PDA

View Full Version : برنامه نویسی وب بشتر درأمد داره یا ویندوز ؟

saleh.hi.62
شنبه 08 خرداد 1389, 15:32 عصر
برنامه نویسی وب بشتر درأمد داره یا ویندوز ؟

Netsky
شنبه 08 خرداد 1389, 15:41 عصر
شک نکن برنامه نویسی وب درآمد بیشتری داره و آینده دار تره . چون همه چیز دیگه داره به سمت Web پیش میره .

amir-yeketaz
شنبه 08 خرداد 1389, 20:25 عصر
این سوال، سوال من هم هست ...

شک نکن برنامه نویسی وب درآمد بیشتری داره و آینده دار تره . چون همه چیز دیگه داره به سمت Web پیش میره .

درسته که همه چیز داره به سمت وب میره ولی خوب فکر نکنم هیچ وقت دنیایه WinApp هم از بین بره چون خیلی جاها اصلا نیاز نیست که یه چیزی به صورت گسترده باشه ...
میشه بگین دلیل این که WebApp درآمد بیشتیر توش هست چیه ؟؟؟؟؟ به خاطر این که دیگه قانون کپی رایت توش معنی نداره یا به خاطر این که همه چیز داره به سمت وب میره یا ...
کلا میخوام بیشتر توضیح بدین.
ممنون

Netsky
شنبه 08 خرداد 1389, 22:24 عصر
درسته که همه چیز داره به سمت وب میره ولی خوب فکر نکنم هیچ وقت دنیایه WinApp هم از بین بره چون خیلی جاها اصلا نیاز نیست که یه چیزی به صورت گسترده باشه ...
بله این حرف شما کاملا درسته . بنده هم نگفتم که دنیایی WinApp از بین میره . مثلا ارتش آمریکا که نمیاد اطلاعاتش رو روی یه سرور مثل سرورهای شرکت گوگل یا یه شرکت دیگه نگهداری کنه که !

میشه بگین دلیل این که WebApp درآمد بیشتیر توش هست چیه ؟؟؟؟؟
بنده بر طبق دیده ها و شنیده هام و البته تجربم عرض کردم . الان بازار طراحان وب در خارج از کشور داغه و طبیعی هم هست که تا یه مدت دیگه داخل ایران هم داغ بشه . اون موردی هم که در بالا شما فرمودید فقط مختص چند ارگان خاص میشه که نمیتونن اطلاعاتشون رو در معرض خطر قرار بدن و عملا مشاهده میکنیم که برخی افراد دیگه دارن همچیشون رو به به اکانت های کاربریشون که روی وب هست منتقل میکنن .
اصلا من چرا دارم این همه توضیح میدم . نمونش همین سیستم عامل کروم هست که همه چیزش با برقراری ارتباط با اینترنت تکمیل میشه . شما فرض کن بتونی یه برنامه خیلی باحال و توپ تحت وب برای این سیستم عامل بنویسی . گوگل هم اگه ببینه برنامه ی شما بدرد میخوره یقینا برنامه رو از شما میخره .

به خاطر این که دیگه قانون کپی رایت توش معنی نداره یا به خاطر این که همه چیز داره به سمت وب میره یا ...
قانون کپی رایت شاید وجود نداشته باشه ( که البته زیاد مطمئن نیستم و اگه هم وجود نداشته باشه حتما یه راهکار دیگه واسش پیدا میکنن ) ولی این امکان واسشون وجود داره که شما رو محدود کنن . مثلا بگن که مقدار پول به عنوان حق اشتراک واریز کن تا اکانتت رو فعال کنیم .