PDA

View Full Version : یک مشکل جدی در باره نحوه نمایش اطلاعات در صفحه ...

titrajh
سه شنبه 11 خرداد 1389, 01:31 صبح
دوستان شما یک پورتال خبری رو در نظر بگیرین که تو گرید ویو شماره خبر همچنین عنوان و همچنین خلاصه ای از خبر
هست که دنبالش یه لینک داره که میره تمامی اون خبر رو نشون میده .
خوب من مشکلم اینجاست که چجوری باید اون اول خبر رو که خوب حاوی عکسو نمیدونم شاید لینک اینام هست باشه ، وارد دیتا بیس کنم که وقتی
تو گرید ویو روی لینک ادامه لینک میکنم تا همه خبر و نشون بده همه مطالبم همراه عکسا دارای چیدمان منظم باشن مثلا عکس جای خودش باشه لینکا کار کنن
و غیره . . .
نمیدونم شاید بگین از ادیتور استفاده کنم ولی میشه ؟ میدونم وخوب تو اون مثالی که بود واسه ادیتور آموزش عملی رو میگم یجوری نشدنی بود
آیا راه حل معمولی داره من نمیدونم

Vahid_moghaddam
سه شنبه 11 خرداد 1389, 08:53 صبح
بهترین روش استفاده از editor هست. مثل CKEditor،FCKEditor،TinyMCE و ...
من از FCKeditor و CKEditor استفاده کردم و هیچ مشکلی هم نیست. لازم نیست حتما از ورژن دات نت این ادیتور ها استفاده کنید. به سایت سازنده این ادیتورها برید و صفحه مثال ها رو بررسی کنید. با کمی کدنویسی جاوااسکریپت (و اگه نسخه دات نت رو می خواید، بدون جاوا اسکریپت) می تونید ادیتور رو راه اندازی کنید. کافیه فایل های لازم رو کپی کنید و تنظیمات رو همونطور که سازنده گفته انجام بدید. درباره FCKEditor مطالب بسیار زیادی در اینترنت وجود داره و مطمئن باشید به هر مشکلی که بر بخورید به سادگی می تونید راه حلش رو پیدا کنید.

http://ckeditor.com/

titrajh
سه شنبه 11 خرداد 1389, 09:18 صبح
ممنونم
درست من دیشب راه اندازیش کردم البته با کمک دوستان انجمن
فقط این سایتو سنگین نمیکنه ؟
آخه حجف فایلهایی که تو پوشه ادیتور هست خیلی سنگین هست .

Mostafa_Dindar
سه شنبه 11 خرداد 1389, 10:08 صبح
ممنونم
درست من دیشب راه اندازیش کردم البته با کمک دوستان انجمن
فقط این سایتو سنگین نمیکنه ؟
آخه حجف فایلهایی که تو پوشه ادیتور هست خیلی سنگین هست .

همه اون فايلهاي مربوطه رو كه لود نميكنه ، ميتونيد يكبار Save Web Page بزنيد و حجم اون رو برسي كنيد ، ضمن اينكه حتي ميتونيد كنترلي بر روي تعداد ابزارها يا Tools ها داشته باشيد .

نكته ديگر اين هست كه اينها تماما يكبار در مروگر كاربر لود ميشوند و دفعات ديگر از Cache مرورگر استفاده ميشه .

سربلند باشيد