PDA

View Full Version : مشاوره در مورد اتصال به Sql Server بر روی سرور

nimakaiedi
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 11:33 صبح
سلام

یه شبکه بزرگ رو تصور کنید که مثلا اندازه یک استان با بخش های مختلف

هر گوشه این شبکه یه client هست که از طریق نرم افزاری که من نوشتم دارن دیتا وارد نرم افزار می کنن، در ضمن سرور همه هم مشترکه روی یک کامپیوتر

حالا به نظر شما این برنامه به مرور زمان کند نمی شه؟؟؟(از نظر انتقال اطلاعات)!
یه چیز دیگه،تو این شبکه هر کلاینتی که با برنامه من کار می کنه یک سرور اختصاصی داره هم داره که نزدیک خودشه و در نهایت همه به یک سرور اصلی متصل می شن

می خواستم ببینم که آیا مشکلی وجود داره از نظر اساتید؟؟؟

مرسی

AminSobati
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 17:31 عصر
سلام دوست عزیزم،
اگر سرعت شبکه در حدی باشه که همه کلاینتها بتونن روی یک سرور کار کنن و سرور از لحاظ سخت افزاری ساپورت کنه، بهترین حالت هست. ولی داشتن سرور لوکال و انتقال اطلاعات روی سرور اصلی در بسیاری موارد میتونه جایگزین بشه.
در مورد سرعت، اگر وضعیت کوئریها و ایندکسها مناسب باشه، حتی با تعداد کاربران زیاد هم مشکلی پیش نمیاد

nimakaiedi
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 23:57 عصر
سلام دوست عزیزم،
اگر سرعت شبکه در حدی باشه که همه کلاینتها بتونن روی یک سرور کار کنن و سرور از لحاظ سخت افزاری ساپورت کنه، بهترین حالت هست. ولی داشتن سرور لوکال و انتقال اطلاعات روی سرور اصلی در بسیاری موارد میتونه جایگزین بشه.
در مورد سرعت، اگر وضعیت کوئریها و ایندکسها مناسب باشه، حتی با تعداد کاربران زیاد هم مشکلی پیش نمیاد
مرسی جناب aminsobati

یک کمک دیگه می خواستم

هر کاری میکنم نمی تونم از کلاینت ها با استفاده از مقدار دهی connectionstring متصل بشم همش میگه سرور وجود نداره
جناب ثباتی اگر امکان داره کمک کنید
ممنون میشم

nimakaiedi
جمعه 14 خرداد 1389, 17:05 عصر
آقایون علما هیچ کس نیست جواب من که در جستجوی علم و دانشم رو بده؟!!!:ناراحت::گریه:

AminSobati
شنبه 15 خرداد 1389, 00:55 صبح
دوست عزیزم شاید بسته بودن یک پورت یا اشکالات شبکه ای مانع میشه. لطفا پیغام دقیق خطا رو پست بفرمایید