PDA

View Full Version : کمبوی پیشرفته تر

mmehdiii
دوشنبه 10 خرداد 1389, 11:45 صبح
با سلام
قبل از اینکه مشکل خودمو مطرح کنم میخواستم صمیمانه از مدیریت این بخش و تمام بچه هایی که تو این قسمت زحمت میکشن تشکر کنم ، از همشون ممنونم
مشکلم اینه که تو فایل آپلود شده ای که گذاشتم دو نمونه کمبو توش بکار رفته اولیش اضافه کردن مقادیر در کمبو با پرسش از کاربر و دومیش آوردن مقادیر کمبو با زدن حرف وسط آن
تا اینجای کار مشکلی نیست اما وقتی میخوام این دوتا کمبو را همزمان با هم داشته باشم(طبق فرم asl 2) ازم ایراد میگیره
منظورم هز همزمان یعنی هم با مقادیر جدید ازم سوال بپرسه هم مثل قبل با زدن حرف وسط مقدارمئ بیاره ممنون میشم اگه نمونرو اصلاح کنید :تشویق:

mmehdiii
دوشنبه 10 خرداد 1389, 17:00 عصر
لطفاً منو راهنمایی کنید

jack007
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 10:36 صبح
لطفاً منو راهنمایی کنید

سلام
متوجه منظورتون نشدم ولی من یه برنامه تو این مایه ها داشتم برات می ذارم اکه یه نگاهی بهش بندازی مشکلتو حل می کنه .

mmehdiii
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 12:41 عصر
سلام
متوجه منظورتون نشدم ولی من یه برنامه تو این مایه ها داشتم برات می ذارم اکه یه نگاهی بهش بندازی مشکلتو حل می کنه .

ممنونم از اینکه وقت گذاشتی اما دوست عزیز انگار متوجه منظورم نشدی
ببیین تو فایل آپلود شده من سه تا فرم هست تو فرم asl من اگه عبارت جدیدی رو تایپ کنم ازم سوال میپرسه کا آیا میخوای به لست اضافه کنم یا نه که تا این جا مشکلی نیست
تو فرم form 1 هم یه کمبو هست که اگر وسط یه عیارتو بزنم اون عبارتو برام میاره که تا اینجا هم مشکلی نیست
حالا میخوام این دوتا خاصیت فوق رو با هم تو یه کمبو داشته باشم(هم در صورت مقادیر جدید که تو لیست کمبو نییست ازم سوال بپرسه هم وسط کلمه رو میزنی بیارتش)
تو فایل شما نداشت اینو
لطفاً اساتید محترم کمک کنید !!!

mmehdiii
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 17:45 عصر
لطفاً جواب منو بدید !!؟!!

mmehdiii
جمعه 14 خرداد 1389, 10:46 صبح
از دوستانی که کمکم نکردن واقعاً ممنونم
از جوابم صرفنظر کردم ، یعنی از قسمت دومش صرفنظر کردم(سرچ وسط)فقط اگه سورتم بشه بعد از اضافه کردن برام بسه ، جالبه که الان تو نمونه پیوستی مشکل سورت حله یعنی بعد از اضافه شدن درست میره سر جای خودش اما نمیدونم چطور اینجوریش کردم اگه کسی میدونه لطفاً بگه،با Order By کار حل نمیشه
جواب بدید خواهشاً ، ممنون :متفکر: