PDA

View Full Version : کد جهت تغییر پوسته به ribbon

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 00:20 صبح
سلام . من کامپوننت ریبون رو دانلود کردم و با موفقیت تونستم تمام کنترل ها رو وارد برنامه و استفاده کنم .اما تغییرات روی بوردر استایل اعمال نمیشه . میدونم باید یه جایی کدی چیزی هم بنویسم . توی فروم هم خیلی مطالب پراکنده موجود بود اما هیچ کدوم این مورد رو توضیح نداده بود جز یکی که ناقص بود.

gol.mohsen
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 10:32 صبح
سلام . من کامپوننت ریبون رو دانلود کردم و با موفقیت تونستم تمام کنترل ها رو وارد برنامه و استفاده کنم .اما تغییرات روی بوردر استایل اعمال نمیشه . میدونم باید یه جایی کدی چیزی هم بنویسم . توی فروم هم خیلی مطالب پراکنده موجود بود اما هیچ کدوم این مورد رو توضیح نداده بود جز یکی که ناقص بود.

با سلام خدمت دوست عزیز.
میشه بگین از کجا این ریبون ها رو دانلود کردین و چطور در سی شارپ اد کردین و ازش استفاده کردین

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 12:36 عصر
همه چیز در این لینک (http://www.google.com) موجوده اما جهت پربار تر شدن تاپیک قرار میدم اینجا.
ابتدا فایل رو از حالت فشرده خارج کنید.در سولوشن اکسپلورر روی قسمت ریفرنسز راست کلیک کنید و add new . سپس فایل dll موجود در پوشه ribbon demo رو از قسمت browse وارد کنید . حالا به تولباکس برید و روی کنترل های تولباکس راست کلیک کنید و choose item . و اون فایل رو مجددا از قسمت browse اینجا هم فراخوانی کنید . بعد از اوکی کردن میبینید که تعدادی کنترل به تولباکس اضافه شده . هرکدوم رو خواستید استفاده کنید . ولی طریقه تعویض کامل پوسته رو خودم هم نمیدونم . ریبون تقدیم شما (http://sites.google.com/site/myuploadedimages/home/files/barnamenevis/office.rar?attredirects=0&d=1).

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 16:28 عصر
خودم نحوه تغییر شکل دادن فرم رو هم یاد گرفتم . بعد از اضافه کردن کامپوننت ها به پروژه توی قسمت کد نویسی فرم ها به جای

namespace ribbontest
{
public partial class Form1 : Form
{
public Form1()
{
.
.
.
.

مینویسیم .

namespace ribbontest
{
public partial class Form1 : RibbonForm
{
public Form1()
.
.
.
.
.

آخر سر قبل از اجرای آزمایشی کنترلی به نام (ribbon) در تولباکس وجود داره که اونو هم باید روی فرم کشید . فکر کنم کامل شد .