PDA

View Full Version : حرفه ای: نوشتن يك ربات

ghahremanian
شنبه 08 خرداد 1389, 19:47 عصر
سلام

از دوستان كسي ميتونه يك رباط براي من بنويسه ؟

تماس با ID :kanuneagahi

yasgig
شنبه 08 خرداد 1389, 20:07 عصر
چه جور رباتی می خواین؟منظورم اینه که می خواین چه کارایی واستون انجام بده؟

ghahremanian
شنبه 08 خرداد 1389, 20:09 عصر
من يک ربات ميخوام که بتونه صفحات سايت هاي ديگر رو با ذکر منبع در ديتابيس سايت ذخيره کنه و در سايت نشون بده و وقتي کاربر بوسيله اين روبوت وارد سايت من شد بتونه به نتيجه اي که ميخواد برسه و نميخوام مثل بقيه روبوت ها فقط لينک سايت طرف رو نشون بده بلکه مطالب رو هم کپي کنه و مشون بده .

yasgig
شنبه 08 خرداد 1389, 23:51 عصر
من خودم یه همچین کاری کردم که آخرین اخبار خبرگزاری های مهم رو توی سایت خودم نشون می دم به همراه محتوا اینم نمونش:
www.yasgig.ir/?page=news

ghahremanian
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:34 عصر
in kar cheghadr hazine dare ?

ghahremanian
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:40 عصر
in safahat tavasote google crowel mishe ya na ?
cheghadr tu bazdid tasir dare ?
inha tu database save mishe ya na ?
man akhabr nemikham , man mikham masalan taraf bevaseteye robote ghablim ke miyumad tu sitam va faghat link behesh neshun midad , alan matlab behesh neshun bede , emkanesh hast ?
mikham vaghti karbar umad tu sitam besorAt in script bere va tu un linkhaye ke mikhad be user neshun bede , motuneshun ro ham copy kone sari va neshun bede , ta user dige jaye dige nare , albate nemidunam ke in kar spam shenakhte mishe ya na ? mihemebaram

rapidpich
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:59 عصر
اسپم میشه
فینگلیش ننویس لطفا

yasgig
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:34 عصر
اگه منبع بزاری اسپم نمیشه بهتون تضمین میدم.در مورد بازدید هم بستگی به محتوای لینکها داره.توی دیتابیس هم میشه ذخیرشون کرد.اگر هم لینکها رو داشته باشین گرفتن محتوا آسون تر میشه.در ضمن منبع رو هم میشه نشون داد.همون طوری که من توی سایتم نشون میدم.

ghahremanian
یک شنبه 09 خرداد 1389, 20:35 عصر
من يك اسكريپت ميخواهم كه محدوديت سايت نداشته باشه و هر لينكي كه اومد و سايت و مطالبشو كپي كنه و بصورت اتوماتيك از داخل متن كيورد استخراج كنه و بصورت تگ نشون بده و طوري باشه كه تمام اين صفحات به صفحه سايتم اضافه بشن و گوگل بتونه اون هارو كراول كنه .

yasgig
یک شنبه 09 خرداد 1389, 23:33 عصر
من يك اسكريپت ميخواهم كه محدوديت سايت نداشته باشه
فکر نکنم بشه چنین کاری کرد چون واسه این کار باید از عبارات منظم استفاده کرد مگر اینکه کل سورس سایت گرفته بشه.

ghahremanian
یک شنبه 09 خرداد 1389, 23:33 عصر
ميشه يا خير ؟

ghahremanian
یک شنبه 09 خرداد 1389, 23:44 عصر
يعني هيچ راهي نيست ؟
آخه چندتا از دوستان گفتن كه ميشه ولي همه مشغول بودن و الان پروژه قبول نمي كنن

yasgig
دوشنبه 10 خرداد 1389, 00:15 صبح
من که چیزی به ذهنم نمیرسه.شاید دوستان ایده هایی داشته باشن.

ghahremanian
دوشنبه 10 خرداد 1389, 00:29 صبح
دوستان لطفا كمك كنيد :گریه:

cybertoos
دوشنبه 10 خرداد 1389, 10:49 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید
با regular expressions میشه این کار رو انجام داد اما هر سایتی چون ساختار خودشو داره باید بسته به سایت تغییرات مربوطه در الگوریتم مورد استفاده ایجاد کنید
من یک مینی اسپایدر(یا روبوت)نوشتم مخصوص سایتهایی که rss ندارند بدون هیچ محدودیتی محتوا رو در هر قالبی میشه از توی سایت استخراج کرد. به عنوان مثال سایت هایی تبلیغاتی مثل نیاز روز و ایستگاه رو المانهای مختلف آیتم ها مثل id , category , image name , image alt و ... رو می خونه , تفکیک می کنه و داخل آرایه میریزه.

p30graph3
دوشنبه 10 خرداد 1389, 16:17 عصر
من همین الان یکی برای تست ساختم

ببین: http://rankfa.com/t.php?s=5

اون عدد 5 تعداد خبرهای دریافتی رو مشخص میکنه

فعلا برای تابناک ساختم ولی برای هر کدوم بخوی میتونم بسازم!

ghahremanian
دوشنبه 10 خرداد 1389, 17:47 عصر
سلام

من براي سايت خاصي نميخواهم و مي خواهم هر سايتي كه اومد چه با اراس اس و با بدون ار اس اس اين كارو انجام بده .

و بطونه كيورد استخراج كنه از متن و بصورت تگ نشون بده

ارشيو كنه مطالب رو بر حسب سايت و بر حسب زمان (مثلا هفتگي ارشيو كنه)

و مي خواهم فضاي لازم براي تبليغات در اطرافش داشته باشم .

و مهمتر از همه :

مثلا كاربر به واسطه كيورد شارژر همراه وارد سايت من شد و سايت من بصورت رندم 10 تا لينك به كاربر نشون ميده . حالا من ميخوام بجاي اين 10 لينك ، مطالب اون 10 تا سايتو نشون بده ولي مثلا از هر سايت 5 خط و بعد لينك ادامه مطلب داشته باشه و وقتي كابر ادامه مطلب رو ميزنه بطونه كل مطلب رو تو سايت من بخونه به همراه عكس ، فيلم ، فاش و غيره و تگ ها در انتهاي مطلب براي ايندكس بهتر قرار بگيره .

لطفا براي قيمت با ID:kanuneagahi ya ghahremanian@hotmail.com تماس بگيريد.

rapidpich
دوشنبه 10 خرداد 1389, 18:02 عصر
اگه منبع بزاری اسپم نمیشه بهتون تضمین میدم.در مورد بازدید هم بستگی به محتوای لینکها داره.توی دیتابیس هم میشه ذخیرشون کرد.اگر هم لینکها رو داشته باشین گرفتن محتوا آسون تر میشه.در ضمن منبع رو هم میشه نشون داد.همون طوری که من توی سایتم نشون میدم.
اگه کپی پیست کنی اسپم میشه. اسپم طبق قانون گوگل.

ghahremanian
دوشنبه 10 خرداد 1389, 18:04 عصر
اگه کپی پیست کنی اسپم میشه. اسپم طبق قانون گوگل.

كپي كردن با ذكر منبع مجاز است و اسپم نيست .

ميشه اين و نوشت يا نه ؟

rapidpich
دوشنبه 10 خرداد 1389, 18:05 عصر
من يك اسكريپت ميخواهم كه محدوديت سايت نداشته باشه و هر لينكي كه اومد و سايت و مطالبشو كپي كنه و بصورت اتوماتيك از داخل متن كيورد استخراج كنه و بصورت تگ نشون بده و طوري باشه كه تمام اين صفحات به صفحه سايتم اضافه بشن و گوگل بتونه اون هارو كراول كنه .

این نمیشه، میشه ولی خیییلی سخته چون بینهایت سایت داریم. گوگل هم اونها رو کرال میکنه اما اگه قبلا بش بر خورده باشه و مال تو کپی اونیکی باشه اسپم شناخته میشی

ghahremanian
دوشنبه 10 خرداد 1389, 18:17 عصر
لطفا اگر امكان داره قيمت رو از طريق مسنجر يا ايميل اعلام كنيد.

ghahremanian
سه شنبه 11 خرداد 1389, 15:06 عصر
دوستان لطفا قيمت رو اعلام كنيد . فكر كنم توضيحاتم كامل بود . هر كس سئوالي داره از طريق ايميل ميتونم جواب بدم (فارسي نميتونم بنويسم)