PDA

View Full Version : پيدا كردن كد

kimiaaa
دوشنبه 10 خرداد 1389, 08:41 صبح
سلام
كسي ميتونه كمك كنه بگه كدي كه براي اين عكسي كه پيوست كردم، نوشته شده با php يا js.
در منوي بالاي صفحه سايت يه قسمت به نام page style هست كه وقتي روش كليك ميكنيم اين قسمت به صورت popup باز ميشه و ميتونيم قالب هاي سايت رو انتخاب كنيم.ميخوام چند تا از قالب ها رو حذف كنم اما كدش رو پيدا نميكنم حداقل تو php هنوز پيدا نكردم.

kimiaaa
دوشنبه 10 خرداد 1389, 10:21 صبح
:متفکر:خودم كد رو پيدا كردم ولي اون قسمتي كه بايد حذف كنم پيدا نميكنم البته فكر كنم بايد رو اين $selectThemeOptions كار كنم .اين كد tplذخيره شده

<div id="stylepicker" class="edit view">
<form id="themepickerDialogForm" name="themepickerDialogForm" method="POST"
class='themePicker' action="{$smarty.server.REQUEST_URI}">
<table width='100%' border='0' cellpadding='0' cellspacing='1'>
<tr>
<td scope="row">{$APP.LBL_THEME}</td>
<td>
<select name="usertheme" id="usertheme">
{$selectThemeOptions}
</select>
</td>
</tr>

kimiaaa
دوشنبه 10 خرداد 1389, 14:00 عصر
واقعا كسي نميتونه بهم كمك كنه؟:متعجب::گریه::گریه:

امیـرحسین
سه شنبه 11 خرداد 1389, 00:09 صبح
این فایل tpl توسط Smarty در یک فایل php استفاده شده و متغیرهاش مقدار گرفته باید اون فایل php رو پیدا کنید.

kimiaaa
سه شنبه 11 خرداد 1389, 09:07 صبح
این فایل tpl توسط Smarty در یک فایل php استفاده شده و متغیرهاش مقدار گرفته باید اون فایل php رو پیدا کنید.
مرسي . اما تا اونجا كه من اطلاع دارم smarty بعد از كامپايل كردن tpl فايل phpرو ميسازه پس فايل php ساخته شده رو نميشه تغيير داد چون اصلا فايده اي نداره بايد براي اينكه نتيجه تغييرات رو ببينيم خود فايل tpl رو تغيير بديم.من اون متغييري كه بايد تو tpl تغيير بدم رو پيدا نميكنم.

امیـرحسین
سه شنبه 11 خرداد 1389, 21:38 عصر
ببینید Smarty یک ابزاره در PHP، فایلهای tpl (عموما) توسط Smarty کامپایل میشن.
یک فایل php وجود داره که متغیری به نام selectThemeOptions رو ساخته و به Smarty فرستاده و Smarty هم داخل tpl ترجمه کرده.
چیزی که شما شنیدید مربوط به امکانات Smarty میشه. مثلا Smarty میتونه آرایه و شیء رو شمارش کنه و اگر بهش آرایه داده میشه میتونه عناصرش رو استفاده کنه و در چنین حالتی باید حتما فایل tpl بررسی شه تا حلقه ای که این آرایه رو شمارش کرده پیدا شه ولی در سوال شما، حتما باید فایل php رو پیدا کنید.
++Notepad که باهاش کار می کنم، قابلیت جستجو در یه سری فایل رو براحتی میده من برای این مسئله، نام فایل tpl رو در فایلهای phpام جستجو می کنم تا پیداش کنم.

kimiaaa
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 12:13 عصر
مرسي اميرحسين جان بخاطر راهنمايياتون
من فايل tpl و php رو ميدونمكجاست اما متغير رو پيدا نميكردم كه با مراجعه به guide نرم افزار تونستم بفهمم كه براي هر قالب يه فايل php تعريف كرده كه توي اون اسم و مشخصات رو گذاشته حدود 4 خط بود كه با غير فعال كردن كدها تونستم اونهارو از ليت حذف كنم.بهرحال از راهنماييت ممنونم به اطلاعاتم اضافه شد