PDA

View Full Version : مبتدی: راهنمایی برای محل انتخاب هاست

rana-writes
سه شنبه 11 خرداد 1389, 21:38 عصر
سلام
یه سوال داشتم آیا مهمه هاستی که انتخاب میکنیم تو همون شهری باشه که تیم برنامه نویس سایت توش ساکنه
اینطوری بگم من دارم یه سایت طراحی میکنم که سفارش دهنده تهرانه حالا بهتره هاست و دومین رو از شرکتی تو تهران بگیرم - با توجه به قیمت مناسب تر و امکانات و پشتیبانی بهتر - یا اینکه دوری راه ممکنه مشکل ایجاد کنه و ممکنه لازم بشه خودم بالای سر کار حضور داشته باشم ..
دقیقا نمیدونم چون تا حالا تجربه آپلود سایت رو نداشتم، آیا ممکنه مشکلاتی پیش بیاد که نیاز به حضور شخص برنامه نویس و ارتباط مستقیم و فیس تو فیسش با پشتیبانان هاست داشته باشه؟
ممنون از راهنماییتون

Open-Source
سه شنبه 11 خرداد 1389, 23:06 عصر
به نظر من که نیازی نیست.
من خودم شهرستان هستم و هاست رو از اصفهان میگیرم(یکی از دوستانم هستش)؛ اگه مشکلی پیش بیاد، میشه با تلفن برطرف کرد.

maxpayn2
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 08:26 صبح
دوری راه ممکنه مشکل ایجاد کنه و ممکنه لازم بشه خودم بالای سر کار حضور داشته باشم ..
دقیقا نمیدونم چون تا حالا تجربه آپلود سایت رو نداشتم، آیا ممکنه مشکلاتی پیش بیاد که نیاز به حضور شخص برنامه نویس و ارتباط مستقیم و فیس تو فیسش با پشتیبانان هاست داشته باشه؟
ممنون از راهنماییتون

اولا که تقریبا هیچ فروشنده هاستی تو ایران سرورش تو ایران نیست و فروشنده سرور های خارجی هستن ، دوما بر فرض اینکه سرورش هم تو ایران باشه ، همسایه دیوار به دیوار شما هم که باشه اجازه نمیده بری بالا سر سرور ، و چون هیچ کاری هم با شما (کامپیوتر شما) نداره و همه چی تو سرور اتفاق می افته پس همه مشکلات با تلفن حل میشه ، اگه کارت اعتباری داشته باشی از سرور های خارجی به صورت مستقیم خرید کنی به نظر من بهتره