PDA

View Full Version : سوال: SESSION

morteza271
سه شنبه 11 خرداد 1389, 09:56 صبح
سلام...
من توی سایتم وقتی که یه کاربر با نام کاربری و رمز عبورش وارد میشه نام کاربریشو با استفاده از دستور
$_SESSION['valid_user'] = $username; در متغیر 'valid_user ' نگه میدارم تا در صفحه های بعدی ازش استفاده کنم...
وقتی وارد میشه توی صفحه login.php این متغیر درست ست شده ولی وقتی که کاربر روی یه لینک کلیک میکنه(مثلا ارسال پیام) چون چک کردم که اگر متغیر 'valid_user' مقدار داشت (با استفاده از این دستور
if(isset($_SESSION['valid_user'])) ) وارد اون صفحه بشه،وگرنه بره به صفحه اصلی... ولی وارد صفحه ارسال پیام نمیشه(میره به صفحه اصلی) و متغیر هم مقدار نره!!!
چیکارش کنم؟!
البته روی سیستم خودم جواب میده ها ولی الان که سایتم رو رو سرور اپلود کردم خطا میده!!!
خواهشا زود جواب بدین...
با تشکر...

morteza271
سه شنبه 11 خرداد 1389, 10:34 صبح
یکی نیست کمکم کنه؟!!!!:عصبانی++:
یکی لطف کنه جواب ما رو بده...:قلب:

rapidpich
سه شنبه 11 خرداد 1389, 12:13 عصر
شاید سرور ساپورت نمیکنه از سشن
ببین هردو جا session_start() کردی؟

fatemeh_kazemi
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:08 عصر
سلام
شما باید در هر دو صفحه دستور session_start() داشته باشی و اگر سایتت فارسی این دستور را قبل از هر دستور دیگه قرار بده یا اینکه چک کن در صفحات قبلی دستور session_destroy یا unset به کار نبرده باشی .
یه بار با localhost خودت چک کن آخر اگر نشد با host ات تماس بگیر شاید باید تنظیماتی را به عنوان مدیر سایتت درست کنی تا جواب بده

morteza271
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:49 عصر
ممنونم از توجهتون ولی من توی همه ی صفحات session_start(); رو نوشتم. و روی سیستم خودم جواب میده اما حالا که گداشتم روی سرور درست کار نمیکنه، کسی به این مشکل بر نخورده؟

trade_mark
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 11:49 صبح
میشه بگین از چه هاستی استفاده می کنی
رایگان ؟؟
اون قسمتی که مربوط به session میشه رو اینجا قرار بدین

morteza271
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 18:46 عصر
از سایت ایران هاست گرفتم...
یعنی چی اون قسمتی که مربوط به session میشه؟!!!