PDA

View Full Version : سوال: بردن برنامه ای که پایگاه داده با sql server نوشته شده به کامپیوتر دیگر؟

teardrop
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 16:07 عصر
به نام خدا
من یک برنامه بانک اطلاعات با استفاده از Sql server 2008 نوشته ام و میخواستم این برنامه را با یک setup به یک نفر بدم.
من با اکسس جدولها و رابطه ها و ... رو میساختم و با فایل mdb که به من میداد در نصب برنامه خالی میکردم و در provider آدرس رو مینوشتم.
من میخواستم بدونم که حالا با sql sever که بانک رو درست کردم چه طوری روی کامپیوتری ساده مثل اکسس کار کنه؟
با تشکر

Open-Source
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 18:01 عصر
مثل اکسس دیگه ساده کار نمیکنه:لبخندساده:

باید SQL روی سیستم نصب باشه؛ بعد بانک شما اتچ بشه؛
اگه از SQLExpress استفاده کرده باشی میتونی راحت به Setup اضافه کنی ولی اگه از SQL SE,DE,EE استفاده کرده باشی باید اونو توی سیستم مقصد نصب کنی.

teardrop
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 19:42 عصر
مثل اکسس دیگه ساده کار نمیکنه:لبخندساده:

باید SQL روی سیستم نصب باشه؛ بعد بانک شما اتچ بشه؛
اگه از SQLExpress استفاده کرده باشی میتونی راحت به Setup اضافه کنی ولی اگه از SQL SE,DE,EE استفاده کرده باشی باید اونو توی سیستم مقصد نصب کنی.

فكر كن sql server رو نصب كردم حالا بايد تمامي جدولها را بشينم درست كنم يا راه سادهتري مثل پشتيبان گيري و ... داره كه من اين كار رو نكنم.
و يك سوال ديگه ميخوام شخصي كه وارد sql sever شد نتونه به بانكها يا رابطها و ... دسترسي داشته باشه ! داخل اكسس من از رمز عبور استفاده ميكردم در اينجا چه طور؟؟؟

reza_Nazem
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 20:32 عصر
سلام
دیتابیس رو همراه برنامه به کامپیوتر مقصد ببر و انجا در هنگام اجرا شدن برنامه قبل از هر کاری (ساختن کانکشن دیتابیس خودت) یک کانکشن به دیتابیس master بزن و دیتابیس رو ATTACH کن
در مورد امنیت دیتابیس تو قسمت sql server سایت جستجو کن مطالبی هست