورد نیاز را هم اضافه کرده ام .
لطفاً راهنمایی کنید که به هر دری زدم جواب نداد و من هم واقعاً محتاج راه نجات مانده ام
صفحه ی حطا را هم ضمیمه کرده ام.
در ضمن سایت مایکروسافت و دیگر سایت های انگلیسی و فارسی را هم گشتم ولی جواب نداد!!!
پیشاپیش از کمک شما کمال تشکر را دارم . . .

maxpayn2
سه شنبه 04 خرداد 1389, 17:39 عصر
کیفیت عکس ضمیمه خیلی بده ، ولی به نظر میرسه مشکل از اتصال به پایگاه داده باشه ، عکس با کیفیت بهتر بزار ببینم چی میگه ؟

HamyFreeDome
سه شنبه 04 خرداد 1389, 19:03 عصر
ممنون از پاسخ شما
اما من اتصال بانک اطلاعاتی را هم ست کردم تنظیمات webconfig را تنظیم کردم ؟
کد webconfig را برای شما در زیر می نویسم

<add name="Connection" connectionString="server=(local);database=Mydb;"
providerName="System.Data.SqlClient" />
<add name="ConnectionScr" connectionString="server=(local);database=AspnetDb;"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

لطفاً کمک کنید که خیلی گیرم !!!!!!
:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:
:گریه::گریه:
:گیج:

PhoenixNet
سه شنبه 04 خرداد 1389, 19:33 عصر
سلام

مشکل 100% تنظیم connectionString ها است.
این connectionString ها که نوشتی نام کاربری و پسورد چرا نداره؟اینجا گذاشتی حذف کردی یا اصلا نداره؟
در ضمن بجای (local) از . (نقطه)استفاده کن.
اگر حا نشد از پشتیبانی سرورت connectionString دقیق رو بپرس.

<add name="CMS" connectionString="server=.;uid=username;pwd=password;database=databa seName;"/>

HamyFreeDome
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 00:40 صبح
خیلی ممنون از توجه شما
1 - خیر ، یوزر و پسورد دارد
2 - دلیل استفاده از Local تاکید سرور می باشد
3- دیتابیسی که خودم ساخته ام با connection string ی که گذاشتم کار می کند و من از همین تنظیمات برای دیتا بیس تعیین اعتبار استفاده کرده ام و فقط یوزر و پسورد را از سرور گرفته و اصلاح کرده ام
لطفاً شدیداً ککککککککککککممممممممممممم مممکککککککککککککککککککککک کک
:ناراحت::ناراحت::ناراحت::نار حت::ناراحت::ناراحت::ناراحت:: اراحت::ناراحت::ناراحت:

maxpayn2
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 09:55 صبح
<add name="My_ConnectionString" connectionString="Data Source=.;Initial Catalog=MyDB;User ID=sa;Password=123" providerName="System.Data.SqlClient" />

HamyFreeDome
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 10:10 صبح
ممنون از راهنمایی های شما استاد بزرگ
اما من این کار را هم کردم ولی جواب نداد و همچنین من از IP نیز استفاده کردم ولی کار نکرد ! ! !
آیا این دیتا بیس باید حتماً در فلدر App_Data قرار بگیرد یا نه ، چون سرور من گفته در یک فلدر مخصوص باید همه ی دیتابیس ها را قرار دهم .
:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:: تفکر:

maxpayn2
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 13:03 عصر
اگه از یک فایل به عنوان دیتابیس استفاده میکنی (sqlserver express) باید توی App_Data باشه و Connection String هم فرق میکنه و اگه نه که اصلا چیزی لازم نیست اون تو باشه

HamyFreeDome
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 16:27 عصر
من از دیتابیسی که Visual Studio ایجاد می کند برای مدیریت کاربران استفاده کرده ام با نام ASPNETDB.Mdf که هم در شاخه ی App_Data و هم در شاخه ای که سرورم گفته اضافه کرده ام ولی هیچ کدام جواب نمیده و بازهم خطای زیر را می دهد .
با پشتیبانی تماس گرفتم گفت : "دیتابیس شما درست اضافه شده و کار می کند و اشکال از کدنویسی شماست" و این در حالی است که همین سایت در داخل کامپیوترم به درستی کار می کند .
من حتی تنظیمات Web.Config را هم با راهنمایی های موجود در اینترنت و سایت مایکروسافت مقایسه کردم و درست بود .
دیگه عقلم به جایی نمی رسه .
:عصبانی++: :متفکر:
:کف: :گیج:

HamyFreeDome
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 17:45 عصر
ممکنه مشکل از memberShip باشه ؟ اگر جواب مثبته پس چرا در کامپیوتر شخصی ام جواب میده
این ایرادی که میگیره از کد نویسی صفحه است یا از Web.Config ؟
:اشتباه:

ehsan2007
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 18:08 عصر
سلام یک صفحه درست کن و از یکی از جداول ASPNETDB.Mdf یک کوئری بگیر (مثلا توی یک گرید) آپلودش کن روی سرور ببین کار میکنه اگه کار کرد از memberShip اگه کار نکرد از کانکش دیتابیسته

HamyFreeDome
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 03:54 صبح
از توجه شما بسیار سپاس گذارم
با توجه به راهنمایی شما بزرگوار رشته ی اتصال را دوباره ساختم و برای تست آن یک صفحه ایجاد کردم که از دیتابیس Query بگیره و صفحه مورد نظر را به سایت فرستادم و مشاهده کردم که جواب داد وصفحه ای که خطا میداد را دوباره چک کردم ، دیدم کار می کنه ولی یک مشکل دیگر بروز کرده !!!!!!!!

بعد از شناسایی کاربر (این کار را به صورت دستی انجام دادم) کاربر وارد سایت شده وباید نقش او چک شود ولی در این مرحله یک خطای دیگر میدهد که در زیر قرار دادم.
و این خطا مربوط به نقش ها می باشد ، من هر نقشی را امتحان کردم خطا داد(نقش های موجود در دیتابیس) و این در حالی است که وجود این نقشها را در دیتابیس موجود در سرور چک کردم و موجود بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:متفکر: :متفکر:
:گریه:

HamyFreeDome
جمعه 07 خرداد 1389, 16:16 عصر
من هنوز با این مشکل روبرو هستم و به جواب هم نریسیده ام البته ارتباط با دیتابیس را که استاد فرمودند بوسیله ی یک صفحه ای که اطلاعاتی را از جدول مربوطه می خواند تست کردم و جواب گرفتم و در صفحه مذکور نام نقش ها و یا نام کاربران را از دیتابیس خوانده و می توان نمایش داد .
.
.
.
.
ولی همچنان در زمان خواندن اطلاعات نقش های کاربران خطای فوق را می دهد ؟؟؟؟:متفکر:

کد خواندن نقشهای کاربران را در زیر می آورم تا شما بزرگواران بتوانید راهنمایی مربوطه را به این شاگرد ارائه نمایید :

public static bool Check(string username)
{
if (Roles.IsUserInRole(username, "UserRole"))
{
return true;
}
return false;
}

از راهنمایی شما پیشتر تشکر می نماییم. :خجالت:

HamyFreeDome
شنبه 15 خرداد 1389, 12:23 عصر
من هنوز با این مشکل روبرو هستم و به جواب هم نریسیده ام البته ارتباط با دیتابیس را که استاد فرمودند بوسیله ی یک صفحه ای که اطلاعاتی را از جدول مربوطه می خواند تست کردم و جواب گرفتم و در صفحه مذکور نام نقش ها و یا نام کاربران را از دیتابیس خوانده و می توان نمایش داد .
.
.
.
.
ولی همچنان در زمان خواندن اطلاعات نقش های کاربران خطای فوق را می دهد ؟؟؟؟:متفکر:

کد خواندن نقشهای کاربران را در زیر می آورم تا شما بزرگواران بتوانید راهنمایی مربوطه را به این شاگرد ارائه نمایید :

public static bool Check(string username)
{
if (Roles.IsUserInRole(username, "UserRole"))
{
return true;
}
return false;
}

از راهنمایی شما پیشتر تشکر می نماییم. :خجالت:

من هنووووووووووووووووووووووو وووزززززززززززززززززززززز ززز منتظر ج.......ووووووو.............ااااااا ااااابم
:افسرده: :کف:

hamedsabzian
شنبه 15 خرداد 1389, 13:42 عصر
web.config رو بذار ببینیم!

HamyFreeDome
شنبه 15 خرداد 1389, 15:19 عصر
بالاخره یکی پیدا شد بگه حالت چطوره :قلب:
انم بعد از یک هفته :کف:
با توجه به فرمایش شما web.config را گذاشتم
ولی چند نکته را بگم تا مسئله روشن تر شود:
1-برای تعیین اعتبار از دیتابیسی که خود visual studio می سازه استفاده کردم
2-از رشته ی ارتباطی که سرورم داده استفاده کردم
3- برای اطمینان بیشتر از IP در رشته ی اتصال استفاده کردم
4-رشته ها دارای پسورد و نام کاربری می باشد که حذف شده است
5-رشته ی اتصال ها را با کدنویسی دستی چک کردم و کار می کند
6-با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن مشکل از کد نویسی است و این در حالی است که در سرور خانگی Local Server به درستی کار میکند

از توجه شما بسیار متشکرم :خجالت:

HamyFreeDome
شنبه 15 خرداد 1389, 16:57 عصر
یعنی کسی نیست این مشکل را حل کند
:گریه:
:عصبانی++:
:متفکر:

hamedsabzian
شنبه 15 خرداد 1389, 17:03 عصر
5-رشته ی اتصال ها را با کدنویسی دستی چک کردم و کار می کند
اگه قرار Error بده باید هر دو جورش Error بده!!!!
ConnectionString رو به فرم زیر بنویس.

Data Source=190.190.200.100,1433;Network Library=DBMSSOCN;Initial Catalog=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;

تنظیمات اتصال Remote به DataBase رو هم چک کن و مطمعن شو که قابلیت اتصال از طریق TCP/IP با پورت 1433 فعاله.

HamyFreeDome
شنبه 15 خرداد 1389, 17:38 عصر
از توجه شما متشکرم :خجالت:
بعد از جایگذاری و امتحان . . . . .
باز هم همان خطا را می گیرد

تنظیمات اتصال Remote به DataBase رو هم چک کن و مطمعن شو که قابلیت اتصال از طریق TCP/IP با پورت 1433 فعاله.

از کجا باید چک کنم :اشتباه:

hamedsabzian
شنبه 15 خرداد 1389, 18:34 عصر
اگه توی Management Studio باشه:

Do you have Sql Server Management Studio. If yes, then you can open it and right click the instance in question, go to Properties -> Connections -> Check "Allow remote connections to this server".
You might also have to enable TCP/IP Protocol to be enabled thru Configuration Manager.

توی هاست نمی دونم.

hamedsabzian
دوشنبه 17 خرداد 1389, 02:54 صبح
البته تنها دفعه ای که (توی Local) به این مشکل برخوردم با تغییر Connection String حل شد.