PDA

View Full Version : گیچم کرده اس کیو ال 2008

sall_2005_1363
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 16:23 عصر
من یک برنامه رو با دلفی 2010 نوشتم و با اس کیو ال 2000 توی شبکه کار می کنه حالا همین برنامه رو دارم از نو با اس کیو ال 2008 نوشتم حال که فایل اجرای اونو باز می کنم ویيژال استدیو فعال می شه و برنامه ران نمی شه .قسمت tcp/ip رو هم فعال کردم این کار با یک فایل ini انجام می شه
AppIni := TIniFile.Create('c:\Asoodeh.ini');
DatabaseName:=AppIni.ReadString('Connection','Root DatabaseNameIso','rahsara');
IpServer:=AppIni.ReadString('Connection','Ip','');
Tc:=AppIni.ReadInteger('Connection','cT',0);
ImageMain:=AppIni.ReadString('aks','Im','');
AppIni.Free;
If IpServer='' Then
DataSource:=''
Else
DataSource:='Data Source='+ipServer;
If Tc=1 then
IntegeratedSecurity:= 'Integrated Security=SSPI;'
Else
IntegeratedSecurity:= ''

form2.ADOcmain.ConnectionString:='Provider=SQLOLED B.1;Password=12345;Persist Security Info=True;User ID=ali;Initial Catalog='+DatabaseName+''+DataSource+';Use Procedure for Prepare=1;Auto Translate=True;Packet Size=4096;Use Encryption for Data=False;Tag with column collation when possible=False';
این هم فایل که اس کیو ال از روی اون وصل می شه فایر وال سیستم کلاینت من هم غیر فعال هست.
اصلاً برنامه که روی لپ تاپ نوشته شده حالا می خوام فایل exe اون رو توی کامپیوتر کلاینت اجرا کنم اجرا نمی شه توی سیستم کلاینت من اس کیو ال 2008 نسخه اینتر پرایس نصب کرده ام تا اینجوری برنامه خودم رو بدون شبکه تست کنم باز هم اجرا نمی شه و ویژال استدیو رو باز می کنه وقتی اجراش می کنم.
همین الان داره روی لپ تاپ اجرا می شه همینو با بانکش می برم توی یک سیستم دیگه با همراه اون فایل ini که کانکشن استرینگ رو از روی اون بر می داره مشکل بر می خوره

AminSobati
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 19:54 عصر
سلام دوست عزیزم،
موقعی که برنامه میخواد Connection رو باز کنه دقیقا چه خطایی دریافت میکنین؟