PDA

View Full Version : ویروس نویسان برنامه نویس

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:40 صبح
سلام
اگه ممکنه بگید که اهل ویروس نویسی هستید یا نه؟ چه نوع ویروس هایی؟ توضیح بدید..

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 11:59 صبح
بیا یه خاطره بگم برات عبرت بگیری

یکبار شیطون رفت تو جلد ما بیا ویروس بنویس ما هم ساده گولش رو خوردیم

یک سری اطلاعات جمع کردم شروع کردم به نوشتن ویروسی که می نوشتم با دستکاری تو ریجستری ویندوز میزد سیستم رو درب و داغون میکرد.

کارم تموم شد و خوش حال از موفقیت! که یک هو نمی دونم چی شد که فکر کردم اگه ویروس رو امتحان کنم بد نمیشه. چشمتون روز بد نبینه Enter رو زدم و اجرا کردم که دیدم سیستم "ابر هنگ" کرد، همه جا رو زده بودم خراب کردم. ریست کردم دیدم ویندوز بی ویندوز

هیچی دیگه کلی وقت ما رو گرفت مجمور شدم 20 تا نرم افزار رو دوباره نصب کنم.
این خاطره رو گفتم که اگه خواستین ویروس بنویسین حواستون باشه خودتون اجراش نکنین.

mahdi68
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:03 عصر
من هم وقتی بچه بودم چند تا برنامه نوشته بودم که رجیستری ویندوز خراب میکرد و سیستم میخوابید و کلی حال میکردم !!! ولی اینا ویروس حساب نمیشن !!!

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:06 عصر
هر چی بود زد پدر ویندوز ما رو در آورد.

فقط هم ریجستری نبود ها با کپی کردن خودش تو درایو ها و درست کردن یه فایل حامل (اتو ران) تو فلش هم می روفت و فرا گیر میشد.

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:10 عصر
من مؤلف مخوفترین و سیاه ترین کتاب ویروس نویسی جهان هستم که به هیچ وجه هم تا حالا این کتاب رو در اختیار کسی نگذاشتم و نخواهم گذاشت، چون اگه به دست نیروهای شیطانی بیفته معلوم نیست چه بلایی سر دنیای سایبر میاد... !!! :لبخند: :بامزه: ایی که گفتم راسته ها، ولی ویروس نویسی هم عالمی داره واسه خودش، خیلی حال میده و البته خیلی کار پیچیده و سختی هست مخصوصا روش های دور زدن آنتی ویروس ها و ... که باید کلی با دیباگر و ... کلنجار برید تا یه ضعفی چیزی پیدا کنید. ولی موقع هک به وفور از برنامه های دست نوشته که تقریبا کارهای مخرب مورد نظرم رو انجام میدن استفاده می کنم... :لبخندساده:

بیا یه خاطره بگم برات عبرت بگیری

یکبار شیطون رفت تو جلد ما بیا ویروس بنویس ما هم ساده گولش رو خوردیم

یک سری اطلاعات جمع کردم شروع کردم به نوشتن ویروسی که می نوشتم با دستکاری تو ریجستری ویندوز میزد سیستم رو درب و داغون میکرد.

کارم تموم شد و خوش حال از موفقیت! که یک هو نمی دونم چی شد که فکر کردم اگه ویروس رو امتحان کنم بد نمیشه. چشمتون روز بد نبینه Enter رو زدم و اجرا کردم که دیدم سیستم "ابر هنگ" کرد، همه جا رو زده بودم خراب کردم. ریست کردم دیدم ویندوز بی ویندوز

هیچی دیگه کلی وقت ما رو گرفت مجمور شدم 20 تا نرم افزار رو دوباره نصب کنم.
این خاطره رو گفتم که اگه خواستین ویروس بنویسین حواستون باشه خودتون اجراش نکنین.

آخه پسر خوب، ویروس نویس باید ویروس هاش رو توی VMware یا یه سیستم درب و داغون دیگه امتحان کنه، نه توی خود سیستم اصلی!!! :لبخندساده:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:11 عصر
البته من منظورم ویروس هایی هست که سرشون به گردنشون میارزه!(یه همچین چیزی:لبخند:) نه ویروس هایی که فقط رجیستری رو مورد حمله قرار میدن!!!
من چنتا ایده بسیار عالی برای ویروس نویسی دارم و تا جایی هم پیاده سازی کردم ولی میترسم که پخشش کنم! فردا میگن حکمت اعدامه!
در ضمن اگه یکی فقط برای نشان دادن ضعف ویورس بنویسه بازم مجازات داره؟:گریه:

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:15 عصر
البته من منظورم ویروس هایی هست که سرشون به گردنشون میارزه!(یه همچین چیزی:لبخند:) نه ویروس هایی که فقط رجیستری رو مورد حمله قرار میدن!!!
من چنتا ایده بسیار عالی برای ویروس نویسی دارم و تا جایی هم پیاده سازی کردم ولی میترسم که پخشش کنم! فردا میگن حکمت اعدامه!
در ضمن اگه یکی فقط برای نشان دادن ضعف ویورس بنویسه بازم مجازات داره؟:گریه:

من تا چند ماه دیگه ممکنه یکی از ورم نیمه کارم رو کامل کنم و سایبر رو آلوده کنم!! :شیطان: حواستون باشه که سیستم هاتون رو چند ماه خاموش نگه دارید!!! :قهقهه: :بامزه:

Ali_Hashemi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:17 عصر
ویروس یکی از علایق منه. ولی تروجان رو به همه چیز ترجیح میدم.
انواع و اقسامی از تروجانها رو نوشته و مینویسم. البته هیچکدومو Public نکردم و نمیکنم.
آخرین اونها رو اکثر آنتی ویروسها و هیچکدوم از فایر والها نمیتونن تشخیص بدن.(کسپرسکی2010 و nod32 ,چند تا دیگه رو تست کردم):شیطان:
البته از اونها برای مقاصد بد استفاده نمیکنم.اما گاهی اوقات میتونه خیلی خیلی خیلی مفید باشه.
ولی خیلی چیز خطرناکیه اگه دست نا اهلش بیفته :اشتباه:

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:20 عصر
آخه پسر خوب، ویروس نویس باید ویروس هاش رو توی VMware یا یه سیستم درب و داغون دیگه امتحان کنه، نه توی خود سیستم اصلی!!! :لبخندساده:

خوب اولا من اون موقع بچه بودم(هنوزم هستم؟)این چیز ها حالیم نبود.
دوما چون خودم نوشته بودمش فکر می کردم می تونم کنترلش کنم ولی نشد. البته بعد ها براش یه آنتی ویروس هم نوشتم.

حالا آقای مولف می تونی به من بگی هدف یک ویروس نویس چه چیز هایی می تونه باشه؟

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:34 عصر
خوب اولا من اون موقع بچه بودم(هنوزم هستم؟)این چیز ها حالیم نبود.
دوما چون خودم نوشته بودمش فکر می کردم می تونم کنترلش کنم ولی نشد. البته بعد ها براش یه آنتی ویروس هم نوشتم.

حالا آقای مولف می تونی به من بگی هدف یک ویروس نویس چه چیز هایی می تونه باشه؟

بستگی به رنگ کلاهت داره!!! :بامزه: کلاه خاکستری ها که معمولا رده سنی 15 تا 20 سال هستند و تازه کار، معمولا برای خرابکاری و بقول معروف تفریح ویروس می نویسند و معمولا بعد از گیر افتادن (اگه خیلی خرابکاری کرده باشند) و متوجه شدن اینکه چه ضرر های مالی به شرکت ها و ... زده اند، آدم شده :لبخند: و دیگه ویروس نمی نویسند... ولی کلاه مشکی ها برای مقاصد خاص تر از اون ها استفاده میکنند... البته منظور من از ویروس شامل همه انواع اون میشه یعنی تروجان، ورم و ... . اهدف کلاه مشکی ها هم که مشخصه: پول، شهرت، اطلاعات حساس، خرابکاری برای پوشاندن رد پا، ...

ضمنا، بچه های ایران، شما چیزی دارید به نام از خود تعریف کردن و اونو بد میدونید و هر کس که این کارو رو می کنه بهش گیر میدید و تیکه می اندازید، که تو کشور من معنی نمیده و برعکس کار بسیار خوبی هم هست و این تبلیغ از خود اینجا لازمه... پس لطف کنید، دیگه با من اینجوری برخورد نکنید، حتی به شوخی یا خیلی کم... متشکر

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 12:57 عصر
ضمنا، بچه های ایران، شما چیزی دارید به نام از خود تعریف کردن و اونو بد میدونید و هر کس که این کارو رو می کنه بهش گیر میدید و تیکه می اندازید، که تو کشور من معنی نمیده و برعکس کار بسیار خوبی هم هست و این تبلیغ از خود اینجا لازمه... پس لطف کنید، دیگه با من اینجوری برخورد نکنید، حتی به شوخی یا خیلی کم... متشکر

سلام؛
به نظر خودم من حرف بدی نزدم و بیشتر یه جور شوخی معمول تو ایرانه (آقای مولف)

اگه از این حرفم ناراحت شدی من رسما عضر (عذر بود مثل اینکه) می خوام خواهش می کنم منو ببخش اگه نا خواسته توهینی کردم.

در ضمن برای من اصلا مشکلی نیست که کسی در اندازه معمولش از خودش تعریف کنه (صادقانه) و فکر نمیکنم تو ایران به خاطر یه همچین چیزی به کسی گیر بدن.

ادعا(!)ی شما هم 100% صادقانه بود و من هم نخواستم به صحت اون خدشه ای وارد کنم.
باز هم عذر! می خوام
:بوس:

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:02 عصر
سلام؛
به نظر خودم من حرف بدی نزدم و بیشتر یه جور شوخی معمول تو ایرانه (آقای مولف)

اگه از این حرفم ناراحت شدی من رسما عضر (عذر بود مثل اینکه) می خوام خواهش می کنم منو ببخش اگه نا خواسته توهینی کردم.

در ضمن برای من اصلا مشکلی نیست که کسی در اندازه معمولش از خودش تعریف کنه (صادقانه) و فکر نمیکنم تو ایران به خاطر یه همچین چیزی به کسی گیر بدن.

ادعا(!)ی شما هم 100% صادقانه بود و من هم نخواستم به صحت اون خدشه ای وارد کنم.
باز هم عذر! می خوام
:بوس:

نه عزیزم عذر خواهی لازم نیست... آخه شما تنها کسی نبودید که از این تیپ حرف ها زد و کسای دیگه ای هم مخصوصا ******* از این قبیل چیز ها به من زیاد میگن!!! :لبخندساده: اون مطلب رو کلی عرض کردم چون احساس میشد جمع نمیخواد از گیر دادن به بقیه دست برداره و شخص شما مخاطب من نبودید... :چشمک: از شما ممنونم و امیدوارم همیشه خوش و خرم باشید :بوس: :قلب:

REZAsys
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:05 عصر
کاملا درسته.........
سعی کنیم :
1.حسودی نکنیم.
2.به حرف دیگران احترام بگذاریم.
دو مشکل اساسی ما هست!

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:15 عصر
گفیتد ویروس نویس های کلاه مشکی برای شهرت مینویسند؟ چطوری؟ جرم نداره؟

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:39 عصر
آره دیگه برای شهرت،پول،حال کردن،حال دیگری رو گرفتن...
جرم داره پدرشون رو هم در میارن تا چند سال هم زندان داره و ...

یکی از هکر ها ی معروف می گفت تنها جرم هکر ها کنجکاویه ==> بیچاره شیرین عقل بوده:گیج:

shirin_sh1024
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:44 عصر
نکنید دوستان نکنید! :عصبانی++: من که وقتی ویروسی میشم کلی فحش تو دلم به نویسندش میدم:لبخند:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:44 عصر
آره دیگه برای شهرت،پول،حال کردن،حال دیگری رو گرفتن...
جرم داره پدرشون رو هم در میارن تا چند سال هم زندان داره و ...
با اسم مستعار معروف میشن؟ این که نمیشه!
===================
اگه ویروسی بنویسیم که فقط برای نشان دادن ضعف باشه چی؟

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:49 عصر
اون موقع میشید کلاه سفید تو شرکت هایی که نیاز امنیتی دارن یا شرکت های آنتی ویروس کار می کنین حقوق می گیرین.

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:53 عصر
من میخوام ویروس بسازم ولی جرم نداشته باشه! چی کار کنم؟

shirin_sh1024
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:56 عصر

میتونی ویروس برای امور خداپسندانه بنویسی :لبخند:
راستی این کلاه هایی که میگید مگه واسه هکرا نیست؟ ویروس نویس با هکر فرق نمیکنه؟

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 13:56 عصر

جرم نداره؟؟!!! :لبخند: FBI اگه بگیره طرف رو پشت و رو می کنه!!! کلی باید خسارت بپردازه و زندان هم بره (البته نسبتا کوتاه مدت)... :لبخندساده: ولی کی تا حالا تونسته به راحتی هکر کلاه سیاه باهوش و نابغه رو بگیره، جای سوال داره!!! :متفکر: میدونید Dr Mudge یعنی رئیس گروه L0pht رو بد از چه بدبختی ای گرفتند؟ و تازه نتونستند خیلی جریمه اش کنند و تو Symantec در غالب گروه Stake@ بهش کار دادند و الآن داره قانونی همون کارای گذشته رو انجام میده!!! :لبخند:

نکنید دوستان نکنید! :عصبانی++: من که وقتی ویروسی میشم کلی فحش تو دلم به نویسندش میدم:لبخند:

عاشق فحش هاتیم!!! :بامزه: :چشمک: :قهقهه:

با اسم مستعار معروف میشن؟ این که نمیشه!
===================
اگه ویروسی بنویسیم که فقط برای نشان دادن ضعف باشه چی؟

چرا میشه... تو دنیای مجازی فقط یه MEMPHIS یا Lord AELX وجود داره ... و این در مورد بقیه هم صدق میکنه... همین اسم Dr Mudge هم یه اسم مستعار هست و حتی FBI هم نتونست حویت این آقا رو مشخص کنه!! :لبخند: حتی نتونستند بفهمند که کدوم دانشگاه درس خونده!! :گیج: بگذریم...

ویروس برای نشان دادن ضعف؟؟ :متفکر: بیکاری؟؟!! :لبخندساده:

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:00 عصر
ویروس بنویس ولی پخش نکن.
یا اگه پخش می کنی انقدر خرابکاری نکنه که شاکی خصوصی پیدا کنی.

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:01 عصر
اون موقع میشید کلاه سفید تو شرکت هایی که نیاز امنیتی دارن یا شرکت های آنتی ویروس کار می کنین حقوق می گیرین.

اونا که دیگه ویروس نمی نویسند!!! فقط از تجربه شان جهت بهبود آنتی ویروس ها و تحلیل ویروس استفاده می شود. :چشمک:

تو ایران هر کاری میخوای بکن... :لبخندساده:

میتونی ویروس برای امور خداپسندانه بنویسی :لبخند:
راستی این کلاه هایی که میگید مگه واسه هکرا نیست؟ ویروس نویس با هکر فرق نمیکنه؟

چرا فرق داره، ویروس نویسی، ویروس نویسیه، هک هم هک.... ولی کی ویروس می نویسه؟؟ معمولا و اکثرا هکر ها... کی ازشون استفاده می کنه؟؟ هکر ها.... :لبخندساده: کلا یجورایی مکمل هم هستند :چشمک:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:02 عصر
چرا میشه... تو دنیای مجازی فقط یه MEMPHIS یا Lord AELX وجود داره ... و این در مورد بقیه هم صدق میکنه... همین اسم Dr Mudge هم یه اسم مستعار هست و حتی FBI هم نتونست حویت این آقا رو مشخص کنه!! :لبخند: حتی نتونستند بفهمند که کدوم دانشگاه درس خونده!! :گیج: بگذریم...
فرض کنید من یه ویروس نوشتم، هک کردم و...... و کلی معروف شدم ولی با اسم مستعار! چه فایده ای برای من داره؟

ویروس برای نشان دادن ضعف؟؟ :متفکر: بیکاری؟؟!! :لبخندساده:
میخوام مشهور بشم..:لبخند:(آرزو بر جوانان عیب نیست):قهقهه: ولی از نوع قانونیش:تشویق:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:04 عصر
ویروس بنویس ولی پخش نکن.
این که نشد ویروس نویسی!

تو ایران هر کاری میخوای بکن... http://barnamenevis.org/forum/../images/smilies/yahoo/106.gif
الان تو ایران ویروس بنویسم و پخش کنم و فردا که رفتم خارج به خاطر همون ویروس بگیرن بندازن پشت میله های زندان؟:لبخند:

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:30 عصر
همین اسم Dr Mudge هم یه اسم مستعار هست و حتی FBI هم نتونست حویت این آقا رو مشخص کنه!!
البته من چند مدت پیش خوندم که در DARPA مشغول به کار شده . شاید هم شایعه باشه .

ویروس بنویس ولی پخش نکن.
اگه یکی ویروس بنویسه حتما پخشش میکنه دیگه .
البته به قول یکی از دوستان میتونیم برای امور خدا پسندانه ویروس بنویسیم .
مثل نویسنده سه تا کرم Netsky ، Bagel و Mydoom که هر ورژنی از کرمشون رو که بیرون میدن سعی میکنن رقبا رو نابود کنن و با همینکارشون دوتا کرم دیگه رو نابود میکنن ولی خودشون هنوز باقی میمونن .

فرض کنید من یه ویروس نوشتم، هک کردم و...... و کلی معروف شدم ولی با اسم مستعار! چه فایده ای برای من داره؟
خب دوست عزیز مشکلی که نداره . برو داد بزن و بگو فلان کرم یا ویروس رو من نوشتم . سورسش رو هم بزار تا بقیه بفهمن . :قهقهه:

میخوام مشهور بشم..(آرزو بر جوانان عیب نیست) ولی از نوع قانونیش
اینم میشه .
1- یه نرم افزار توپ بنویس .
2- فوتبالیست معروفی بشو . در حد رونالدو یا مسی .
3- بازیگر سینما هم خوبه .
4- خوانندگی رپ . این یکی خیلی سریع جواب میده . :لبخند:
5- و ............
رفقای عزیز و ویروس نویسان جیگر طلا یه توصیه واستون دارم اگه میخاید گیر نیفتید . البته واسه شهرت باید گیر بیفتید تا چند روزی برید تو صفحه اول رسانه ها ..........
وقتی شما یه ویروس رو مینویسید و اون رو منتشر میکنید در هر صورت به دست متخصصای امنیت کامپیوتری میفیته و اونا هم با انجام دادن عملی به نام فرنزیک رد ویروس رو تا داخل پوشه ای که اولین بار اونجا بود رو میزنن ( البته اینم جزو چیزایی هست که خوندم و مطالعه ای در موردش داشتم ) . پس بهتره اگه میخاید ویروس رو کامپایل کنید برید و داخل سیستم یه کافی نت این کار رو انجام بدید . :لبخند: . اگه هم مشکلی پیش بیاد یقیه ی صاحب کافی نت رو میگیرن . البته اون دنیا هم یقیه خودتون رو میگیرن .
موفق باشید ...........

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:36 عصر
خب دوست عزیز مشکلی که نداره . برو داد بزن و بگو فلان کرم یا ویروس رو من نوشتم . سورسش رو هم بزار تا بقیه بفهمن .
جدی میگم:بامزه:

1- یه نرم افزار توپ بنویس .
2- فوتبالیست معروفی بشو . در حد رونالدو یا مسی .
3- بازیگر سینما هم خوبه .
4- خوانندگی رپ . این یکی خیلی سریع جواب میده . :لبخند:
5- و ............
از طریق ویروس نویسی میخوام.

وقتی شما یه ویروس رو مینویسید و اون رو منتشر میکنید در هر صورت به دست متخصصای امنیت کامپیوتری میفیته و اونا هم با انجام دادن عملی به نام فرنزیک رد ویروس رو تا داخل پوشه ای که اولین بار اونجا بود رو میزنن
اینم از اون حرفا بود ها!!!!!:قهقهه::لبخند:

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:42 عصر
رفقای عزیز و ویروس نویسان جیگر طلا یه توصیه واستون دارم اگه میخاید گیر نیفتید . البته واسه شهرت باید گیر بیفتید تا چند روزی برید تو صفحه اول رسانه ها ..........
وقتی شما یه ویروس رو مینویسید و اون رو منتشر میکنید در هر صورت به دست متخصصای امنیت کامپیوتری میفیته و اونا هم با انجام دادن عملی به نام فرنزیک رد ویروس رو تا داخل پوشه ای که اولین بار اونجا بود رو میزنن ( البته اینم جزو چیزایی هست که خوندم و مطالعه ای در موردش داشتم ) . پس بهتره اگه میخاید ویروس رو کامپایل کنید برید و داخل سیستم یه کافی نت این کار رو انجام بدید . :لبخند: . اگه هم مشکلی پیش بیاد یقیه ی صاحب کافی نت رو میگیرن . البته اون دنیا هم یقیه خودتون رو میگیرن .
موفق باشید ...........

1- یه کلاه مشکی به هیچ وجه به فکر شهرت نیست بلکه اهداف بسیار مهمتری داره...
2- ردیابی میشه کرد ولی ویروس نویس باید خیلی ناشی باشه که بگذاره به همین راحتی ردش رو بزنند... البته اون ردیابی هم که شما گفتید یخورده اغراق داشت...
3- برای ردیابی نشدن میتونید یه شبکه wireless رو هک کنید و از اینترنتش استفاده کنید، موقع کار هم حتما Multi Tunnel بزنید (از چند لایه Proxy و VPN استفاده کنید) و ویروس رو تو کامپیوتر خودتون کامپایل نکنید (برای بعد از گیر افتادن بدرد میخوره...) و ضمنا اگه ورم نوشتید، به هیچ وجه و در هیچ مکان دیگری و حتی در آینده، حفره امنیتی استفاده شده را بنام خود ثبت نکنید و قید شهرت رو بزنید.....
4- به هیچ وجه برای تفریح و سرگرمی ویروس ننویسید و وقت خود و مردم دیگر را تلف نکنید!! :لبخند: شما اگه بدونید یه ویروس حرفه ای چقدر کار میبره، خودتان دنبالش هم نمیرفتید... :لبخندساده:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:45 عصر
حالا جرم یه ویروس خیلی گنده چیه؟

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:47 عصر
اینم از اون حرفا بود ها!!!!!

البته اون ردیابی هم که شما گفتید یخورده اغراق داشت...
البته بنده هم عرض کردم :

( البته اینم جزو چیزایی هست که خوندم و مطالعه ای در موردش داشتم )

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:47 عصر
حالا جرم یه ویروس خیلی گنده چیه؟

چنین ویروسی میتونه بیلیون ها دلار (بچه های عزیز، بیلیون همون میلیارد شماست، آخه قبلا یکی فکر می کرد 6 تا صفر بیشتر از میلیون داره!!! :لبخند: ) به کمپانی های مختلف چه مستقیم و چه غیر مستقیم خسارت وارد کنه...

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:53 عصر
چنین ویروسی میتونه بیلیون ها دلار (بچه های عزیز، بیلیون همون میلیارد شماست، آخه قبلا یکی فکر می کرد 6 تا صفر بیشتر از میلیون داره!!! :لبخند: ) به کمپانی های مختلف چه مستقیم و چه غیر مستقیم خسارت وارد کنه...
:متعجب:چطوری؟ مگه قیمت خود کامپیوتر ها چقدره؟:لبخند:
در ضمن گفتید ویروس نویس های کلاه سیاه به فکر شهرت نیستن، پس به دنبال چی هستن؟

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:00 عصر
:متعجب:چطوری؟ مگه قیمت خود کامپیوتر ها چقدره؟:لبخند:

چقدر سطحی به مسئله نگاه کردید!! :لبخندساده: بگذارید مثال بزنم... یک ویروس خطرناک که هیچ آنتی ویروسی نمیتونه جلوش رو بگیره، میتونه به اعتبار شرکت های امنیتی زیادی لطمه بزنه و اونا باید کلی خرج و هزینه کنند تا اولا جلوی ویروس رو بگیرند و ثانیا خرابکاری هاش رو جبران کنند و ثالثا دوباره اعتبار کسب کنند.... یا چنین ویروسی میتونه باعث آسیب های نرم افزاری و اطلاعاتی زیادی در سطح سازمان ها و شرکت ها بشه... و ... پس فقط آسیب مستقیم نمیزنه و خیلی ها رو درگیر میکنه...

هکر کلاه سیاه فقط به دنبال منافع شخصی است، شهرت هم میتونه یکی از اینا باشه، ولی نه شهرت با اسم واقعی... این یه حماقت و دیوانگی بزرگه که طرف خودش رو با دست خودش گیر بندازه....

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:02 عصر
هکر کلاه سیاه فقط به دنبال منافع شخصی است، شهرت هم میتونه یکی از اینا باشه، ولی نه شهرت با اسم واقعی... این یه حماقت و دیوانگی بزرگه که طرف خودش رو با دست خودش گیر بندازه....
چه نوع منافعی؟ پول؟

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:03 عصر
چطوری؟ مگه قیمت خود کامپیوتر ها چقدره؟
دوست عزیز منظور LORD AELX جان فکر نکنم ضرر ردن به قطعات کامپیوتری بوده باشه . ارزش اطلاعاتی که آسیب میبینن رو میدونی چند برابر قیمت چندتا سیستم کامیپوتریه ؟؟؟
منظور آسیب دیدن اطلاعات بوده که خسارات زیادی به بار میارن .

بیشتر اقتصادی
البته میتونن در موارد سیاسی ، نظامی هم کار کنن که بازم منافع اقتصادی واسشون داره .

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:05 عصر
چه نوع منافعی؟ پول؟

اون هم یک نوعش هست... اصلا در کل به طرفش بستگی داره!! :لبخندساده:

دوست عزیز منظور LORD AELX جان فکر نکنم ضرر ردن به قطعات کامپیوتری بوده باشه . ارزش اطلاعاتی که آسیب میبینن رو میدونی چند برابر قیمت چندتا سیستم کامیپوتریه ؟؟؟
منظور آسیب دیدن اطلاعات بوده که خسارات زیادی به بار میارن .

اقتصادی ، سیاسی ، نظامی و ........

موافقم...

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:06 عصر
نظامی و ........
نظامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلاه مشکی همون کلاه سیاه؟

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:10 عصر
نظامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دیگه نظامی نه... اون که میشه مسئول امنیتی و هک دولتی... نه فقط کسی که برای خودش کار کنه رو میگن Black Hat .... به خدا تعریف سختی نیست ها!!! :لبخند:

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:13 عصر
نظامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره شما فکر میکنی جنگ فقط همون توپ و تانکه . نه رفیق ، جنگ های دیگه ای هم هستن که بدون درگیری و خونریزی انجام میشه ولی لطمات زیادی رو به یه کشور وارد میکنه .

البته فکر کنم این دوتا رنگ با هم فرقی ندارن . :متفکر:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:14 عصر
پس کلاه مشکی اهدافش چیه؟

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:17 عصر
پس کلاه مشکی اهدافش چیه؟
سلام .
بزار یه تعریف کلی بهت بگم :
هر نوع اعمال خلاف قانون و تخریبکارانه هدف کلاه مشکی هاست .

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:21 عصر
آره شما فکر میکنی جنگ فقط همون توپ و تانکه . نه رفیق ، جنگ های دیگه ای هم هستن که بدون درگیری و خونریزی انجام میشه ولی لطمات زیادی رو به یه کشور وارد میکنه .

ولی شامل کلاه سیاه ها نمیشه.... اصلا معمولا اون ها هکرهای نظامی اند که این کارا رو می کنند نه هکر های دیگه...

پس کلاه مشکی اهدافش چیه؟

یه چیزی رو دوستانه بپرسم؟؟؟!!! :متفکر: ما رو گرفتی؟؟!! :لبخندساده:

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:22 عصر
سلام .
بزار یه تعریف کلی بهت بگم :
هر نوع اعمال خلاف قانون و تخریبکارانه هدف کلاه مشکی هاست .

شرمنده، ولی اینی که گفتید کار "کلاه خاکستری" هاست... ببینید زیاد با هم فرق ندارند، چه سفید، چه خاکستری و چه سیاه، همه هکرند.... ولی کلاه سیاه ها برای خودشون و در جهت منافع و اهداف شخصی شون کار می کنند. همین! :لبخندساده:

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:23 عصر
ولی شامل کلاه سیاه ها نمیشه.... اصلا معمولا اون ها هکرهای نظامی اند که این کارا رو می کنند نه هکر های دیگه...
البته من شنیدم و خوندم که بعضی مواقع کلاه سیاها رو هم برای اینجور کارا استخدام میکنن .

یه چیزی رو دوستانه بپرسم؟؟؟!!! ما رو گرفتی؟؟!!
آره من واقعا به این یکی فکر نکرده بودم ! شاید این رفیقمون ما رو گرفته ؟؟؟ :لبخند:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:31 عصر
یه چیزی رو دوستانه بپرسم؟؟؟!!! :متفکر: ما رو گرفتی؟؟!! :لبخندساده:

آره من واقعا به این یکی فکر نکرده بودم ! شاید این رفیقمون ما رو گرفته ؟؟؟ :لبخند:
:قهقهه: نه بابا، این حرفا چیه؟
به غیر کلاه سیاه و سفید و خاکستری دیگه کلاه دیگه ای نست؟

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:33 عصر
من شندیم صورتی هم هست . البته شاید شایعه باشه .

LORD AELX
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:35 عصر
البته من شنیدم و خوندم که بعضی مواقع کلاه سیاها رو هم برای اینجور کارا استخدام میکنن .

یعنی چی کلاه سیاه استخدام می کنن؟؟؟ :لبخند: عزیز من شغل یا مدرک نیست که بیان بگن ما میخوایم 100 نفر کلاه سیاه استخدام کنیم!!! :لبخندساده: وقتی یه هکر برای خودش کار کنه، بهش میگن کلاه سیاه همین... حالا اگه بیاد برای یکی دیگه کار کنه، دیگه کلاه سیاه نیست. البته اینطور جا افتاده که معمولا هکر های کلاه سیاه خیلی حرفه ای هستند ولی خوب این ادعا عمومیت نداره... :چشمک:

من شندیم صورتی هم هست . البته شاید شایعه باشه .

صوررتی همون تازه کارا رو میگن...

:قهقهه: نه بابا، این حرفا چیه؟

تو یکی اگه یکبار دیگه سوال کنی، شخصا کامپیوترت رو می ترکونم!! :لبخند: :شیطان: :عصبانی++:

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 09 خرداد 1389, 15:43 عصر
سلام.حالا چه گیری دادین به رنگ کلاهها!!؟؟
الان مشکلتون سر رنگشه یا اینکه هر رنگی چیکار میکنه؟؟؟؟؟؟

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:06 عصر
تو یکی اگه یکبار دیگه سوال کنی، شخصا کامپیوترت رو می ترکونم!! :لبخند: :شیطان: :عصبانی++:
:قهقهه:حالا چرا جوش میاری؟:متفکر::لبخند:

سلام.حالا چه گیری دادین به رنگ کلاهها!!؟؟
الان مشکلتون سر رنگشه یا اینکه هر رنگی چیکار میکنه؟؟؟؟؟؟
هر دوش:لبخند:

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:17 عصر
یعنی چی کلاه سیاه استخدام می کنن؟؟؟ عزیز من شغل یا مدرک نیست که بیان بگن ما میخوایم 100 نفر کلاه سیاه استخدام کنیم!!! وقتی یه هکر برای خودش کار کنه، بهش میگن کلاه سیاه همین... حالا اگه بیاد برای یکی دیگه کار کنه، دیگه کلاه سیاه نیست. البته اینطور جا افتاده که معمولا هکر های کلاه سیاه خیلی حرفه ای هستند ولی خوب این ادعا عمومیت نداره...
رفیق منم نگفتم که شغل یا مدرکه . منظورم این بود که اون هکر کلاه سیاه رو به ارگان خودشون میارن و بابت کاری که میکنه بهش دست مزد میدن . واقعا تعریفت از کلاه سیاها جالب بود : " هکری که واسه خودش کار میکنه " . من که تاحالا این جمله رو هیچ وقت در مورد کلاه سیاها نه شنیده بودم و نه خونده بودم و اصلا هم قبول ندارم . کلاه سیاه یه تعریف داره و اونم اینه : " هکری که به اعمال خلاف قانون دست میزنه و هدفش خرابکاریه . حالا هدف از این خرابکاری میتونه هر چیزی باشه " . البته به اینا نمیگن هکر و اسمشون کراکر هست . البته نه کرکر نرم افزار ولی بعضی مواقع نرم افزار هم کرک میکنن .
موفق باشید ..........

Mahmood_M
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:29 عصر
هر دوش
کسی که به تازگی وارد این حوزه میشه و چند تا نمونه از خودش نشون میده می شه کلاه صورتی ! ، همین کلاه صورتی بعد از مدتی حرفه ای میشه ، حالا اگر انسان کثیفی باشه ! :شیطان: میره دنبال اهداف شخصی و شوم مثل مردم آزاری !! :متفکر: ، آسیب رسوندن به شرکتهای بزرگ ، باج گیری و ... که به این جور هکرهای حرفه ای میگن کلاه سیاه ، ولی اگه انسان تمیزی ! باشه میره دنبال اهداف غیر شوم ! مثلا میره یک سایت رو هک می کنه برای نمایش ضعف امنیتی و صاحب سایت رو برای حل مشکلش راهنمایی میکنه ، مثلا می تونه سایت یک شرکت امنیتی رو هک کنه و ضعفشون رو گوشزد کنه با این هدف که توجه اونها رو به خودش جلب کنه تا در اونجا استخدام بشه ... !
کلاه سیاه ها با کلاه سفیدها از نظر مهارت تفاوت زیادی ندارن ، یعنی رنگ کلاه ملاک برتری نیست ولی ملاک مشخص کننده ی هدفشون هست ، کلاه سیاه از حرفه ای که داره برای اهداف شوم و کلاه سفید از حرفش برای اهداف غیر شوم استفاده میکنه ...
هکرهای کلاه خاکستری هم افرادی هستند که میزان کثیفیشون ! مثل کلاه سیاه ها نیست ولی بعضا کارهای کثیفی هم انجام میدن ولی گاها مثل کلاه سفید ها هم عمل می کنن ... !

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:38 عصر
کسی که به تازگی وارد این حوزه میشه و چند تا نمونه از خودش نشون میده می شه کلاه صورتی ! ، همین کلاه صورتی بعد از مدتی حرفه ای میشه ، حالا اگر انسان کثیفی باشه ! :شیطان: میره دنبال اهداف شخصی و شوم مثل مردم آزاری !! :متفکر: ، آسیب رسوندن به شرکتهای بزرگ ، باج گیری و ... که به این جور هکرهای حرفه ای میگن کلاه سیاه ، ولی اگه انسان تمیزی ! باشه میره دنبال اهداف غیر شوم ! مثلا میره یک سایت رو هک می کنه برای نمایش ضعف امنیتی و صاحب سایت رو برای حل مشکلش راهنمایی میکنه ، مثلا می تونه سایت یک شرکت امنیتی رو هک کنه و ضعفشون رو گوشزد کنه با این هدف که توجه اونها رو به خودش جلب کنه تا در اونجا استخدام بشه ... !
کلاه سیاه ها با کلاه سفیدها از نظر مهارت تفاوت زیادی ندارن ، یعنی رنگ کلاه ملاک برتری نیست ولی ملاک مشخص کننده ی هدفشون هست ، کلاه سیاه از حرفه ای که داره برای اهداف شوم و کلاه سفید از حرفش برای اهداف غیر شوم استفاده میکنه ...
هکرهای کلاه خاکستری هم افرادی هستند که میزان کثیفیشون ! مثل کلاه سیاه ها نیست ولی بعضا کارهای کثیفی هم انجام میدن ولی گاها مثل کلاه سفید ها هم عمل می کنن ... !
یعنی هیچ کلاه دیگه ای وجود نداره؟ من میخوام ویروس بنویسم و مشهور بشم(با اسم خودم نه اسم مستعار) و در ضمن جرمی هم مرتکب نشم! چطوری؟

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:47 عصر
یعنی هیچ کلاه دیگه ای وجود نداره؟ من میخوام ویروس بنویسم و مشهور بشم(با اسم خودم نه اسم مستعار) و در ضمن جرمی هم مرتکب نشم! چطوری؟
رفیق کسی ویروس نویسی رو کار خوبی نمیدونه . پس خواه ناخواه داری یه کار بد رو انجام میدی و جرم هم داره . شاید تو ایران نتونن گیرت بیارن ولی اگه در خارج از کشور باشی حتما پیدات میکنن ( البته استثنا هم میشه واسش قائل شد ) . به نظر من شما برو C++ یاد بگیر و شروع که به نوشتن آنتی ویروس .اینجوری هم با اسم خودت معروف میشی و هم جرمی رو مرتکب نشدی . البته بعضی مواقع لازم میشه دو سه تا ویروس مشتی بندازی به جون ملت تا بتونی واسه آنتی ویروسات یه بازاری دست و پا کنی ( به این میگن دنیای کثیف آنتی ویروس ها ) . حالا میل خودته .

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 16:52 عصر
رفیق کسی ویروس نویسی رو کار خوبی نمیدونه . پس خواه ناخواه داری یه کار بد رو انجام میدی و جرم هم داره . شاید تو ایران نتونن گیرت بیارن ولی اگه در خارج از کشور باشی حتما پیدات میکنن ( البته استثنا هم میشه واسش قائل شد ) . به نظر من شما برو C++‎ یاد بگیر و شروع که به نوشتن آنتی ویروس .اینجوری هم با اسم خودت معروف میشی و هم جرمی رو مرتکب نشدی . البته بعضی مواقع لازم میشه دو سه تا ویروس مشتی بندازی به جون ملت تا بتونی واسه آنتی ویروسات یه بازاری دست و پا کنی ( به این میگن دنیای کثیف آنتی ویروس ها ) . حالا میل خودته .
البته ویروس ها همیشه یه قدم از آنتی ویروس جلو هستند! من هم دوسدارم همیشه نمی قدم هم که شده جلو باشم...:قهقهه:

shirin_sh1024
یک شنبه 09 خرداد 1389, 17:17 عصر
خب چرا یه کلاه دیگه ام هست بهش میگن کلاه قرمزی:لبخند: میتونی بشینی ویروسای آموزشی مهربون واسه بچه ها بنویسی :بامزه: در اینده ام ممکنه مثله عمو پورنگ معروف بشی :گیج:

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 17:23 عصر
البته ویروس ها همیشه یه قدم از آنتی ویروس جلو هستند! من هم دوسدارم همیشه نمی قدم هم که شده جلو باشم...
آره اینکه درسته . پس شما برو یه بدافزار توپ توپ بنویس .حالا میخاد کرم ، ویروس ، تروجان و یا روتکیت باشه .
اینجوری همیشه یه قدم جلوتری ولی بدیش به اینه که همینطور یه قدم یه قدم به سمت زندان هم نزدیک تر میشی .

خب چرا یه کلاه دیگه ام هست بهش میگن کلاه قرمزی میتونی بزاری سرت و بشینی ویروسای آموزشی مهربون واسه بچه ها بنویسی
آره اینم میشه . واقعا باحال بود . :تشویق::قهقهه: . حال و هوای تاپیک رو عوض کردی . منم میام و ویروس پسرخاله رو مینویسم .

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 17:38 عصر
این نوشته به وسیله مرتضی پیروزی (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=121080) پاک و از دید کاربران مخفی شده است. دلیل: طرف میدونه واسه چی نوشتم!
چرا پاکش کردی؟ من هنوز نخونده بودم!!!:اشتباه:

مرتضی پیروزی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:01 عصر
چرا پاکش کردی؟ من هنوز نخونده بودم!!!:اشتباه:
واسه تو ننوشته بودم، طرف خودش حتماً میفهمه واسه چی نوشتم! نمیخواستم پاک کنم، ولی گفتم
بذار بحث شما از مسیر خارج نشه........... چون دوباره میگفتید گیر دادی، خشاب اضافی دارم
و...........:قهقهه::لبخند:
ولی چه کنم بعضی چیز ها رو نمیتونم تحمل کنم( ای روزگار.......)

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:11 عصر
واسه تو ننوشته بودم، طرف خودش حتماً میفهمه واسه چی نوشتم! نمیخواستم پاک کنم، ولی گفتم
بذار بحث شما از مسیر خارج نشه........... چون دوباره میگفتید گیر دادی، خشاب اضافی دارم
و...........
ولی چه کنم بعضی چیز ها رو نمیتونم تحمل کنم( ای روزگار.......)
حالا دوست عزیز این طرف شما کی هست ؟؟ بنده ، LORD AELX جان و یا همین دوستمون 1485159 و یا سایر دوستان .
حالا شما صحبتتون رو بفرمایید ، در موردش باهم صحبت میکنیم .
موفق باشید ......

مرتضی پیروزی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:18 عصر
حالا دوست عزیز این طرف شما کی هست ؟؟ بنده ، LORD AELX جان و یا همین دوستمون 1485159 و یا سایر دوستان .
حالا شما صحبتتون رو بفرمایید ، در موردش باهم صحبت میکنیم .
موفق باشید ......
:لبخند::لبخند:
از اونجایی که من هر وقت اومدم یک حرفی رو زدم و بحثی در موردش شده، آخرش دوستان لطف کردند و فرمودند: " چرا گیر دادی!"................ و من هم نتیجه گرفتم که " بحث کردن"
در مورد چیزی مساوی با گیر دادن هست!
----------------
راستی خودتون رو خسته نکنید، این 1485159 درست نمیشه!:لبخند: خیلی واسش زحمت کشیدم ولی فایده نداشت:قهقهه:

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:24 عصر
از اونجایی که من هر وقت اومدم یک حرفی رو زدم و بحثی در موردش شده، آخرش دوستان لطف کردند و فرمودند: " چرا گیر دادی!"................ و من هم نتیجه گرفتم که " بحث کردن"
در مورد چیزی مساوی با گیر دادن هست!
البته بازم میل خودتونه ولی شاید در دفعات قبلی طرز بیانتون مشکل داشته و شاید به دوستان برخورده باشه و شاید هم دوستان کم لطفی کردن و صحبتهای شما رو به عنوان " گیر دادن " طلقی کردن .
حالا اگه اون موضوع رو بیان کنید شاید بهتر باشه .
موفق باشید .......

trade_mark
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:29 عصر
من تمام صحبت های 1485159 رو خوندم
فکر کنم ایشون همش دنبال شیطنت و بازیگوشی باشن
چند بار هم پست های ایشون رو در مبحثای دیگه خوندم (تاپیک اعضای مشهدی).
کلا آدم رک و باحالیه:قهقهه:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:34 عصر
و...........:قهقهه::لبخند:
ولی چه کنم بعضی چیز ها رو نمیتونم تحمل کنم( ای روزگار.......) ای.... بابا از سر کچل این بیچاره چی میخوای؟(یه همچین چیزی بود....:لبخند:)

در مورد چیزی مساوی با گیر دادن هست!روا نیست:لبخند: وقتی صاحب تاپیک میگه بیان کن بگو دیگه:بوس: قربونت برم:لبخندساده: بگو استفاده کنیم. آخه من از اینجور بحثا خیلی خوشم میاد:لبخند:

راستی خودتون رو خسته نکنید، این 1485159 درست نمیشه!:لبخند: خیلی واسش زحمت کشیدم ولی فایده نداشت:قهقهه::لبخند:برادر چرا این حرف رو میزنی؟:لبخند:
حالا کلاه تو چه رنگیه؟(جدی میگم)

البته بازم میل خودتونه ولی شاید در دفعات قبلی طرز بیانتون مشکل داشته و شاید به دوستان برخورده باشه و شاید هم دوستان کم لطفی کردن و صحبتهای شما رو به عنوان " گیر دادن " طلقی کردن .
حالا اگه اون موضوع رو بیان کنید شاید بهتر باشه .
موفق باشید .......کاملا موفقم.
مرتضی بهتره پستت رو دوباره بنویسی تا در موردش بحث کنیم:لبخندساده:

من تمام صحبت های 1485159 رو خوندم
چند بار هم پست های ایشون رو در مبحثای دیگه خوندم (تاپیک اعضای مشهدی).
کلا آدم رک و باحالیه:قهقهه:
:لبخند::لبخند: فکر کنم منظورتون تاپیک تبریزی ها باشه:متفکر::لبخند:

trade_mark
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:39 عصر
بله تاپیک تبریزی ها بود:قهقهه::قهقهه::قهقهه:

مرتضی پیروزی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:54 عصر
ای.... بابا از سر کچل این بیچاره چی میخوای؟(یه همچین چیزی بود....:لبخند:)
باز طبق معمول حرفای حکیمانه ای زدی که به جز خودت هیچ انسانی قادر به هضم و درک اون نیست!

شیطنت و بازیگوشی مال صبحونه شه!:لبخند:

حالا کلاه تو چه رنگیه؟(جدی میگم)
من هکر بی کلاهم!

shirin_sh1024
یک شنبه 09 خرداد 1389, 18:59 عصر
حالا شما صحبتتون رو بفرمایید ، در موردش باهم صحبت میکنیم
من میدونم منظورتون از طرف کیه، اقا مرتضی بگم؟ بگم؟
پستت تون رو هم قبل از اینکه پاکش کنید خوندم شرمنده :اشتباه: اگه میدونستم راضی نیستید نمیخوندمش.

مرتضی پیروزی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:05 عصر
پستت تون رو هم قبل از اینکه پاکش کنید خوندم شرمنده :اشتباه: اگه میدونستم راضی نیستید نمیخوندمش.
حلال حلاله! عیبی نداره خوندی..........
و گفتنش حرامه!! من راضی نیستم

shirin_sh1024
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:09 عصر

باشه نمیگم :چشمک:
راستی تکلیف این کلاه 1485159چی شد؟! 1485159 جان بالاخره کلاهتون رو پیدا کردین یا نه؟:گیج:

mahdi68
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:11 عصر
این دوستمون (1485159 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=98853)) با سرعت نور تمام تکنولوژی ها یاد میگیره !!! بازی سازی , ویروس نویسی و... فکر کنم متوسط زمانی که واسه هر زبان , تکنولوژی و یا ایده میزاره یک روز هست :قهقهه:

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:12 عصر
من هکر بی کلاهم!
اگه من جای تو بودم یه رنگی رو واسه خودم انتخاب میکردم

منم میدونم کیه(البته اون پستو نتونستم بخونم:عصبانی++:)

یعنی ما تو کف بمونیم؟:کف:

بابا بگو دیگه:گریه:... یا لاغر در مورد موضوع تاپیک یکم حرف بزن تا فیض ببریم

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:14 عصر
راستی تکلیف این کلاه 1485159چی شد؟! 1485159 جان بالاخره کلاهتون رو پیدا کردین یا نه؟
نه والا...:لبخند:

این دوستمون (1485159 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=98853)) با سرعت نور تمام تکنولوژی ها یاد میگیره !!! بازی سازی , ویروس نویسی و... فکر کنم متوسط زمانی که واسه هر زبان , تکنولوژی و یا ایده میزاره یک روز هست
یعنی اینقدر وضعم خرابه؟:افسرده:

mahdi68
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:15 عصر
نه والا...:لبخند:

یعنی اینقدر وضعم خرابه؟:افسرده:
نظر خودت چیه ؟؟؟
اصفهان ؟؟؟ اسباب کشی کردی ؟؟؟

Netsky
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:20 عصر
منم میدونم کیه(البته اون پستو نتونستم بخونم)
موافقم . بابا دیگه گفتن یه اسم که اینقدر دنگ و فنگ نداره . بگو که طرف حرفت کی بوده ؟؟؟ مردیم بس که تو کف موندیم .

1485159
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:23 عصر
نظر خودت چیه ؟؟؟
خودم هم میدونم که قاطی دارم!:لبخند:

اصفهان ؟؟؟ اسباب کشی کردی ؟؟؟
آره:لبخندساده:

مرتضی پیروزی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:29 عصر
یا لاغر
منظورت " لااقل" بود ؟؟:قهقهه:

اگه من جای تو بودم یه رنگی رو واسه خودم انتخاب میکردم
بچه کجایی؟؟ من میگم کلاه ندارم، میگی رنگ انتخاب کن؟!!

earse+erse
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:36 عصر
دوست خوبمون 1485159 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=98853) ما رو سر کار گذاشته

حداقل 10 بار پرسید:

من میخوام ویروس بنویسم و مشهور بشم(با اسم خودم نه اسم مستعار) و در ضمن جرمی هم مرتکب نشم! چطوری؟

این سوال مساوی است با:
من می خوام دزدی کنم و مشهور شم (با اسم خودم نه اسم مستعار) و در ضمن جرمی هم مرتکب نشم! چطوری؟
جواب: :گیج:<===این جوری!

بابا انقدر مخ ملت رو کار نگیر:بوس:

Behrouz_Rad
یک شنبه 09 خرداد 1389, 19:45 عصر
این تاپیک به دلیل خارج شدن از بحث اصلی و نامعلوم بودن هدف ایجاد کننده ی تاپیک قفل شد.