PDA

View Full Version : wireless programming delphi

hojjatcroos
جمعه 07 خرداد 1389, 14:05 عصر
کسی درباره برنامه نویسی بیسیم اطلاعی داره و آیا میشه از طریق دلفی با اون ها ارتباط برقرار کرد یا نه؟

حسین شهریاری
جمعه 07 خرداد 1389, 14:29 عصر
سلام

کسی درباره برنامه نویسی بیسیم اطلاعی داره و آیا میشه از طریق دلفی با اون ها ارتباط برقرار کرد یا نه؟

منظورتون مثلا برنامه نویسی تحت شبکه های بیسیم هست؟

اگه بله جواب شما این هست که شما برنامتونا برای کار کردن تحت شبکه طراحی میکنید(تنظیم کانکشن) این که این شبکه با چه متدی کار میکنه چه اهمیتی داره؟
حالا پالسهای شبکه از هر طریقی که منتقل و رد بدل بشن تفاوتی داره؟

hojjatcroos
جمعه 07 خرداد 1389, 16:31 عصر
نه من می خوام بپرسم که آیا دریافت کننده و ارسال کننده به صورت بیسیم وجود دارد یا نه؟
اگه وجود دارد میشه از طریق دلفی با اون ارتباط برقرار کرد یا نه؟

pezhvakco
جمعه 07 خرداد 1389, 18:05 عصر
درود :

نه من می خوام بپرسم که آیا دریافت کننده و ارسال کننده به صورت بیسیم وجود دارد یا نه؟

یه کارت شبکه بیسیم همونی است که شما میگی " دریافت و ارسال کننده بیسیم " .
جواب آقای شهریاری در همین مورد بود .

فکر خوش .

hojjatcroos
جمعه 07 خرداد 1389, 19:31 عصر
خوب من یک مشکل دارم فرستنده من یک میکروکنترلر هست و فقط گیرندم کامپیوتر است.آیا باز هم این امکان وجود دارد؟

pezhvakco
جمعه 07 خرداد 1389, 19:50 عصر
درود :
اطلاعات چی هست و کامپیوتر با چه وسیله ای دریافت میکنه ؟

باید متناسب با اون دریافت کننده برنامه رو کد نویسی کنی .

فکر خوش .

hojjatcroos
جمعه 07 خرداد 1389, 21:54 عصر
اطلاعات شامل هر چه میتونه باشه که البته در قالب متن هستش.آیا این کارت که گفتین میتونه با گوشی هم ارتباط برقرار کنه یا نه؟

pezhvakco
شنبه 08 خرداد 1389, 08:03 صبح
آیا این کارت که گفتین میتونه با گوشی هم ارتباط برقرار کنه یا نه؟
کارت شبکه بیسیم با هر دستگاهی که شبکه بیسیم داشته باشه (کامپیوتر، گوشی تلفن و ...) میتونه ارتباط برقرار کنه .

اگه منظورت ارتباط بلوتوث هست که اون هم یه نوع ارتباط بیسیم هست ولی تو بازه فرکانس کارت شبکه بیسیم نیست و باید از دستگاه خودش استفاده بشه .در این مورد جستجو کن >
1) http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=180689&highlight=%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB

2) http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=133850&highlight=%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB

...

فکر خوش .