PDA

View Full Version : مشکل با break point

r_mehrizi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:12 صبح
break point داخل دات نت 2008 کار نمی کنه برای حل مشکل چه کاری باید بکنم خیلی ضروری هست لطفا راهنمایی کنید

Nightbat
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:38 صبح
کجا، تو چه شرایطی ؟
روی کد ؟

r_mehrizi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:52 صبح
توی برنامه break point گذاشتم وقتی برنامه را اجرا می کنم می خواهم زمانی که برنامه به خط اجرای break point رسید داخل برنامه بشم

Nightbat
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:56 صبح
اون خطی که روش BreakPoint گذاشتی اجرا می شه ؟

r_mehrizi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:16 صبح
برنامه در کل اجرا میشه
اما داخل برنامه یک مقداری داخل متغیر ریخته میشه break point گذاشتم تا وقتی برنامه را اجرا می کنم ببینم چه مقداری داخل متغیر ریخته میشه

r_mehrizi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:30 عصر
از ClassLibrary استفاده نکردم
جایی که break point گذاشتم برنامه را وقتی اجرا می کنم بدون hit شدن از breakpoint می گذرد
پروژه را از جایی نگرفتم خودم دارم می نویسم

alireza.pourranjbar
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:38 عصر
اگر از IE مجهز به Tab Browsing استفاده میکنید به این مشکل بر میخورید چون VS نمیداند که کدوم Tab رو باید مانیتور کنه.

Nightbat
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:46 عصر
همونجا که می خوای چک کنی یه لیبل رو مقدار بده، بعد روی همون breakpoint بذار ( برای اینکه کاملا واضح باشه که اون قسمت از برنامه اجرا می شه یا نه). بعد ببین چی می شه.

qeidarlo
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 08:23 صبح
سلام. مشکلی که من با vs 2008 دارم اینه که وقتی توی برنامم از BreakPoint استفاده میکنم. بعد از trace چند خط ناگهان اجرای برنامه ادامه پیدا میکنه .یعنی step over یا step into کار نمیکنه و خودبخود step out میشه.این واقعا آزارم میده چون نمیتونم برناممو خوب trace کنم.لطفا راهنمایی کنید.