PDA

View Full Version : حرفه ای: انواع و مراحل قفل گذاری بر روی دی وی دی

jafar_tavakolian
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 02:45 صبح
ما در حال تهیه یک سری دی وی دی آموزشی هستیم که به صورت فیلم هستش
تا کار به اتمام برسه یه یک ماهی زمان می بره
و در این مدت می خواستیم خوب روی مساله امنیت اطلاعات روی سی دی ها کار کنیم
مشکلمون این هست که نمی خوایم کسی بتونه اطلاعات روی سی دی رو بزنه
سیستم رمزنگاری هم که کار کردیم اینطوریه : ( فعلا به طور تئوری و اطلاعات عملی دقیقی در دست ندارم )
فایل ها رو هش کنیم
سریال اولیه + سریال سخت افزاری ( CPU ) رو برامون از طریق سایت ارسال کنه
و ما کد فعال سازی رو براش ارسال کنیم
حالا مشکلی که هست که تئوری می دونیم اما عملی خیر

این روند کلی اما چطوری فایل رو باید هش کرد و بعد هش رو باید باز کرد و فیلم رو طرف ببینه یکم با مشکل مواجه هستیم
ممنون می شم کمی راهنماییم کنید
که چه نوع قفل نرم افزاری می شه روی سی دی و دی وی دی گذاشت
این دی وی دی های نقره ای که می گن چی هست
آیا می شه مثلا فایل های ویدئو و اتورانش رو بذاریم داخل یک فایل exe
و اینکه مراحل کار چطوریه
سایت یا کتاب معرفی می کنید به زبان انگلیسی هم بود مشکلی نیست

Crestfallen
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 05:05 صبح
من تو این زمینه کار کردم.
هش نباید بکنید چون موقع باز کردنش زمان گیر خواهد بود.

راه 1 : فایلها رو زیپ کنید و پسورد بزارید و موقع نمایش پلیر اختصاصی شما خودش باید اونها رو extract کنه و نمایش بده.

اگه خواستی با من تماس بگیر بیشتر برات توضیح بدم.

SH4H1N
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 16:02 عصر
ما در حال تهیه یک سری دی وی دی آموزشی هستیم که به صورت فیلم هستش
تا کار به اتمام برسه یه یک ماهی زمان می بره
و در این مدت می خواستیم خوب روی مساله امنیت اطلاعات روی سی دی ها کار کنیم
مشکلمون این هست که نمی خوایم کسی بتونه اطلاعات روی سی دی رو بزنه
سیستم رمزنگاری هم که کار کردیم اینطوریه : ( فعلا به طور تئوری و اطلاعات عملی دقیقی در دست ندارم )
فایل ها رو هش کنیم
سریال اولیه + سریال سخت افزاری ( CPU ) رو برامون از طریق سایت ارسال کنه
و ما کد فعال سازی رو براش ارسال کنیم
حالا مشکلی که هست که تئوری می دونیم اما عملی خیر

این روند کلی اما چطوری فایل رو باید هش کرد و بعد هش رو باید باز کرد و فیلم رو طرف ببینه یکم با مشکل مواجه هستیم
ممنون می شم کمی راهنماییم کنید
که چه نوع قفل نرم افزاری می شه روی سی دی و دی وی دی گذاشت
این دی وی دی های نقره ای که می گن چی هست
آیا می شه مثلا فایل های ویدئو و اتورانش رو بذاریم داخل یک فایل exe
و اینکه مراحل کار چطوریه
سایت یا کتاب معرفی می کنید به زبان انگلیسی هم بود مشکلی نیست

دوست عزيز اگر بخواهيد هزينه كنيد چنين چيزي امكان پذير هست ولي نه به اينصورت كه شما ميگيد چون راه منطقي نيست با اين حجم داده كمي هم به فكر كاربر بينوا باشيد با پرس و جوهايي كه انجام دادم ميشه كاري كرد كه اتوران و فيلم هاي شما حفاظت شده باشند و زماني كه كاربرتون كد گرفت بتونه هم اتوران رو اجرا كنه هم فيلم ها رو ببينه تا زماني كه از شما كد نگيره به هيچ وجه نه دسترسي به اتوران داره نه فيلم ها البته اگر حتي كد هم از شما بگيره فقط در سيستم خودش ميتونه از فيلم و اتوران CD يا DVD شما استفاده كنه در سيستم ديگر امكانش نيست براي اطلاعات بيشتر به اينجا

http://cdguard.org/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=31

بخش BG-Licensing Edition(CD&DVD مراجعه كنيدو مهمتر از همه اين شركت مثل خيلي از شركتها به تعداد لايسنس با شما حساب نميكنه بلكه نامحدود ميتونيد به كاربراتون مجوز بديد

من تو این زمینه کار کردم.
هش نباید بکنید چون موقع باز کردنش زمان گیر خواهد بود.

راه 1 : فایلها رو زیپ کنید و پسورد بزارید و موقع نمایش پلیر اختصاصی شما خودش باید اونها رو extract کنه و نمایش بده.

اگه خواستی با من تماس بگیر بیشتر برات توضیح بدم.

دوست من احتمالا منظور شما تقريبا مشابه كاري هست كه شركت X استفاده كرده نه؟ اين شركت هم فيلم ها رو زيپ كرده و پسوورد گذاشته و از اتوران كه با AutoPlayMediaStudio ساخته فيلمها رو خارج و اجرا ميكنه اگر منظورتون اين روش و روشهاي مشابه هست كه كاربر كافيه يك مونيتور ساده بكنه تا ببينه فيلم كجا اكستراكت شده و كپيش كنه جاي دلخواهش:لبخندساده: اگر باور نداريد چقدر سادست اين كار شما هر كدوم از اين نمونه ها رو قرار بديد فيلم اكستراكت شدش رو تقديمتون كنم

eshpilen
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:28 عصر
هیچ راهی درحال حاظر وجود نداره که قابل شکست نباشه.
بخاطر اینکه تمام اطلاعات شامل پسورد و دیتای خام در نهایت روی کامپیوتر اشخاص یک جایی موجودیت پیدا میکنه. وگرنه کاربر نمیتونه به اطلاعات مورد نظر شما دسترسی پیدا کنه.
البته من این مسئله رو دوست دارم چون به آزادی کمک میکنه و کسی نمیتونه رایانه های کاربران رو مطلقا کنترل کنه (که از نظر امنیت و سیاست و تجارت و خیلی مسائل دیگه مایهء سوء استفاده خواهد بود).