PDA

View Full Version : حذف اطلاعات تيبل در تاريخ مشخص

mosaArabi
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 10:45 صبح
باسلام
من براي حذف شدن اطلاعات در ماكرو اين كار ار انجام دادم ولي ماكرو در زمان حذف پيغام مدهد و كاربر ميتواند با زدن كليد NOعمليات را متوقف نمايد . آيا از دوستان كسي دستوري دارد كه بدون ظاهر شدن پيغام اين عمل انجام شود يا فرماني در VBاكسس داده شود
با تشكر

نكته : منظور از يك تاريخ مشخص (يعني اينكه از تاريخ مشحصي به بعد هر زمان كه برنامه اجرا شد اطلاعات ان تيبل حذف شود . چون ممكن است كاربر در تاريخ معيني وارد سيستم نشود مثلا 890310ولي ار بهد از ان وارد شود عمليات حذف انجام نمي شود)
ممنون

مهدی قربانی
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 11:47 صبح
سلام
شما قبل از اجرا خصوصيت Setwarnings‌ رو False كرديد ؟ در صورتيكه اين كار رو انجام داده باشيد ديگه پيغامي نبايد ظاهر بشه .

alirezabahrami
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 11:50 صبح
باسلام
من براي حذف شدن اطلاعات در ماكرو اين كار ار انجام دادم ولي ماكرو در زمان حذف پيغام مدهد و كاربر ميتواند با زدن كليد NOعمليات را متوقف نمايد . آيا از دوستان كسي دستوري دارد كه بدون ظاهر شدن پيغام اين عمل انجام شود يا فرماني در VBاكسس داده شود
با تشكر

نكته : منظور از يك تاريخ مشخص (يعني اينكه از تاريخ مشحصي به بعد هر زمان كه برنامه اجرا شد اطلاعات ان تيبل حذف شود . چون ممكن است كاربر در تاريخ معيني وارد سيستم نشود مثلا 890310ولي ار بهد از ان وارد شود عمليات حذف انجام نمي شود)
ممنون
سلام
در نمونه زير بعد از اجراي فرم تاريخي هاي بزرگتر از تاريخ مد نظر شما ( بدون پيغام) حذف ميشوند.
ضمناً تاريخ مد نظر خودت را در قسمت ماژول فرم وارد كن !
موفق باشيد

mosaArabi
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 13:01 عصر
سلام
شما قبل از اجرا خصوصيت Setwarnings‌ رو False كرديد ؟ در صورتيكه اين كار رو انجام داده باشيد ديگه پيغامي نبايد ظاهر بشه .

جناب قرباني ممنون از لطف شما اگه ممكنه آدرس دقيقتري از "خصوصيت Setwarnings‌ رو False كرديد " بدهيد

باتشكر

جناب بهرامي با تشكر از نمونه شما
ممنون از نمونه . ولي منظور من دقيقتر بگم اين است كه در تيبل مورد نظ هر چيزي مي تواند باشد . من ميخوام كه مثلا بعد از تاريخ 890310 (تمام اطلاعات تيبل مورد نظر در صورت اجراي برنامه حذف گردد
با سپاس

alirezabahrami
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 14:01 عصر
جناب قرباني ممنون از لطف شما اگه ممكنه آدرس دقيقتري از "خصوصيت Setwarnings‌ رو False كرديد " بدهيد

باتشكر

جناب بهرامي با تشكر از نمونه شما
ممنون از نمونه . ولي منظور من دقيقتر بگم اين است كه در تيبل مورد نظ هر چيزي مي تواند باشد . من ميخوام كه مثلا بعد از تاريخ 890310 (تمام اطلاعات تيبل مورد نظر در صورت اجراي برنامه حذف گردد
با سپاس
جناب عربي سلام!
در خصوص كاربرد Setwarnings ، در همين نمونه ارائه شده بكاربرده شده و در خصوص اين مورد كه فرموده ايد من ميخوام كه مثلا بعد از تاريخ 890310 (تمام اطلاعات تيبل مورد نظر در صورت اجراي برنامه حذف گردد با كد فوق همين كار صورت ميگيرد . مثلاً اگر بجاي سه فليد كه در نمونه فوق است هر تعداد فيلد و هر تعداد ركورد داشته باشيد با اجراي برنامه شرط تعيين شده اجرا ميشود .
موفق باشيد

dadsara
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 14:14 عصر
سلام
یک نمونه همراه فرم و کلید جهت حذف

ghafeleh1370
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 18:56 عصر
سلام

با سلام
از نمونتون خیلی لذت بردم
حالامن یه نمونه از کار خودم براتون می زارم کد نمونه شما رو اضافه کردم منتها می خوام یه شرط دیگه براش بزارید وقتی خواست پاک کنه کد کارگر رو نیز بهش بدی که اطلاعات مربوط به قبل از تاریخ مورد نظر کارگر مورد نظر رو وارد کنه واطلاعات بعد از تاریخ مورد نظر کارگر مربوط باقی بمونه ممنون میشم برام درسش کنید

ghafeleh1370
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 19:51 عصر
با سلام
از نمونتون خیلی لذت بردم
حالامن یه نمونه از کار خودم براتون می زارم کد نمونه شما رو اضافه کردم منتها می خوام یه شرط دیگه براش بزارید وقتی خواست پاک کنه کد کارگر رو نیز بهش بدی که اطلاعات مربوط به قبل از تاریخ مورد نظر کارگر مورد نظر رو وارد کنه واطلاعات بعد از تاریخ مورد نظر کارگر مربوط باقی بمونه ممنون میشم برام درسش کنید

ممنون میشم در این مورد کمکم کنید

dadsara
شنبه 08 خرداد 1389, 07:50 صبح
سلام
دوست عزیز مشکل فقط در نوشتن Select است شما اگر بتوانید ابتدا رکوردهای مورد نظر را استخراج کنید حذف آن در تمام موارد مشابه یکدیگر است
کلید با رنگ قرمز درست شد

mosaArabi
شنبه 08 خرداد 1389, 08:12 صبح
سلام

جناب دادسرا ممنون از نمونه شما
من فرمول شما را به برنامه خودم منتقل کردم ولی با جایگزین کزدن نام تیبل خودم در فرمول موفق نسدم آن را اجرا کنم . ضمنا من فرمول را در قسمت On lode فرم گذاشتم تا با یکبار اجرا دستور اجرا بشه و برای دفعات بعدی اطلاعات حذف شده باشد
ممنون میشم اکه بصورت مستقیم در فرم توضیح بدهید
با تشکر

dadsara
شنبه 08 خرداد 1389, 08:39 صبح
سلام
دوست عزیز اگر شما کدهای VBA را در فرم لود نوشته اید چگونه می توانید تاریخ مورد نظر و کد کارگر را بصورت یک متغیر وارد نمائید
مگر اینکه هربار در قسمت دیزاین فرم رفته و کدها را دستکاری کنید

mosaArabi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:56 صبح
سلام
دوست عزیز اگر شما کدهای VBA را در فرم لود نوشته اید چگونه می توانید تاریخ مورد نظر و کد کارگر را بصورت یک متغیر وارد نمائید
مگر اینکه هربار در قسمت دیزاین فرم رفته و کدها را دستکاری کنید

با سلام
جناب دادسرا هدف من از ايجاد تايپيك واين مبحث اين است كه كد رجستري برنامه را در يك تيبل ثبت ميشود(هنگام نصب براي اولين بار) و من تاريخ مشخصي را در برنامه درج ميكنم و بعد برنامه بصورت مدت دار در اختيار كاربر قرار ميگيرد تا اطلاعات آزمايش ثبت و در صورت نهايي شده بصورت كامل در اخيار كاربر قار گيرد
با توضيحات بالا كدي ميخوام كه در زمان باز شدن فرم برنامه بياد تاريخ مندرج راباتاريخ برنامه چك كنه (6رقمي بدون اسلش) اگه تاريخ برابر يا بزگتر از تاريخ اعلامي بود كه كد رجستري را در تيبل حذف كنه و اگه درست نبود برنامه جرا گردد
با تشكر