PDA

View Full Version : رزمی کاران برنامه نویس!!

حمیدرضاصادقیان
شنبه 08 خرداد 1389, 00:12 صبح
سلام.گفتم یک تاپیک متفاوت ایجاد کنم.
دوستانی که در رشته های رزمی فعالیت میکنند رشته تخصصی و کمربند خود رو بفرمائید و اینکه چند ساله دارید رزمی کار میکنید و تکنیک مورد علاقتون چیه؟؟

من از خودم شروع میکنم.
من در رشته موی تای فعالیت میکنم حدود 3-4 سالی هست کار میکنم.
و تکنیک مورد علاقه ام هم تکنیکهای زانو و آرنج موی تای هست..

theinfinity
شنبه 08 خرداد 1389, 00:26 صبح
ورزش رزمی: مار پله:لبخند:
تکنیک مورد علاقه: دو تا 6 پشت هم(خیلی حال میده):لبخند:
20 ساله حرفه ای دارم کار می کنم

Mahmood_M
شنبه 08 خرداد 1389, 00:47 صبح
من کیک بوکسینگ و گونگ فو فول کنتاکت کار می کردم ، حدود 3 سالی کار کردم ، کمربند هم تا مشکی دان 2 گونگ فو فول کنتاکت پیش رفتم ، مسابقات زیادی شرکت نکردم ، فقط کیک بوکس 2 بار شرکت کردم ، یک بار کشوری ( یک برد و یک باخت ) و یک بار هم استانی ( سه برد )
در حال حاضر هم فوتبال بازی میکنم ! :متفکر:

shirin_sh1024
شنبه 08 خرداد 1389, 01:22 صبح
تکنیک مورد علاقه: دو تا 6 پشت هم(خیلی حال میده):لبخند:

:قهقهه: عجب ورزشکار تکنیکی هستی شما :لبخند:

DAMAVAND
شنبه 08 خرداد 1389, 01:42 صبح
در نونهالي کيوکوشين کار ميکردم تا کمربند نارنجي. در حال حاضر کمربند مشکي تکواندو دان 2 هستم. يه مقام سوم در مسابقات شمال غرب تهران هم کسب نمودم. تکنيک مورد علاقم هم ضربه دشمن شکن ! تي چاگي هستش.
در حال حاضر هم شطرنج با مانع بازي ميکنم !:لبخند:

ricky22
شنبه 08 خرداد 1389, 07:43 صبح
سلام من ووشو کار می کنم (سانشو)
تکنیک مورد علاقم ساید کیک side kick
back kick
high kick
back punch
و 4 سال کار می کنم مشکی دارم در سطح کشوری چند تا مقام دارم استانی هم زیاد و 2 سال سابقه حضور در لیگ دارم تا استانه تیم ملی هم رفتم
از وزن 48 شروع کردم و تا 65 بازی کردم
الان هم 60 کیلو هستم و امسال -60 بازی می کنم
حریف هم می طلبم:لبخند::چشمک:

حمیدرضاصادقیان
شنبه 08 خرداد 1389, 11:39 صبح
سلام من ووشو کار می کنم (سانشو)
تکنیک مورد علاقم ساید کیک side kick
back kick
high kick
back punch
و 4 سال کار می کنم مشکی دارم در سطح کشوری چند تا مقام دارم استانی هم زیاد و 2 سال سابقه حضور در لیگ دارم تا استانه تیم ملی هم رفتم
از وزن 48 شروع کردم و تا 65 بازی کردم
الان هم 60 کیلو هستم و امسال -60 بازی می کنم
حریف هم می طلبم:لبخند::چشمک:
netsky حواست به خودت باشه:بامزه:

من به ووشو علاقه زیادی دارم مخصوصا تالو. ولی در تهران یکی دوجا باشگاه رفتم مربی که بالا سرشون نبود بعد فقط حرکات ژیمناستیکی انجام میدادن.نه تکنیکی نه آموزشی.خیلی بد آموزش میدادن.درسته در تالو حرکات ژیمناستیکی خیلی نمود پیدا میکنه ولی در این باشگاهها مربی خودش پینگ پنگ بازی میکرد شاگردها هم برای خودشون بالا پایین میپریدند.

salehbagheri
شنبه 08 خرداد 1389, 11:44 صبح
بچه كه بوديم معروف بوديم به «بابا لنگ دراز»

وقتي هم رفتم تكواندو واقعا كسي حريفم نبود! چون بنده خداها اصلاً دست و پاشون به من نمي رسيد! منم كه همه رو با «فيليپيني» ياورشو استاد ميكردم. بعدش ديگه حسش رفت و با همون كمربند سفيد(بي رنگ) «فارغ التكواندو» شديم!

سه سال بدنسازي رفتيم و بهمون نساخت ...

دوران دبيرستان و پيش دانشگاهي هم كاپيتان تيم فوتبال بودم ... (با جوراب مشكي دان 10 :قهقهه:)

Netsky
شنبه 08 خرداد 1389, 12:52 عصر
سلام بر همگی .
منم یه مدت جودتسو کار کردم ولی خیلی ادامه ندادم . مقامی هم کسب نکردم . دیدم خیلی ورزشهای رزمی پر هیجان نیستن رفتیم دنبال همون فوتبال خودمون . توی هر سه سال دبیرستان کاپیتان تیم بودم و هر سه سال هم قهرمان شدیم . خداییش یه پا کاناوارو بودم و هیچ کس نمیتونست توپی رو از من عبور بده . خلاصه با کمترین تعداد گل خورده یعنی 2 تا گل در 10 مسابقه به عنوان بهترین مدافع انتخاب شدم ( تلافی اون جودتسو رو در آوردم :چشمک: ) .

Saeed.Masoumi
شنبه 08 خرداد 1389, 12:59 عصر
سلام
6 سال کاراته دو-دای-دو-جو-کو (خلاصش کودو) کار کردم و مصدومیت جدی و خداحافظی با ورزش حتی شطرنج

Saeed_m_Farid
شنبه 08 خرداد 1389, 13:06 عصر
سلام
بنده هم "در نونهالي" شوتوکان (کاراته) کار می کردم و تا دان یک رفتم، بعداً نقل مکان و در نتیجه بیخیال شدن!
چند سال هم "وینگ چون" کار کردم و به روح ورزشهای رزمی چینی پی بردم (بالعکس خشکی و بیروح بودن سبکهای ژاپنی) ولی کم کم علاقه هام عوض شد و به جنبه های چی - گونگی علاقه ام بیشتر شد و الان دیگه هیچ نوع ورزشی که با چی در سطح فیزیکی ارتباط داشته باشه، انجام نمیدم (از جمله مشتقات تای-چی)، یعنی جور در نمیاد.

ورزش فعلی ام هم حکم، شلم، بیدل و ... (نرتخته یادم رفت) از آثار مخرب زمان دانشجویی هست!

AliReza Vafakhah
شنبه 08 خرداد 1389, 14:01 عصر
من هم دوران دیبرستان به صورت فشرده با چندتا دوستام ورزش فول کیک بوکسینگ رو شروع کردیم ، حدود 3 سال کار کردم کمربند آبی داشتم و چون دست و پاهام بلند بود به همین دلیل تمرکز روی ضربات پا و دست بود ، حالا 2 سال که کنار گذاشتم البته اون هم دلیل داشت .

دوستان رزمی کار فط خواهشا هیچ موقعه دعوا نکنند و دنبال دردسر نباشن چون هنگام دعوا ممکنه کار دست خودتون بدید و خودتون ، پدر و مادرتون رو گرفتار کنید ... خود من تجربه داشتم و افسوس می خورم (البته موضوع حیسیتی بود)

هر چند که روحیه ورزشکاری هیچ موقعه به طرف ورزشکار اجازه نمیده تا زورآزمایی کن اما ...

حمیدرضاصادقیان
شنبه 08 خرداد 1389, 14:31 عصر
من هم دوران دیبرستان به صورت فشرده با چندتا دوستام ورزش فول کیک بوکسینگ رو شروع کردیم ، حدود 3 سال کار کردم کمربند آبی داشتم و چون دست و پاهام بلند بود به همین دلیل تمرکز روی ضربات پا و دست بود ، حالا 2 سال که کنار گذاشتم البته اون هم دلیل داشت .

دوستان رزمی کار فط خواهشا هیچ موقعه دعوا نکنند و دنبال دردسر نباشن چون هنگام دعوا ممکنه کار دست خودتون بدید و خودتون ، پدر و مادرتون رو گرفتار کنید ... خود من تجربه داشتم و افسوس می خورم (البته موضوع حیسیتی بود)

هر چند که روحیه ورزشکاری هیچ موقع به موقعه به طرف ورزشکار اجازه نمیده تا زورآزمایی کن اما ...

سلام.دعوا که خیلی بده مخصوصا ماها که رزمی کار کردیم میدونیم ضربه کجا باید بخوره و با چه قدرتی بخوره طرف دیگه بلند نمیشه.
ولی بعضی وقتها نیازه آدم یک شمه ای نشون بده.
من یک بار شب با خانمم با ماشین داشتیم به سمت منزل حرکت میکردیم یک ماشینی خیلی بد پیچید روی من به طوریکه داشتم با گاردریل تصادف میکردم منم کاری نکردم فقط از پشت چند بار چراغ دادم که این آقا بهش برخورد دنبال من اومد دم خونه. من ماشینو پارک کردم با خونسردی داشتم میرفتم دیدم داره با قفل فرمان میاد.من خودمو آماده دفاع کردم که دیدم خودش کوتاه اومد و مشکل حل شد.ولی نمیشه توی این مواقع بیخیال بشیم.
ولی منم واقعا امیدوارم اساتید گرام هیچ وقت دست به اسلحه( مشت و لگد) نشوند.

AliReza Vafakhah
شنبه 08 خرداد 1389, 14:45 عصر
آقای صادقیان حرف های شما درسته اما یه وقت آدم نمی تونه بعضی تهمت ها ، ناسزاها ، توهین ها رو تحمل کنه .

یکی نفر چند سال سربه سر من می گذاشت اون هم بی خودی تا نهایتا بعد از 4 سال دوستان من 4 سال تحمل کردم ، با طرف درگیر شدم و خلاصه طرف آش ولاش شد و من موندم و دیه ...

ولی خوب آدم باید بر خشم خود طبقه گفته مولامون علی (ع) غلبه کنه .

موفق باشید

xxxxx_xxxxx
شنبه 08 خرداد 1389, 21:23 عصر
این تاپیک بوی خون میده:قهقهه:

4 سال کونگ فو کار کردم، در مجموع 8 یا 9 تا مقام در سطح استانی و کشوری داشتم. 2 تا اول کشوری، یکی دوم کشور، یکی سوم، بقیش هم استانی.

4 سال پیش هم ترک کردم.:ناراحت: اصلاً دوست نداشتم ترک کنم. اما شرایط به گونه ای بود که مجبور شدم

FastCode
شنبه 08 خرداد 1389, 23:02 عصر
این تاپیک بوی خون میده:قهقهه:

4 سال کونگ فو کار کردم، در مجموع 8 یا 9 تا مقام در سطح استانی و کشوری داشتم. 2 تا اول کشوری، یکی دوم کشور، یکی سوم، بقیش هم استانی.

4 سال پیش هم ترک کردم.:ناراحت: اصلاً دوست نداشتم ترک کنم. اما شرایط به گونه ای بود که مجبور شدم
میتونم بپرسم شما چند سالتونه؟
فقط دو رقم سمت چپ.

Saeed.Masoumi
شنبه 08 خرداد 1389, 23:04 عصر
آقای صادقیان حرف های شما درسته اما یه وقت آدم نمی تونه بعضی تهمت ها ، ناسزاها ، توهین ها رو تحمل کنه .

یکی نفر چند سال سربه سر من می گذاشت اون هم بی خودی تا نهایتا بعد از 4 سال دوستان من 4 سال تحمل کردم ، با طرف درگیر شدم و خلاصه طرف آش ولاش شد و من موندم و دیه ...

ولی خوب آدم باید بر خشم خود طبقه گفته مولامون علی (ع) غلبه کنه .

موفق باشید
گوشامونو می گیریم و فحش می دیم در می ریم حالا ببینیم کی می رسه به ما
اما یارو که فحش خورده کلی اعصابش قاطی می کنه :لبخند:

1485159
شنبه 08 خرداد 1389, 23:08 عصر
منم 5 ساله که به طور واقعا حرفه ای مینچ بازی میکنم!:لبخند:

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 09 خرداد 1389, 00:37 صبح
میتونم بپرسم شما چند سالتونه؟
فقط دو رقم سمت چپ.
تو پروفایلم هست. (20)
منظورتون دو رقم سمت راست هست؟ 68

مهدی کرامتی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 00:44 صبح
من قبل از دانشگاه به مدت 7 سال رزمی کار می کردم، ووشو چانگ چوان، تای چی چوان، در طول دانشگاه هم جیت کان دو. در طول همان مدت با سلاح های سرد هم مرتب تمرین داشتم.
پیشرفت خوبی داشتم، از وقتی وارد بازار کار شدن دیگه نتونستم ادامه بدم.

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 09 خرداد 1389, 01:05 صبح
فکر میکنم کم کم باید سردر سایت بنویسیم:
مرجع تخصصی برنامه نویسان رزمی کار :قهقهه:

hamid-nic
یک شنبه 09 خرداد 1389, 01:08 صبح
من قبل از دانشگاه به مدت 7 سال رزمی کار می کردم، ووشو چانگ چوان، تای چی چوان، در طول دانشگاه هم جیت کان دو. در طول همان مدت با سلاح های سرد هم مرتب تمرین داشتم.
پیشرفت خوبی داشتم، از وقتی وارد بازار کار شدن دیگه نتونستم ادامه بدم. ایول آقای کرامتی :لبخند::تشویق::کف:

فکر میکنم کم کم باید سردر سایت بنویسیم:
مرجع تخصصی برنامه نویسان رزمی کار :قهقهه:موافقم :قهقهه::لبخند::لبخند::لبخند:: بخند::لبخند:

AliReza Vafakhah
یک شنبه 09 خرداد 1389, 01:15 صبح
در کل رزمی ورزش عجیبی است من یه حس خاصی به این ورزش دارم .

تنها سریالی که تماشا می کنم داستان بروسلی است واقعا عاشق این سریال هستم و عاشق شخصیت بروس .

renjerk
یک شنبه 09 خرداد 1389, 06:06 صبح
بچه كه بوديم معروف بوديم به «بابا لنگ دراز»

وقتي هم رفتم تكواندو واقعا كسي حريفم نبود! چون بنده خداها اصلاً دست و پاشون به من نمي رسيد! منم كه همه رو با «فيليپيني» ياورشو استاد ميكردم. بعدش ديگه حسش رفت و با همون كمربند سفيد(بي رنگ) «فارغ التكواندو» شديم!

سه سال بدنسازي رفتيم و بهمون نساخت ...

دوران دبيرستان و پيش دانشگاهي هم كاپيتان تيم فوتبال بودم ... (با جوراب مشكي دان 10 :قهقهه:)
:قهقهه::قهقهه::قهقهه:

ricky22
یک شنبه 09 خرداد 1389, 07:50 صبح
پیشرفت خوبی داشتم، از وقتی وارد بازار کار شدن دیگه نتونستم ادامه بدم.
شیفو اقای کرامتی !
تالو کار می کردید یا سانشو؟
اگه تالو فرم چیا می زدید؟
استاندارد سنتی؟
سانشو چند کیلو بازی می کردید؟

ricky22
یک شنبه 09 خرداد 1389, 07:51 صبح
تای چی چی کنگ و ورزشهایی که با روح کار دارند واقعا قلب پاک می خواد انجام دادنشون

حسین فلاحی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 09:34 صبح
شیفو اقای کرامتی !
اگه تالو فرم چیا می زدید؟
استاندارد سنتی؟
سانشو چند کیلو بازی می کردید؟

ای کاش یه روز آقای کرامتی هم می اومدن توی صندلی داغ تا این سوالات رو اونجا می پرسیدیم.:لبخندساده:

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:36 صبح
سلام.عجب بحث جذابی شد.البته من خودم مدت کوتاهی رشته های وینگ چون- جیت کاندو- کوک سول وان نیز کار کردم.
خدایش برنامه نویس جماعت یا کاری نمیکنه یا اگر انجام بده تا تهش میره.
چون شخصیت برنامه نویس همینجوریه.سمجه.
رزمی آدرمو آروم میکنه.
راستی برادر کرامتی ووشو کدوم باشگاه کار کردین؟
اقا اگه میشه تو آموزشگاهتون کلاس ووشو هم بذارین.

ricky22
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:45 صبح
:)
آره من از صبح تا شب هزار تا فکر تو کلمه
شب که میرم باشگاه جسمو روحم آروم می گیره.
فضای مسابقات و هیاهو ی اون رو هم خیلی دوست دارم. :)
برادر کرامتی سانشو اوجاقی رو هم شکست میده
موی تای و کیک بوکس مبارزش قشنگه
اما من سانشو رو خیلی دوست دارم فنیه
سانشو مثل کیک بوکس هست اما درگیری هم داره.

مهدی کرامتی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:10 صبح
اون موقعی که ما کار می کردیم تالو هنوز خیلی مطرح نبود، بنابراین تمرکز خواه ناخواه روی سانشو بود.

تای چی چی کنگ و ورزشهایی که با روح کار دارند واقعا قلب پاک می خواد انجام دادنشون
قلب پاک دست آوردیه که به مرور زمان از کار در رزمی (به شکل صحیح) به دست میاد. نتیجه مهم تای چی تمرکز و پیدا کردن خودتون است.

راستی برادر کرامتی ووشو کدوم باشگاه کار کردین؟
ووشو پیش استادی بود به نام امیریان.

بیشترین چیزی که از رزمی یاد گرفتم مدت کوتاهی بود که در خدمت استاد کوه کمری (بنیانگذار فدراسیون جیت کان دو) بودم.

هوشمندی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:12 صبح
بهترین ورزشها دو
من هفته ای 3 روز میدوم نه آسیب دیدگی داره نه بوی خون میده و نه چیز دیگر

ricky22
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:19 صبح
اون موقعی که ما کار می کردیم تالو هنوز خیلی مطرح نبود، بنابراین تمرکز خواه ناخواه روی سانشو بود.

قلب پاک دست آوردیه که به مرور زمان از کار در رزمی (به شکل صحیح) به دست میاد. نتیجه مهم تای چی تمرکز و پیدا کردن خودتون است.

ووشو پیش استادی بود به نام امیریان.

بیشترین چیزی که از رزمی یاد گرفتم مدت کوتاهی بود که در خدمت استاد کوه کمری (بنیانگذار فدراسیون جیت کان دو) بودم.
اقای کرامتی یه لطفی کن بیا رو این صندلی داغ بشین ما همه سوالامون رو بپرسیم :قلب:

اسم سانشو به ساندا تغییر پیدا کرده
زنجان و شمال تو سانشو ایران حرف اولو می زنند.
تالو هم که شده فقط فرشاد عربی احسان پیغمبری

saleh.hi.62
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:22 صبح
من کیوکوشین کاراته کار کردم . کمربند مشکی دان ۱

البته تکواندو هم کار کرده بودم قبلا و یک مدت کوتاه کونگ فو .
اما هرگز هیچ ورزش رزمی رو مثل کیوکوشین ندیدم ! چرا؟ چون واقعا شما در حال مبارزه هستی با تمام وجود میتونی مبارزه کنی بدون اینکه نگران این باشی که آسیب جدی به خود و یا حریف شما وارد بیاد .

در کیوکوشین کاراته هیچ گونه وسایل ایمنی استفاده نمیشه ودستکش هم وجود نداره ولی ضربه زدن به جاهای حساس و گردن به بلا مجاز نیست ! واین زیبایی این رشته است که شما از مبارزه لذت میبری با حداقل أسیب !

ricky22
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:27 صبح
من کیوکوشین کاراته کار کردم . کمربند مشکی دان ۱

البته تکواندو هم کار کرده بودم قبلا و یک مدت کوتاه کونگ فو .
اما هرگز هیچ ورزش رزمی رو مثل کیوکوشین ندیدم ! چرا؟ چون واقعا شما در حال مبارزه هستی با تمام وجود میتونی مبارزه کنی بدون اینکه نگران این باشی که آسیب جدی به خود و یا حریف شما وارد بیاد .

در کیوکوشین کاراته هیچ گونه وسایل ایمنی استفاده نمیشه ودستکش هم وجود نداره ولی ضربه زدن به جاهای حساس و گردن به بلا مجاز نیست ! واین زیبایی این رشته است که شما از مبارزه لذت میبری با حداقل أسیب !
خیلی مبارزه قوی داره اما تحرک داخلش کم هست.
ولی واقعا فایتراش بدن قوی دارن دار وقع نرم بودن تو این استایل خیلی ملاک نیست

saleh.hi.62
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:57 عصر
این تصوری که خیلی ها از کیوکوشین دارن !
ولی اگه شما فیلم های مبارز های خارجی رو ببینید واقعا نظرتون عوض میشه ! و واقعا میبینید که چقدر توی تاتامی تحرک دارن وتعداد زیادی فتون متفاوت رو اجرا میکنن !