PDA

View Full Version : سوال: چطوری از فایلی که ساختم خروجی Exe بگیرم ؟

demonse2
شنبه 08 خرداد 1389, 20:37 عصر
با سلام به تمامی اساتید محترم

من 1 سورس از همین سایت گرفتم تغییرات خودمو روش انجام دادم

واسه اینکه به Exe تبدیلش کنم از منوی File روی Make ... Exe کلیک میکنم فایل Exe هم درست میکنه اما جز خودم کس دیگه ای نمیتونه بازش کنه .

توی انجمن جستجو کردم در این مورد بحث های زیادی شده بود اما باز من متوجه نشدم .

حتی از برنامه Smart Install Maker هم استفاده کردم اما بازم نشد .

ممنون میشم 1 آموزش کامل و ساده به من بدید .

M.T.P
شنبه 08 خرداد 1389, 20:42 عصر
دوست عزیز باید ببینی از چه Component یا dll در اون برنامه استفاده شده که در سیستم دوستات وجود نداره.
از پنجره Component توسط Ctrl + T و و از پنجره References بررسی کنید.

demonse2
شنبه 08 خرداد 1389, 20:52 عصر
دوست عزیز باید ببینی از چه Component یا dll در اون برنامه استفاده شده که در سیستم دوستات وجود نداره.
از پنجره Component توسط Ctrl + T و و از پنجره References بررسی کنید.

من بررسی کردم

عکس ازش گرفتم خودتون 1 نگاه بندازید .

kooroush
شنبه 08 خرداد 1389, 22:42 عصر
وقتی فایل EXE رو جابه جا می کنی و می بری رو یک سیتم دیگه تست می کین فایلهای DLL یا OCX هاش رو همراهش می بری ؟ اروری که می ده چیه !؟

demonse2
شنبه 08 خرداد 1389, 23:15 عصر
وقتی فایل EXE رو جابه جا می کنی و می بری رو یک سیتم دیگه تست می کین فایلهای DLL یا OCX هاش رو همراهش می بری ؟ اروری که می ده چیه !؟

من وقتی که پروژه را ذخیره و یا exe میکنم 1 فایل بیشتر به من نمیده .

kooroush
شنبه 08 خرداد 1389, 23:38 عصر
اگه تو برنمامه ات از فایلهایی استفاده کردی باید اونارو همراه برنامه ات برداری و منتقل کنی !

alih110
یک شنبه 09 خرداد 1389, 00:04 صبح
start > all programs > microsoft visual basic 6 > tools >Package & Deployment Wizard

رو باز کن پروژت رو وارد کن خودش ستاپ میسازه و فایلهای مورد نیاز رو یک جا در یک فولدر کنار ستاپ میاره میتونی اونها رو برداری و در برنامه ستاپ ساز خودت از اون ها استفاده کنی

demonse2
یک شنبه 09 خرداد 1389, 00:07 صبح
اگه تو برنمامه ات از فایلهایی استفاده کردی باید اونارو همراه برنامه ات برداری و منتقل کنی !

فکر میکنم شما اگر این پستو ببینید متوجه میشید که منظور من از پروژه کدام هست .

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=223609

من میخوام برنامه که butterfly8528 (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=75627) توی آخرین پست گذاشتند رو به Exe تبدیل کنم بدون اینکه هیچ فایل کمکی بخواهد
(http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=75627)

demonse2
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:14 عصر
start > all programs > microsoft visual basic 6 > tools >Package & Deployment Wizard

رو باز کن پروژت رو وارد کن خودش ستاپ میسازه و فایلهای مورد نیاز رو یک جا در یک فولدر کنار ستاپ میاره میتونی اونها رو برداری و در برنامه ستاپ ساز خودت از اون ها استفاده کنی

من هر کاری میکنم نمیتونم Package & Deployment Wizard را باز کنم .

ارور زیر را بهم میده .

میتونه ایراد از ویندوز 7 باشه ؟

راه دیگه ای نداره ؟

demonse2
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:39 عصر
درضمن من برنامه Microsoft Visual Basic 2008 Express Edition را هم دارم اگر فکر میکنبد که با این ورژن میتونم کاری که میخوامو انجام داد ممنون میشم راهنمایی های لازمه را بکنید .

Dr.Bronx
دوشنبه 10 خرداد 1389, 15:43 عصر
عزیز دل برادر
برو توی این تاپیک : http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=223988

برنامه ای که پست اول گذاشته بگیر و روی سیستمی که می خوای برنامت رو بریزی اجرا کن

موفق باشید ./

daniyal_1363
دوشنبه 10 خرداد 1389, 18:24 عصر
سلام

بهترین راه برای اینکه بدون دردسر بتونین این کار رو انجام بدین setup سازیه

برنامه های زیادی برای Setup سازی موجوده از جمله Setup ساز خود VB6 و یا Install Shed که من با هردوتاشون کار کردم

ولی هیچکدوم به سادگیه و ظرافت و دقت Setup Factory نبودن و اگه فایل های بانک اطلاعاتی و فایل های جانبی که در برنامه استفاده میشه رو اضافه کنین خودش بقیه اضافات(مثل Dll ها و OCX ها) رو بصورت کامل اضافه میکنه

فقط کافیه اسم نرم افزار رو توی google جستجو کنید و دانلود کنید :چشمک:

30yamand
سه شنبه 11 خرداد 1389, 00:35 صبح
دوست عزیز مشکلت رو فکر کنم وقتی که برنامه رو میخواهی درست کنی باید برنامه رو ببندی بعد شروع به کار کنی

demonse2
شنبه 29 خرداد 1389, 17:12 عصر
من میخوام که حجم فایل exe در حد 10-15 Kb باشه

اگر از راهی که Hosna.Soft (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=48204) گفتند استفاده میکنم حجم فایلی که کاربرا دانلود میکنند حدود 2-3 Mb میشه .

ممنون میشم کمک کنید .

fazelm
شنبه 29 خرداد 1389, 18:00 عصر
من هر کاری میکنم نمیتونم Package & Deployment Wizard را باز کنم .

ارور زیر را بهم میده .

میتونه ایراد از ویندوز 7 باشه ؟

راه دیگه ای نداره ؟

روی همون فایلی که وقتی باز میکنی این پیغام رو میده راست کلیک کن و به به properties و برو به تب compatibility و از اونجا تیک اولی و تیک آخری رو بزن ( اولی : run this progarm in... و تیک آخری یعنی : run this program as an administrator (

demonse2
یک شنبه 30 خرداد 1389, 17:36 عصر
روی همون فایلی که وقتی باز میکنی این پیغام رو میده راست کلیک کن و به به properties و برو به تب compatibility و از اونجا تیک اولی و تیک آخری رو بزن ( اولی : run this progarm in... و تیک آخری یعنی : run this program as an administrator (

آقا نشد من میگم نکنه وی بی من ایراد داره .

اگر میشه لینک دانلود 1 وی بی که خوب کار کنه را بزارید دانلود کنم . شاید درست بشه

demonse2
سه شنبه 01 تیر 1389, 11:37 صبح
دوستان کسی نیست کمک کنه