PDA

View Full Version : گزارش گيري از تاريخ

jalal95
جمعه 07 خرداد 1389, 17:26 عصر
من يك بانك اطلاعاتي در اكسس نوشتم و در vb.net ميخوام گزارش گيري كنم بدين صورت كه
در اين اكسس چند فيلد دارم كه بنام تاريخ و كتاب و دفتر . نوع تاريخ كه تاريخ هست و نوع كتاب و دفتر هم عدد هستند
براي هر روز يك تاريخ ايجاد ميشه و تعداد فروش كتاب و دفتر براي ان تاريخ ثبت ميشه
حالا 2 تكست باكس گذاشتم و ميخوام در اولي يك تاريخ وارد كنم و در دومي هم يك تاريخ ديگر و بگم كه جمع فيلد هاي كتاب و دفتر را بصورت جداگانه در بين اين 2 تاريخ را نشان دهد(كتاب و دفتر فروخته شده در بين ان تاريخها)

من كد گزارش گيري را نوشتم اما نه بر اساس تاريخ بر اساس كل موجودي حالا ميخوام بر اساس تاريخ هم بنويسم
اين كدي هست كه بر اساس كل موجودي نوشتم اگه بخوام بر اساس تاريخ بنويسم چيكار كنم

Public Class gozaresh

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Dim i, sum As Integer
Dim dd As New 10DataSetTableAdapters.amarTableAdapter
Dim tt As New 10DataSet.amarDataTable
dd.Fill(tt)
If CheckBox1.Checked Then

For i = 0 To tt.Rows.Count - 1
sum = sum + Val(tt.Item(i).Item(1))
Next
Label3.Text = sum
Else
Label3.Text = 0
End If
If CheckBox2.Checked Then
sum = 0
For i = 0 To tt.Rows.Count - 1
sum = sum + Val(tt.Item(i).Item(2))
Next
Label4.Text = sum

Else
Label4.Text = 0

End If

mortezaadi
جمعه 07 خرداد 1389, 19:19 عصر
SELECT SUM (فیلد موردنظر) FROM (جدول موردنظر) WHERE (فیلد تاریخ) BETWEEN 'تاریخ اول' AND 'تاریخ دوم'

spring69
جمعه 07 خرداد 1389, 19:23 عصر
سلام.
يه برنامه نمونه براتون نوشتم.

jalal95
جمعه 07 خرداد 1389, 23:07 عصر
ممنون از زحماتتان متاسفانه من نتونستم اين كدهارو در برنامه استفاده كنم به همين خاطر اصل برنامه را گذاشتم تا شما زحمت بكشيد و كد هارا اصلاح كنيد
فقط در منو ي گزارش و زير منوي امار وقتي روي دكمه مشاهده كليك ميكنم امار بين اون تاريخها نشان داده شود

spring69
شنبه 08 خرداد 1389, 01:23 صبح
ممنون از زحماتتان متاسفانه من نتونستم اين كدهارو در برنامه استفاده كنم به همين خاطر اصل برنامه را گذاشتم تا شما زحمت بكشيد و كد هارا اصلاح كنيد
فقط در منو ي گزارش و زير منوي امار وقتي روي دكمه مشاهده كليك ميكنم امار بين اون تاريخها نشان داده شود

برنامتون رو اصلاح كردم./