PDA

View Full Version : سوال: انتساب چند عکس به يک رکورد

imanch
سه شنبه 11 خرداد 1389, 11:30 صبح
سلام خدمت همه دوستان. من مي خوام يک بانک درست کنم که در آن هر رکورد چند تصوير دارد و روي فرم طراحي شده دو دکمه بنامهاي "تصوير بعدي" و تصوير قبلي" وجود داشته باشد که با فشردن اين دکمه ها تصوير بعدي و قبلي رکورد جاري نمايش داده شود. ضمنا تصاوير در پوشه اي کنار ديتابيس هستند نه درون ديتابيس. ممنون ميشم راهنمايي کنيد. اگر يه نمونه هم بذارين که عالي مي شه.

alirezabahrami
سه شنبه 11 خرداد 1389, 12:17 عصر
سلام خدمت همه دوستان. من مي خوام يک بانک درست کنم که در آن هر رکورد چند تصوير دارد و روي فرم طراحي شده دو دکمه بنامهاي "تصوير بعدي" و تصوير قبلي" وجود داشته باشد که با فشردن اين دکمه ها تصوير بعدي و قبلي رکورد جاري نمايش داده شود. ضمنا تصاوير در پوشه اي کنار ديتابيس هستند نه درون ديتابيس. ممنون ميشم راهنمايي کنيد. اگر يه نمونه هم بذارين که عالي مي شه.
سلام
اگر از دكمه هاي بعدي و قبلي براي نمايش عكس هاي قبلي و بعدي يك فرد استفاده كنيد فيلد عكس بايد در جدولي باشد كه كد آن فرد از نوع primary key نباشد و در واقع يك فرد داراي چند ركورد است كه در هر ركورد يك عكس از آن فرد وجود دارد .
اين توضيح را دادم كه بايد عنايت داشته باشيد جدولي كه فيلد عكس در آن قرار دارد ساختارش بصورت فوق بايد باشد.
موفق باشيد

alirezabahrami
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:44 عصر
سلام
فعلاً بطور علي الحساب نمونه ضميمه را ببين!
موفق باشيد

MOR_MS
سه شنبه 18 خرداد 1389, 10:51 صبح
با سلام وخسته نباشید
می خواستم ببینم چطوری می توان تصویری که وارد جدول می شه (چه از طریق اسکنر مستقیم و یا انتخاب از یک مسیر) بصورت OLE Object وارد جدول بشه
خیلی ممنون می شم اگر کد هر دو را برام بنویسید خیلی نیاز دارم

MOR_MS
جمعه 21 خرداد 1389, 21:47 عصر
خواهش می کنم یک نفر کمکم کنه خیل نیاز دارم

MOR_MS
یک شنبه 23 خرداد 1389, 19:26 عصر
کمک کمک کمک کمک کمک راهنمایی کنید

MOR_MS
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 21:01 عصر
خواهش می کنم یک نفر به من کمک کند

MOR_MS
پنج شنبه 10 تیر 1389, 12:37 عصر
با سلام
فکر کنم این تایپیک داره خاک می خوره

hamid-nice
شنبه 09 مرداد 1389, 04:45 صبح
با سلام

از فایلی که آقای بهرامی عزیز گذاشتند بسیار ممنونم واقعا مفید بود، من آن فایل را با تغییرات وساده سازی هایی در زیر پیوست کردم این فایل تنها می تواند عکس را بپذیرد ، چطور می شود امکان پذیرش فیلم (یا کلیپ های کوتاه ) را به آن فیلد بیافزایم که قابل اجرا هم باشد؟
فایل را می توانید از تاپیک زیر بردارید
http://barnamenevisan.net/showthread.php?p=1339#post1339
با تشکر فراوان

dadsara
شنبه 09 مرداد 1389, 07:24 صبح
سلام
اگر بخواهید خیالتان راحت باشد ، نوع فیلد خود را هایپر لینک قرار دهید در اینصورت فایل از هر نوعی باشد ابتدا نرم افزار مورد نیاز بازشده سپس فایل اجرا می شود

hamid-nice
شنبه 09 مرداد 1389, 09:33 صبح
با تشکر از پاسخگویی شما

این کار را در فایل مذکور انجام میدم ولی با اینکار دیگه عکس را هم ذخیره نمی کنه ، یعنی کلا خراب می شه ، در واقع در کدها باید تغییرات اساسی برای hyperlink انجام بشه که من نتونستم ، اگر ممکنه لطف کنید فایل ضمیمه را ( دوباره دانلود کنید چون تغییراتی دادم و همونجا جایگزین کردم) برای hyperlink تنظیم کنید

با تشکر فراوان
http://barnamenevisan.net/images/W-ENTERv4.0/misc/progress.gif

dadsara
شنبه 09 مرداد 1389, 11:37 صبح
سلام
دوست عزیز در هایپرلینک عکس و یا هر فایل دیگر ذخیره نمی شود بلکه آدرس آن ذخیره می شود

hamid-nice
شنبه 09 مرداد 1389, 14:08 عصر
با سلام

چطور بایدبرای کاربربا hyperlink کاری کنم که کاربر بتواند با زدن یک command button یا . . .، یک پنجره آدرس دهی باز کند و آدرس فایلش را بدهد و چگونه آنها را اجرا کند ؟

اگر ممکن یک فایل ساده درست کنید و اینجا بذارید

خیلی ممنون

dadsara
شنبه 09 مرداد 1389, 16:29 عصر
سلام
برای ذخیره کردن آدرس فایل همچون یک تکسک باکس و یا هر نوع فیلد دیگر عمل کنید
برای آدرس دهی حتما کامیپوتر شما یک IP منحصر به فرد دارد و یک داریو که Shair ایت کافی است آدرس فایل را بصورت کامل وارد نمائید

hamid-nice
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 10:35 صبح
با سلام و تشکر از dadsara عزیز

با راهنمایتون و کمک دوستان دیگر فایل زیر بدست اومد که میتونه هر نوع فایلی را قبول کنه ، از همکاریتون خیلی ممنونم .

با تشکر